Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak az emberek,...

Miért csodálkoznak az emberek, h a Fideszre szavazok?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon megy a rinya, h "jaj Fidesz így meg úgy"

Közben meg havi 100 ezerrel viszünk haza többet a feleségemmel a kedvezményeknek köszönhetően.

Ezek után komolyan elvárják egyes bohócok, h kezdjek el vinnyogni a 0,000001% tranzakciós adó, az 500 forintos telefonadó miatt.

Persze a rezsicsökkentés miatt is csak a hiszti megy és azért tüntetnek, h növeljék az árat.

Nem lehet, h el kellene kezdeni gondolkozni kedves Fidesz ellenesek???



2013. szept. 29. 14:58
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

De még mindig nem írtad le hogy mi a foglalkozásod.

Nem is fogod hiszen szerintem ez a "kérdés" (nevezzük annak) fake.

Több ezer ember van akinek a jövedelme nem éri el azt a bizonyos szintet,ezért szív az egykulcsos adó miatt.

Ezek alapjában véve kevesebbet visznek haza.


"Persze a rezsicsökkentés miatt is csak a hiszti megy és azért tüntetnek, h növeljék az árat. "

Nem erről van szó,arról hogy az EU-ban itt a legmagasabb az ÁFA és ezt kéne csökkenteni.

2013. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

""Mondhatod és mellette bizonyíthatod is egy FIDESZ szavazónak, hogy a rezsicsökkentésnek még megisszuk a levét"

Ilyen hazugságot én senkinek se mondanék, kezdjük ott. Kíváncsi vagyok, te rezsicsökkentés helyett mit tettél volna. Rezsiemelés? Köszönöm, volt elég belőle a 8 év MSZP-s kormányzás idején, nem kérek többet!"


Talán ha elolvastad volna az előző választ rájöttél volna, hogy ez csupán annak paródiája. Vagy olvastad, de nem jöttél rá. Na az gáz.

2013. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 pbiker ***** válasza:

Jó, a Fidesz a gazdagok pártja, ez már több helyen megállapításra került.

Mélyen fideszes imserősöm alacsony fizuja még alacsonyabb lett, azóta szidja őket.


Egyébként az alacsony fizetésekről nem az Orbán tehet. Hanem a rendszer, ami 23 éve változatlan és csak várjuk a jót. Itt a baj, tenni kellene. Az egyedüli marhasága az Orbánnak, hogy nekimegy külföldnek. Pedig külföldi beruházás kell, nem az annyira sajnált nagyon magyar kisvállalkozó, akinek a számlaadás ismeretlen fogalom.


Megértelek kérdező, én is jobban élek, ahogy már írtam, de rengeteg a probléma, a töketlenkedés, természetesen az ellenzék sokszor jogos, sokszor hisztériakeltő kirohanásai.

Objektíven nem lehet gondolkodni, mert az politikai oldalnak sose jó.

Érdekes módon a Fidesz orrba-szájba rezsicsökkent, de a ÁFA-emelésről hamar megfeledkezett, ami az élelmiszerárakban szépen kamatostul megjelenik.

Az ellenzék meg most mindent nagyon tud, de a 8 évük alatt végig csak simliztek.


Egyébként meg leszerencsétlenezni a szegényebb honfitársaidat téged minősít.

2013. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
62%
A kérdezőnek nem tudom mi a foglalkozása,de nekünk aki teljesen egyetértünk vele:Férj egy gyárban dolgozik,3 műszakban,egyszerű gagyi munkásból küzdötte fel magát évek munkája alatt gépkezelőnek ami persze magasabb bért is eredményezett.Feleség,varrónőként dolgozik 6 órában mert 3 gyermeket nevelünk,és ahhoz,hogy előrébb jussunk,mindketten dolgozunk és a feleség sem otthon csücsül a 25ezer forintos gyes mellett!!!Külföldre tudunk nyaralni menni ,autót tudunk fent tartani!Ezt mind magunknak köszönhetjük!!!Annak idején 2010-ben a minimálbérből is ugyanígy ki lehetett jönni,csak ésszel kell gondolkodni!!!Szidjátok a Fideszt,szidtok mindenkit,de mindenki saját magának a kovácsa!A Fidesz pedig a dolgozó ,gyerekeket nevelő családokat támogatja!!
2013. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

"Jó, a Fidesz a gazdagok pártja, ez már több helyen megállapításra került. "


Ez egy nagy tévedés.

A Fidesz a gyerekeket nevelő, dolgozó családok pártja, ahogy az utolsó hozzászóló is mondja. Ez a középosztály.

A gazdagok nem ezek, nem a munkavállalók, hanem a nagyvállalkozók, akik %-osan mindig is kevesebb adót fizettek. Gazdag például Bajnai és az őt háttérből támogató társai, akikről még nem tudjuk, hogy kik, de biztos, hogy vannak, például mindenféle ingatlanberuházók, akik korábban jól jártak a magánhitelezés felfutásával meg az EU pályázatokkal.

Bajnai ismét ezeknek a zsebét akarja kitömni a dolgozó középosztály kárára, mikozben dob némi koncot az alacsonyan képzett szegényeknek is, és természetesen az utóbbiak hátán akar bejutni a parlamentbe.

2013. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Macungo ***** válasza:
Nagyon sajnálom szegény tanárokat, hogy 8-16 óráig kell dolgozniuk lyukas órákkal. Áttudom érezni mert én 9-18 vagy 20 óráig dolgozom nem több pénzért és nem volt olyan, hogy 17 óra eldobom a munkát sajnos naponta túlóráztam és nem fizették.. Persze az, hogy az emberek többsége nincs otthon, mert dolgozik 14 órakor mikor szélnekeresztik a kölkeit az kit érdekel.
2013. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

Én informatikusként dolgozok egy szállodában, a feleségem pedig főnővér.

Ennyi a nagy trükk, attól, h te nem vitted semmire nem az állam meg nem én tehetek...

2013. szept. 30. 11:48
 48/52 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltak arra, hogy mi a helyzet az egyedülállókkal? Mert léteznek csúnyák is. Azok haljanak éhen továbbra is.
2013. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Macungo ***** válasza:
20%

Biztos van még másik csúnya ebben az országban, keresd meg! :)


Egyébként az egyedülállóknak is jó csak keressen jól és ott van neki a 18 %-os adó.. Mindenki volt és lehet egyedülálló, de az a liberálisok asztala, szavazz rájuk.. Eddig nektek állt a zászló most egy kicsit hagyd élni a dolgozó adófizető és gyereket nevelő embereket, hiába vannak kette keresők majd megtudod, hogy kevesebb pénzük van mint neked, ha több gyereket nevelnek..

2013. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

"keressen jól"


Itt bukik meg az elméleted. Pesten kívül nem lehet jól keresni.

2013. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!