Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fidesz ellenes jobbikos...

Kedves fidesz ellenes jobbikosok, ti szavaznátok egy technikai koalícióra?

Figyelt kérdés
csak arra jönne létre a jobbik és a baloldali ellenzék között, hogy a fideszt leváltsák, az önkényt eltöröljék és a jogállamot helyreállítsák, utána újra szabad választások, kb. 2 éves technikai koalíció
2013. okt. 4. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A Jobbik nem állna össze a balliberálisokkal és fordítva is elutasítják az együttműködést.


Mellesleg a Jobbik ebbe a "diktatúra van", "döntsük meg az Orbán-rezsimet", "helyre kell állítani a jogállamiságot" kampányba sem szállt be.

2013. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké, de én most nem a jobbik véleményét, hanem a jobbik SZIMPATIZÁNSOK véleményére vagyok kíváncsi
2013. okt. 4. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Csakhogy a jobbik szimpatizánsok bíznak a jobbikban, hiszen az a párt a többivel szemben még nem árulta el sem a szavazóit sem a népet, így pontosan tudjuk, hogy ha ők teljesen jogosan elutasítják a jelenlegi nevetséges baloldalt, akkor nem állnak össze velük.


Ha ennek ellenére megtennék akkor én azt úgy venném, hogy megszegték azt a bizalmat amit megelőlegeztem nekik, így a továbbiakban nem kérnék belőlük. Nincs rá semmi esély.

2013. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez azért elég eséltyelen, de tegyük fel HA.


Nem, nem szavaznék rájuk. De a Fideszre se jó szívvel...

2013. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Jobbik szóba sem állna az MSZP-vel.


Előbb lépnének technikai koalícióra az LMP-vel.

A Jobbik és az LMP viszonya nem annyira rossz, ahhoz képest, hogy tűz és víz a két párt.

2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy egy ilyen lépés után a Jobbik és az MSZP egyaránt hitelét vesztené a saját szavazótábora körében is.
2013. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Geri1985 válasza:
Úgy ahogy mondod! Azonnal hitelüket veszítenék, ha összeállnának a szocikkal! Én speciel mélységesen csalódnék bennük. Én Jobbik szimpatizáns vagyok, de sosem felejtem el azt, hogy az ő soraikban is jelenleg POLITIKUSOK ülnek. Ergo minden politikusnak gyanúsnak kell lennie egy nyitott elméjű szavazó szemében! De az tény, hogy az ő ötleteik az igazán forradalmiak, csak ugye ezt az Fidesz pártiak és szavazóik nem ismerik el (direkt vagy nem direkt, ez maradjon rejtély). Én bízok abban, hogy jövőre a Jobbik kerül a kormányzás élére, de sajnos tényként könyvelem el magamban, hogy erre még újabb 4 évet várnom kell, mert még mindig akad elég Fidesz szavazó.
2013. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi Jobbik szimpatizánsok pont azért állunk a Jobbik mögött..mert az ő elveiket látjuk számunkra és az országunk számára elfogadhatónak!Ha bármelyik párttal össze borulnának,akkor feladnák az elveiket mivel alkalmazkodniuk kellene a másikhoz,nem hozhatnának önálló radikális döntéseket!Szóval én abban az esetben nem szavaznék senkire sem inkább!
2013. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem támogatnám, az MSZP tagjait 5 évre börtönbe zárnám hogy érezzék a felelősséget a tetteikért.

Bajnai is mehetne.

2013. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!