Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendszerváltás?

Rendszerváltás?

Figyelt kérdés

Igen egy teljesen új rendszerre van szükség új alapokkal!


Várom az ötleteket,aztán közlöm hogy az út helyes vagy nem!



2013. szept. 24. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Várom az ötleteket,aztán közlöm hogy az út helyes vagy nem!"


Ó de nagylelkű ajánlat :)))))

2013. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, Gabikám, akkor nyald ki a sggem, és utána megmondom neked, megfelelő volt-e ez nekem vagy sem!
2013. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gazdasági vagy társadalmi szinten gondolod?
2013. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vadkan01 ***** válasza:
Én leszek a király, ennél helyesebb út nincs is.
2013. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ozmium42 ***** válasza:
Vannak ötleteim, de inkább nem veled beszélem meg.
2013. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elképesztően intelligens és nyitott emberek vagytok!

A vulgáris megnyilvánuláshoz pedig nem fűznék semmit,önmagáért beszél!


Teljes egészében minden úton értem a változást!


Nem nagylelkű vagyok csak kíváncsi arra mennyire nyitottak vagytok az újra és mennyire van elegetek ebből a kizsákmányoló rendszerből!

Itt nem csak egy politikai irányzatváltásra van szükség,hanem alapjaiban kell megváltoztatni mindent!

Ez a Civilizáció a szakadék szélére kerül és aki ezt nem veszi észre az megérdemli a sorsát!


Nem szeretnéd velem megbeszélni?

Akkor nyugodtan tarts meg magadnak,ez nem erőszak és nem kötelező,de ha a változást sikerül elindítani(ami már egyre jobban megmutatkozik)azok is ráfognak jönni,hogy más út nem létezik,mert különben ha nem is mi,de gyerekeink vagy unokáinknak már nem lesz jövője!


Ezúton szeretnék mindenkit kérni,hogy tartsuk tiszteletbe egymást és ha nem tudunk hozzászólni vagy más nézeteink vannak akkor inkább haladjunk tovább ezen a kérdésen és inkább feszegessetek más témákat és ajándékozzatok meg más kérdezőt alantas válaszotokkal!


Azoknak akik szeretnének jelenlegi sorsukon változtatni,pedig azt üzenem itt az idő,mert én nem vagyok hajlandó tovább eltűrni ezt az életmódot!


A mindennapi szürkeséget ,a semmiért ,közben még végignézni hogy körülöttem minden tönkremegy,mások idióta nézetei és kicsinyes rögeszméi által!


Hiszem hogy vannak még erős emberek rajtam kívül akik nem ijednek meg a változástól és igénylik az újat és a jót!

Nem pedig fülüket behúzva teszik azt mi mások kénye kedve kíván!

2013. szept. 24. 19:52
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
Fejdelemség.
2013. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem ,, nem talált!


Ehhez teljesen más látásmód kell és el kell vonatkoztatni az eddigi rendszerektől!

Fejedelemség is volt már! Bevált?

Nem!


Más?

2013. szept. 24. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges lenne.

De sajnos ahoz ismét diktatúrává kellene alakulni.

Miért?

Mert egy diktatúrát erőszakkal megszakítani és jogutódlás lehetősége nélkül elzavarni az egykori vezetőket az nem hogy lehetséges de kívánatos is. Sajnos ezzel a lehetőséggel mi nem éltünk és az egykori "pártcsászárok" a politikai hatalmukat gazdasági hatalomra és a kapcsolati tőkéjüket oligarchikus szerkezetre alakították aminek az alapja a korrupció. Viszont ma már teljesen demokratikus takarást élveznek. Demokráciában meg nagyon nehéz konkrétan bizonyítani az ezer szállal összekötözött korrupt bűnszövetkezetek létezését, viszont erőszakosan a jogalkalmazása nélkül csak diktatórikusan lehetne megfosztani őket a javaiktól és likvidálni a közéletből.


Ha ezen túl lennénk valahogy akkor lehetne okoskodni a részletek mikéntjéről.


"Nem véletlen hogy a mai politikai elit rendszerváltói egységként hazudtak az Eu belépéssel kapcsolatban, hiszen számukra az Eu maga a legalizált utolérhetetlenség."

2013. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!