Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi változna az...

Jobbikosok! Mi változna az országban, ha nyernétek jövőre?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2013. okt. 6. 14:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Utolsó, és te milyen "agyiszinten merülsz ki"?

Ne is válaszolj, hiszen kimerültél már. Pihenj inkább.

2013. okt. 12. 12:43
 32/42 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy aki nem Jobbik szavazó, az minek alapján ítéli el az esetleges kormányzásukat, amiről a gyakorlatban még szó sem volt? Amióta kimentek a ruszkik és szabad választások vannak, más pártoktól is hallottam már a programjukban egy csomó maszlagot, és a gyakorlatban meg hülyeségeket, mégis elkormányoztak (inkább kevesebb sikerrel) 4 évet. Mindenkinek jár az esély nem?
2013. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
66%
Abban biztos változna hogy nem félnék este az utcára kimenni.
2013. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
69%

Nos, igazából jó lenne és rossz.

Abból lenne jó, hogy rend lenne végre.A bűnözők, politikusok megkapnák a magukét, szigorúan megbüntetnék még azt is, aki a faluba lopja a kaját a kertből.


A rossz az, hogy szerintem nem jönne be elég pénz az országba, az EU nem támogatna minket úgy, mint most.


Mindenesetre ők az egyetlen megoldás, nem akarok még egy szocis korszakot.


Ha nem a Jobbik nyer, akkor maradjon a Fidesz, csak ne szoci söpredék nyerjen.

2013. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

24-es vagyok.


"Engem pedig ne árulózzon le senki azért, mert bizonyos dolgokban nem értek egyet másokkal." Pont ugyanezt tette a Jobbikosokkal a kedves miniszterelnökünk is, csak épp az egész világ sajtóján Angliában. A semmibe vett minket.


"Ebbe pedig nem fér bele az, hogy hatalomra engedjenek egy olyan pártot, ami láthatóan szembe menne minden EU-s döntéssel, netán ki is lépne." Erre az lenne a válaszom, hogy a Jobbik tény, hogy ki akar lépni (ugye be se akart anno), DE nem lépne ki csak úgy hip-hop, népszavazást írna ki erről a vitáról, ahol a választópolgárok dönthetnék el, hogy kilépünk-e vagy sem. Nem kérdezek meg senkit, hogy a kilépés mivel járna, nagyjából ismerem a következményeket, de azért az, hogy az EU támogat minket, azért elég kétséges dolog. Hallottam jó pár dolgot, hogy az EU mire adna 150 millió forint értékű támogatást... Egyébként Vona évnyitó beszédében (vagy a tavalyiban, vagy az ideiben, már nem emlékszek pontosan) kicsit rávilágított a dologra.


Az biztos, hogy rend lenne a országban, legalábbis nagyobb mértékű, mint amit a Fidesz elért (rendőrök száma, stb.). Azért azt kiemelném még egyszer a kedves Jobbik-elleneseknek, hogy a Jobbik radikális párt, nem rasszista. A nézeteik a magyar lakosságot próbálják védeni, a gazdaságot próbálják helyretenni, nem pedig koncentrációs táborok, gulágok meg über magyarok jellemeznék az országot. Nem értem, hogy aki nem ért egyet a Jobbik hazaszerető, honát bármi áron védeni kész nézetével, akkor kik szavaznak ma az országban? Nem kell 100%-ig minden célját elfogadni (én sem ellenzem a Fidesz minden egyes tettét) de aki nem a hazáját védi, az miért kormányozhatja az országát. (Ez most nem csak a Fideszre érvényes).

2013. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, ment a zöld kéz. Egész értelmes a válaszod, láthatóan iskolázott ember vagy. Ilyenekre vártam a kezdettől fogva, de a fönti az első Jobbikos válasz, aminek vállalható a szellemi színvonala, még ha nem is értünk egyet.
2013. okt. 13. 10:03
 37/42 anonim ***** válasza:
Ember,te is az iskolázottságot papolod? Sajnos egy agyoniskolázott jobbikosnak vagy fideszesnek is illene tudnia hogy sok minden nem végzettség kérdése. A fidesz és a jobbik folyamatosan ássa az ország sírját! Amúgy ha ez a tetű banda hatalomra kerülne vagy végünk lenne,vagy ugyanúgy elfogadnák az európai normákat.Nincs más út,értsétek már meg. Gondolkozzatok és ne higgyetek a szívhez szóló marhaságoknak.
2013. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező!


Megpróbálok dióhéjban válaszolni. Az első és legfontosabb dolog azt letisztázni, hogy a Jobbik se nem náci, se nem rasszista párt. Vannak a szimpatizánsok között ilyen beállítottságú emberek, de azt jó tudni, hogy se nem Vona, se nem a vezérkar de a tagság jó része sem dédelget olyan álmokat, hogy innen minden külföldi ki lesz majd űzve vagy bármilyen lincselésben részesülne. Nézzük a kérdésedet. Külpolitika. Az unióból való kilépést nem úgy kell elképzelni, hogy 2014-ben nyer a Jobbik és ciao EU. Elsősorban olyan változtatások kieszközlése lenne a cél, amelyek az ország és az Eu viszonyát tekintve kedvezőbbek lennének. Ha ez lehetetlen, akkor lenne népszavazás kiírva a bent maradást illetően. Ez idő alatt nagy hangsúlyt fektetnének a keleti kapcsolatok megerősítésére (hogy az egyoldalú függésen enyhítsenek), kiépítésére, és egy lengyel-magyar-horvát tengely létrehozására. Belpolitika.: Mindenekelőtt közbiztonság, a cigánykérdés megoldása (nem haláltáborok meg lincselések és egyéb eszement hülyeségek által). Nézz utána az Érpataki modellnek. Második fontos kérdés a gazdaság. Magyar vállalkozások védelme és előnyben részesítése,a föld és vízkincs védelme, ökoszociális nemzetgazdaság kiépítése, önellátó falvak támogatása, organikus társadalmi modell. Mindemellett a Jobbik tekinthető a legzöldebb pártnak, ha utánaolvasol rengeteg javaslatuk van az úgynevezett "zöldenergia" felhasználási formáira. Család és szociális kérdésekkel is foglalkoznak, javaslom nézz rá a Jobbik Magyarországért Mozgalom hivatalos facebook oldalára, ahol Dúró Dóra válaszolt ilyen jellegű kérdésekre. Hallhattad azt is, hogy a fiatalok gyermekvállalási kedvét olcsó bérlakások építésével kívánják fellendíteni, amelyet később meg is vásárolhatnak, ezáltal az építőipart is fellendíthetik. Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed írd meg, szívesen válaszolok, ha tudok :)

2013. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Itt a 24-es megint.


Köszönöm válaszod kedves kérdező, bár az iskolázott jelzőt elég idézőjelbe tenni, hisz még csak idén fogok érettségizni. Ezek mellett egyébként, Rékuci teljesen jól megválaszolta a kérdésed.

2013. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo:


Olyan sokszor utaltal arra hogy te egy iskolazott ember vagym lennel olyan kedves elarulni hogy pontosan mi a kepzettseged ? Oszinten ha lehet.

Talan akkor a kevesbe iskolazott szerencsetlen olvasonak lesz mihez viszonyulni

Elore is koszonom

2013. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!