Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a kettős...

Mi a véleményetek a kettős állampolgárságról?

Figyelt kérdés
Nekem két problémán van vele amiért most meg fogom kapni, hogy zsidó liberális komcsi vagyok:) Az egyik bajom hogy 2004ben az ország már döntött ebben a kérdésben. Erre pár évvel később egy ember felül bírálta 3 millió ember döntését. A másik problémám a szavazati jog. Miért dönthet a sorsomról egy másik országban élő ember? Vagy hogyan tudna egy olyan ember megfelelően dönteni mikor nem itt él?
2013. szept. 18. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

AntRetardált


"vicces is lenne ha adtak 500 000 állampolgárságot és ezek közűl 32 000 000 an szavaztak a Fideszre."


Ilyen nem lesz, mivel mondtam, hogy csak azok szavazhatnak, akik regisztrálták magukat a szavazásra. Nah, de ezeknek az embereknek a szavazatát simán manipulálhatják, mivel nem személyesen dobják be az úrnába.

2013. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%
En a kettos allampolgarsagot alap dolognak tartom, ezzel nem lehet vitazni szerintem. En erdelyi szekely magyar vagyok, es hamarosan meglesz a keresztlevelem is, mar van lakcimkartyam, utlevelem is. Szavazasra is jogosult vagyok es ha minden igaz fogok is szavazni. Engem sokkal jobban erdekel a magyar politika, mint a roman. A roman tv-t nem nezem, ott mennek a hulye hirek az orszagban szolo dolgokrol, de a romanokban nem lehet megbizni, mert csak kihasznaljak a magyarajku valasztokat. Viszont a magyarorszagi politikat inkabb kovetem, es nagyon orulok hogy van szavam es olyan dologban donthetek ami fontos nekem.
2013. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: ugyanígy gondolom én is. Szerbia egy nagyon gáz ország.Ami itt folyik arra nincs mit szólni.

Én megfogadtam, hogy ha megkapom a magyar állampolgárságot, akkor onnantól kezdve nem szavazok szerbiában többet.Nincs értelme.Még a magyar pártokra sem.

Viszont a magyar politikát 1994 óta (26)követem, az internet világában nem lehet azt mondani, hogy csak az lehet kellőképpen informált, aki csonkaország határain belül lakik.Mivel magyar vagyok, és magyar állampolgár, szívemen viselem Magyarország sorsát.Olyan nagy baj ez?

2013. okt. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!