Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak az emberek,...

Miért csodálkoznak az emberek, h a Fideszre szavazok?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon megy a rinya, h "jaj Fidesz így meg úgy"

Közben meg havi 100 ezerrel viszünk haza többet a feleségemmel a kedvezményeknek köszönhetően.

Ezek után komolyan elvárják egyes bohócok, h kezdjek el vinnyogni a 0,000001% tranzakciós adó, az 500 forintos telefonadó miatt.

Persze a rezsicsökkentés miatt is csak a hiszti megy és azért tüntetnek, h növeljék az árat.

Nem lehet, h el kellene kezdeni gondolkozni kedves Fidesz ellenesek???



2013. szept. 29. 14:58
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
58%

A Fidesz kétségkívül jobb, mint az MSZP kormány volt.


De, vannak dolgok amelyekben nagyon rosszul teljesít a Fidesz...

2013. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
20%

Ha nézed a kérdéseket és válaszokat is akkor tudhatnád, hogy ezen az oldalon nagyon kevesen vannak akik irkálnak ebbe a rovatba, és azok is főként jobbikosok és balosok.

Szóval ők kit szidjanak, ha nem a fidesz, roma, eu, zs*dókat stb?

Fotelharcos országban élsz.

2013. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
89%

Jó neked,hogy többet viszel haza!

én meg a 3 szakmámmal nem tudtam megélni,most külföldön vagyok.

2013. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
44%
igen, sok itt a fidesz gyűlölő, tele van az oldal kommunista és jobbikos kommentelőkkel, de bérkommentelőkkel is!
2013. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
56%
Mert a fidesz szavazó ritka mint a fehérholló, élőben még egyet sem láttam idén :D
2013. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokan meg úgy látják, hogy másban nagyon rosszul teljesít a kormány, vagy nem élnek jobban...
2013. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%

Ti 100 ezerrel többet visztek haza, mi 18 ezerrel kevesebbet!

A "0,000001% tranzakciós adó" -ilyen nincs, magasabb van és a fizetésem is többért kapom meg a számlámról!

A heti(élelmiszer)bevásárlásunk tavaly még kijött 10-12 ezerből. Most -ugyanolyan termékekből- 15 ezerből sem ússzuk meg!

A "rezsicsökkentés" ezt nem fedezi!

Ezen meg te gondolkozz el!

Senki nem mondta, hogy kezdj el vinnyogni, vannak helyetted mások! Te pedig tapsolhatsz tovább kedvenc vezérednek!

2013. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%

így van,nem voltam megvenni a családom számára már az alapvető dolgokat sem! itt vagyok 3 szakmával és tudok 3 nyelven perfektül beszélni,és nem tudok megélni Magyarországon,szerinted ez milyen dolog?

a hónap közepére elfogyott a fizetésem és a gondok csak jöttek sorban..az autó tönkrement...honnan veszek 50ezer ft-ot arra,hogy megjavítsam? amikor alig tudtam fenntartani magunkat? kénytelen voltam kimenni külföldre és amíg ez a piszkos hazug rezsim marad nem megyek haza.

2013. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 pbiker ***** válasza:
93%

Mi is sokkal jobban élünk, mint az előző kormányok idején. Nálunk több, mint 100.000-rel nagyobb a nettó havi pénzecske köszönhetően a szüleim amúgy is magas fizetésének.

De ezek mi vagyunk meg ti vagytok.


Sajnos sokkal többen rosszul jártak. Az ismeretségi körömben nagyobb arányban vannak a "szitkozódók". Akik 15-20.000-rel kevesebbet keresnek, mert alapból alacsony javadalmazásúak voltak. Nekik nem jött be az egykulcsos.


Ezen is el lehet gondolkodni.

2013. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
68%
Épeszű ember nem szavaz a fideszre, ezért csodálkoznak.
2013. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!