Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg magyarok követték el...

Tényleg magyarok követték el a holokausztot?

Figyelt kérdés

[link]


Martonyi szerint igen! Lássuk csak mi is történt:


Horthy kapitulálni akart a holokauszt előtt mire föl a fiát elfogta az SS és megzsarolták. Így kénytelen volt átadni a hatalmat Szálasinak. Szálasi nem a nép által választott vezető volt és a többség parancsot hajtott végre. Tényleg a magyarok csinálták a holokausztot????



2013. okt. 2. 23:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom az idézeten felháborodók mind a Csatáry nevű gyilkos vénember esetén is mérhetetlenül felháborodtak, hogy ő igazából egy ártatlan kisbárány és nem tömeggyilkos volt, ugye? :)))


Lássuk csak mi történt: voltak magyar résztvevői a deportálásoknak? Igen. Tehát mi is felelősek vagyunk érte.


Nyugodtan jöhet a 0%, a cudar tényeket az se fogja megváltoztatni, még ha sok morcos turulcsirke herpegi az ellenkezőjét, akkor sem.

2013. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
19%
Persze, sok magyar benyalt németországnak, sok magyar lött zsidót, cigány, a dunába! sok magyar hajtott fel zsidókat, cigányokat a vonatra utolsó utjukra, az egész magyarország szövetségese volt hitlernek! akkor miről beszéltek ? :D
2013. okt. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
57%
Fizettünk már annyit érte,jó lenne látni is belőle valamit!
2013. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%
Magyarország területén igen, német segítséggel.
2013. okt. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
27%
még jó hogy betökéled. mit fizettetek ha szabad kérdezni ? az adótok? én is adoztam/adózok mégse sírt/sírt a szám, mert tudom hogy az országnak szüksége van rá, meg a szegényekre, én örülök hogy dolgozom ez a lényeg, mással nem foglalkozok. az a baj bennetek hogy mindig mással foglalkoztok, és nem magatokkal. mert kissebbség gyülőlők vagytok, meg irigyek. meg a kissebbséget hibáztatni azért amit akormány tesz. én nem vagyok ilyen csicska, sz @ rok le mindent és mindenkit.
2013. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
41%
ki a magyargyűlölő ? elvagy tévedve. vagy szeretnem kéne titeket mikor tis lenéztek ? de tudod mit, én nem nézlek le titetek. csak őszintén leírom amit gondolog rólatok, meg a romákról is.
2013. okt. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
44%

Ez miért probléma??


A tudomány akkori állása szerint a zsidó faj élősködő életmódra szelektálódott ki.

Háború idején pedig nagy ősszerfogásra van szükség, mindenkinek harcolni vagy dolgozni kell.

Olvasó, te mit kezdenél most, ha a sátán ellen kéne megvédened az országot, de egy réteg felenné a kaját a katonák elől?

2013. okt. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem a nemetek. Mi meg asszisztaltunk. Bar nem volt sok valasztas...
2013. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
58%
magyarul bevoltatok sz a r v a a németektől. de volt olyak olyan magyar nácik, akik élvezték a deportálásokat.
2013. okt. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
56%
Csak hogy a közelmúltra emlékeztesselek 28% os(mert ugye a neved nem mered vállalni ostoba cigány) Legutóbb másfél milliárdot "áldoztunk" a holokamura ami már hetven éve történt a nagyapáink által,most meg kitiltják a hajléktalanokat a közterületről mert rontják a képet. Nem lehetett volna ezt a pénzt esetleg munkahely vagy szállás teremtésre fordítani? Hidd el nemsokára eljön az az idő is amikor benneteket is elszámoltatnak a 20 évi semmittevésért,és a belétek ölt milliárdokért. Remélem akkor is büszkén vered a melled hogy cigány vagy!
2013. okt. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!