Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt Hölgyeim, Uraim!...

Tisztelt Hölgyeim, Uraim! Miért utáljátok a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszikat szeretnék kapni,nem nyálfröcsögést!Előre is köszönöm!

Ui.:a primitíven induló válaszokat,tekintettel a kultúrált kérdésre,el sem olvasom.

2.kérdés:ti,Jobbik-osok,miért vagytok azok,akik vagytok?


2013. szept. 23. 04:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Igazán ideje lenne eldöntenetek, hogy a komplett faji szegregációra hajtotok-e (amit ezen hőzöngésetek mutat) avagy a teljes, békés romaintegrációra."

Mivel utóbbi nem lehetséges, amíg a cigányok nem akarják (márpedig soha nem fogják akarni), így az előbbi az egyetlen lehetséges megoldás a cigánykérdésre.

2013. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Oké, akkor sok sikert az ilyen üzenetű kampányhoz :)
2013. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Én egy átlagos választóplgár vagyok, de semmi képpen sem szavaznék a Jobbikra..mert csak a nevükben van benne hogy "Jobb"


1, Érdekes gondolkodás módjuk van...Nekik nem jó az EU, nem jó a Multi. De azért Gyöngyöspatán elfogadják az EU-s pénzeket..picit ez egy kétszínű dolog.

2, Kirakat párt. Itthon hűű de nagy spórolós és radikális arcot mutatnak, miközben az EP képviselőik ugyanúgy szórják az ÉN pénzem. Rendszeresen üzleti osztályon utaznak, ami azért bő 3-4 szeres ár egy lowcost jegynek.

3, A Jobbik az a párt aki még nem szedte meg magát, eltudom képzelni mi lenne ha a mézes bödön közelébe kerülnének. Őket is ugyanúgy pénzelik, hasonlóan elfajzott, fajgyűlölő üzletemberek.

4, Én ellenzem a halálbüntetést, de legfőképp azért mert a rendőrség bűnfelderítési statisztikája elég sz-ar. Ugye ott volt az ároktői banda, 4 évig nem tudtak bizonyítékot találni...

5, A Jobbik nyíltan kirekeszt minden nem Fehér embert. Ebbe cigánytól a négerig, minden benne van.

6, Olyan mezőgazdaságot szeretnének ami 60 évvel ezelőtt jól mutatott volna, de ma már inkább röhej.

7, Vannak jó ötleteik, de mindaddig amíg így adják elő őket értelmes-nem rasszista átlag ember nem fog rájuk szavazni.

A szavazóbázisuk jó része minden gyűlöl ami nem magyar és nem fehér. Bár megnézném közülük mennyien dolgoznak multinál..és mennyien használnak olyan szolgálatát-fejlesztést ami EU pénzből épült.


( Hithű Jobbikosok kíméljenek meg a viszont választól-Kössz! ) És ctrl+c sem kell:)

2013. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#23 Nem csoda, h ilyen elvakult vagy, ha a másik fél véleményét meg se hallgatod.
2013. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

23-asnak, bár megkért ne válaszoljanak a hithű Jobbikosok, én azért is válaszolok, hagy tanuljon belőle:


1. Nem az EU nem jó a Jobbik szerint, hanem annak gazdaságpolitikája, amin változtatni kell a nemzeti önrendelkezés irányába

2. Egyrészt te azt honnan tudod hogy milyen osztályon utaznak? Másrészt az EU fizeti a jegyeket, ami ha éppen business class akkor oda szól, kifogásold az eu-ban.

3. A jobbikot nem pénzeli senki, mert akkor már rég óriási kampányokba kezdett volna, és az alapszervezetek sem küzdenének pénzhiánnyal.

4. A halálbüntetés ellenzése és a rendőrségi felderítési aránynak mi köze van egymáshoz?

5. Hogyan rekeszt ki, meg tudod e magyarázni? A Jobbik politikája szerint, az embereket nem bőrszín és származás alapján különböztetjük meg, hanem hasznos és haszontalan emberekre. Ha a haszontalan emberek 90%-a cigány, arról nem a Jobbik tehet.

6. A jó javaslatokat a parlamentben, normális körülmények között adják elő. A radikális, utcára vonulós, cigányozós ötleteket legfeljebb valami Jobbik szimpatizáns csoprt adja elő. Láttál te már fajgyűlölő hozzászólást a parlamentben? Ugye hogy nem! A parlamenti munkát figyeld, ne az utcai csatározást.

8. a Jobbik nem utálja a multikat, hanem a kizsákmányolást utálja. Az eu és multi utálók általában képzetlen, elkeseredett szimpatizánsok,ne az ő véleményük érdekeljen.

Én is Jobbikos vagyok, mégsem vagyok sem rasszista, sem fajgyűlölő, és nem itélem el az EU-t és a multikat sem. Az értelmes Jobbikosok ilyenek, és sokan vannak.

2013. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
A 23-as felfoghatná, csak úgy mint az összes agymosott, hogy a Jobbik nem rasszista, hanem bűnözés ellenes. Az, hogy a bűnözők többsége egy adott kisebbség tagjai közül kerül ki, annak a Jobbikhoz mi köze van? Nem ők kérték, hogy bűnözzenek, ők maguk választották. Sokan azért szavaznak rájuk, mert legalább biztonságot ígérnek.
2013. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
HŰha!Akkor én tiiplizek is,már, fajulnak el a dolgok!
2013. szept. 25. 22:17
 28/29 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok újra írni!

Tisztelt 13-as!Azok a romaközpontok miben segítették volna az adott etnikum felzárkóztatását?Nem provokáció,de a hírek csak az objektum áráról szóltak,programról nem.(Majdnem csúnyán fogalmaztam,de ,mint kérdező,ezt em teszem).

2013. szept. 25. 22:23
 29/29 anonim ***** válasza:
A Jobbikot csak a zsidók és a cigányok utálják, mert tudják hogy ha ők lennének kormányon akkor nem folytathatnák olyan könnyedék a nemzetellenes tevékenységüket.
2013. okt. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!