Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt Hölgyeim, Uraim!...

Tisztelt Hölgyeim, Uraim! Miért utáljátok a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszikat szeretnék kapni,nem nyálfröcsögést!Előre is köszönöm!

Ui.:a primitíven induló válaszokat,tekintettel a kultúrált kérdésre,el sem olvasom.

2.kérdés:ti,Jobbik-osok,miért vagytok azok,akik vagytok?


2013. szept. 23. 04:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
a 2. kérdést kifejtenéd? Mi érdekel konkrétan, hogy miért lettem gépész?
2013. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 _Jessy_ ***** válasza:
90%

1. Azért utálják, mert a csapból is az folyik, hogy a Jobbik náci, fajgyűlölő, stb. és kizárólag a Jobbikot pocskondiázó média alapján alkotnak képet róluk. Közben azt sem tudják, hogy ki is a Jobbik, és mit képvisel. Személy szerint én nem utálom őket, de van néhány dolog, ami ellenük szól, és vannak olyan dolgaik, amikkel tökéletesen egyetértek. Ha megengeded egyik oldalt sem fejtem ki, mert hosszú lenne.

2. Erre nem igazán tudok válaszolni, mert összességében nem tudom, hogy szimpatizáljak velük, vagy sem.

2013. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Kifejtem,szívesen.Egy jobbikos,miért Jobbik-os,miért vállalja azt,amit ráragasztanak?Miért nem épp Fideszes,vagy akármi?
2013. szept. 23. 07:09
 4/29 anonim válasza:
10%
Szerintem az irántuk való unszimpátiát erősíti a hozzájuk köthető ilyen-olyan gárdák rendszeres felvonulása is, ami félelmet kelt az emberekben! Plusz az állandó zsidózás...
2013. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Melyik emberekben keltenek félelmet?

A zsidózással én sem tudo egyetérteni,de az előbbit bővebben is kifejthetnéd!Én nem félek.

2013. szept. 23. 07:30
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Két fajta Jobbik szimpatizáns létezik.

Az egyik, aki a Jobbik programját, értékrendjét ismeri és azt támogatja. Akiknek fontos a közbiztonság, munkahelyteremtés, segélyezési rendszer, környezetvédelem, tömegközlekedés oktatás, egészségügy olyan szintű átalakítása, ami társadalmi feszültségek nélkül tudja szolgálni az embereket, méghozzá mindenkit egyenlő módon.

A másik aki csak a cigányozással, zsidózással, utcai demonstrációval képes elégedetlenségét kifejteni.

Szerencsére ez utóbbiak vannak kevesebben és ezek általában csak szavazók. Ezek rontják a Jobbik hírnevét, az ellenzék pedig ezt ügyesen kihasználja.

Én az előbbihez tartozom, ezért is vagyok Jobbikos, mert a programban leírtak jobban tudják a nemzeti értékrendet képviselni.

2013. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem utálom a Jobbikot, de nem értek velük egyet.A programjuk is csak propaganda, és nem valósítható meg. Nincs a megvalósításához tőke, sem egyéb feltétel.
2013. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az a szó mit takar,hogy Propaganda?Mit ért tőke alatt a válaszoló?Eddig a Jobbik nem rosszabb,mint a többi párt,ha ezeket a kritériumokat veszem.
2013. szept. 23. 08:14
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt azért vagyok jobbikos, mert ők az egyetlen párt, akik reális megoldást próbálnak találni a magyarság problémáira. Ilyen a közbiztonság, az ország felvásárlása, a közelgő demográfiai katasztrófa, az eladósodottság, stb.

Másrészt azért, mert az összes többi párt bizonyította már az alkalmatlanságát és elárulta a hazát.

2013. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem az irántuk való unszimpátiát erősíti a hozzájuk köthető ilyen-olyan gárdák rendszeres felvonulása is, ami félelmet kelt az emberekben! Plusz az állandó zsidózás..."


Hát igen, rohadtul veszélyesek a gárdisták, mindennap bűnöznek, öregeket rabolnak ki, vernek össze.

Szerencsére a cigányok viszont ennek az ellentétei, ha jönnek szembe az utcán akkor nyugodtságot érzek, hisz ők senkinek nem ártanak. persze kivétel erősíti a szabályt, íme a legfrisebbek:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=JrtPQl_S1uY


Persze, ahogy mindig, "csak a bőrök színe volt a bűnük"...

2013. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!