Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt Hölgyeim, Uraim!...

Tisztelt Hölgyeim, Uraim! Miért utáljátok a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszikat szeretnék kapni,nem nyálfröcsögést!Előre is köszönöm!

Ui.:a primitíven induló válaszokat,tekintettel a kultúrált kérdésre,el sem olvasom.

2.kérdés:ti,Jobbik-osok,miért vagytok azok,akik vagytok?


2013. szept. 23. 04:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok Jobbikos mert nem vagyok párttag, de azért szavazok rájuk, mert nem vagyok elégedett a közbiztonsággal, túl sok az erőszakos bűncselekmény. A problémára adott válaszuk számomra elfogadható.
2013. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Jaj ez a gárdázás... :D

Én nem hallottam még olyat, hogy a gárda megvert volna 1 cigányt is.


Másrészt: Miért félnek a cigányok? Van félnivalójuk? Hát arról csakis ők tehetnek.


Egyébként linkelje már be valaki azt a képet, amikor egy gárdista kezet fog egy cigánnyal.


Csak, hogy képbe legyenek a pesti panelkockák is.

2013. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
24%

Az túlzás, hogy utálom őket, a rasszista f aszokat utálom (csak épp 90%-s átfedés van köztük ebben), de ettől még az ilyen nevű párt csak szimplán szánni való nálam.


Sokszor hangzik el Jobbik-védő érvként, hogy mindenki úgy gyűlöli őket, hogy nem ismeri a programjukat. Azon felül, hogy a programjuk ígéretcsattogtatásokból, ködös mítoszokból és a közgazdaságtan és szociológia alaptörvényeit igény szerint figyelmen kívül hagyó humbugból áll, semmi gond nincs vele. Csak ez az apróság.


Emellett a mérhetetlen, Viktort porba alázó populizmusuk is ellenszenves, szánalmas. Mindent fekete-fehér kérdésként fognak fel, számukra nincs olyan, hogy egy kérdés ezerrétű, összetett. Nem, a Jobbik szerint minden probléma egy Igen/Nem, elmélkedősebb napjaikon meg egy 3 mondatos válasszá kondenzálható. Nyilván tudják ők, hogy az átlag Jobbik-szavazó tanulatlan és nekik ez kell, mert az első "makroökonómiai mutatók azt projektálják" elhangzásakor indulnának pulthoz az ötödik házmesterükért.


Mindezt kiegészítik apró mellékküldetésekkel, a netes fiataloknak azt adták ki ukázba, hogy pont ezt a hírnevet toldozzák-foldozzák, noname, online visszaküldendő "kutatások" hirdetésével, amivel azt kellene bizonyítaniuk, hogy az átlag Jobbik-szavazó tanultabb, mint a magyar átlag. Ez szimplán az ő baromságuk, akárki, aki 3 percnél többet olvasott az említett kutatásról rájön, hogy ismételten mekkora (jó eséllyel szándékos) csúsztatásról beszélünk.


Ugyanez megy minden másban, a saját programjaikat szembeköpik, ha úgy tartja kedvük (észak-mo-i cigány kulturális központok építésének megakadályozása minimum 3 városban - akkor hogy is van az az elköteleződésetek a romák felzárkóztatására, khm, khm?).


Összességében azért nem utálom a Jobbikot, mert egyszerűen egy súlytalan viccpártnak, nagyhangú hőzöngöknek tartom őket, akik tudják magukról, hogy csak erre jók. Mint amikor a 15 éves kisfiúk egymás között arról hencegnek, hogy hány lányt dugtak már meg az ismerettségi körükből, miközben a felük még szűz, a másik jó esetben ha egyszer látott p1nát.


Majd ha a Jobbik-program nem olyan viccekből fog kizárólagosan állni, hogy megvédjük a nemzetet az áruló EU országpusztító hatásaitól, akkor talán lehet majd őket annyira komolyan venni, amilyen százalékban képviselve vannak az országgyűlésben. Addig csak konstatálom, hogy van az országban 20%-nyi bitagyú földtúró/panelproletár, akik olyan témában szakértenek, aminek a tartalomjegyzékét se igazán értik.

2013. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ajánlom neked, hogy olvasd el a Jobbik 2010-es programját, mert abban nem az van amit te írtál. Nem olyan egyszerű szlengekből áll hogy lépjünk ki az unióból meg védjük meg a hazát, azért sokkal komolyabb az a program. Konkrét megvalósításra váró javaslatok a közbiztonságra, környezetvédelemre, tömegközlekedésre, energetikára, oktatásra, ráadásul a hozzá tartózó forrást is tartalmazza.
2013. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén? Én 22 éves vagyok. Szinte egyáltalán nem követem a politikai eseményeket. Soha nem olvastam a jobbik programját szóval nem tudom megmondani hogy rasszisták, homofóbok, antiszemiták-e.

Viszont a meleg közösségen keresztül nem ért sem egy videofelvétel jutott már el hozzám jobbikos képviselők felszólalásairól vagy interjúiról amiket egytől egyig sértőnek és ostobának tartottam, úgyhogy már csak ezért sem szimpatizálok velük.

Nem utálom őket. Buta emberek buta dolgokat mondanak és tesznek. Ez törvényszerű. Amíg nincs rám hatással addig minek foglalkozzak vele?

2013. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
"Vona Gábor közölte: a Világsátor nem csupán az elmúlt huszonhárom év hazai cigánypolitikájának, hanem az uniós politikának a csődjét is szimbolizálja. Miskolcnak nem erre, hanem új, munkahelyteremtő beruházásokra, közbiztonságra, és sok minden másra van szüksége, ezt az 1,7 milliárd forintot "más, értelmes célokra" kellene fordítani - jelentette ki a Jobbik elnöke, hozzátéve: "jellemző, hogy az unió ilyen célirányos projektekkel támogatja Magyarországot"."
2013. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


nem utálom a jobbikot, mert egy szervezet


viszont nagyon sok mindennel nem értek egyet, amit a jobbik képvisel


alapvetően egy turulmadárba öltöztetett kommunista pártnak tartom, aki a szavazótáborát az indulatokra alapozva szervezi

2013. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%

14: nyilván olvastam, pont arról beszéltem. Az még nem tesz szakmaivá egy szöveghalmot se, ha teledobálják egy középiskolás közgázkönyv függelékeiből kimazsolázott szavakkal.


16: na pont ez az idézet tökéletes sommázása a Jobbiknak. Nem érdeklik őket olyan apróságok, minthogy nem a hisztipicsogások szerint osztja az EU a támogatásokat, és a Világsátorra jutó pénzt a büdös életben nem lehetne költeni közbiztonságra meg munkahelyteremtésre. Nekik csak nem tetszik és kész, mert nehogy már a büdöscigányoknak legyen jó. Szomszéd tehene jól van?

2013. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

"Világsátorra jutó pénzt a büdös életben nem lehetne költeni közbiztonságra meg munkahelyteremtésre"


Akkor inkább ne költsük semmire minthogy olyan cigánysátort csináljunk.

Értelmetlen dolgokra felesleges költeni.

2013. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Akkor nagy szerencse, hogy teljesen EU-s pénzből menne, nem? Igazán ideje lenne eldöntenetek, hogy a komplett faji szegregációra hajtotok-e (amit ezen hőzöngésetek mutat) avagy a teljes, békés romaintegrációra.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy milyen alapon dönt Zazrivecz (meg te) arról, hogy mire költsön az EU és az állam. Nekem (meg még pár millió más embernek) se tetszik a stadionépítés, de mégse megyek oda lerombolni.

2013. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!