Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország EU tag marad...

Ha Magyarország EU tag marad akkor tényleg egy Romaország lesz belőle?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé buszon beszélgettem az egyik tanárommal.

Leült mellém és elkezdtünk beszélgetni.


Szerinte Magyarországra az EU mindenféle olyan dolgot erőltet rá, amely adók formájában kizsigereli a magyarokat csak azért, hogy tudjon a kormány segélyezni.

Végül is az adók elég magasak, nem?

Roma hajléktalant én még nem láttam.

Még azt is mondta, hogyha Magyarország 20 éven belül nem lép ki az EU-ból vagy nem áll ellen a szabályainak, akkor teljesen visszafordíthatatlan lesz a folyamat és Magyarország etnikailag sosem lesz többé európai ország.


Elég okos ember, az óráit mindig élvezzük.

Amikor jól előrejár a tananyaggal akkor szokott az ország problémáiról beszélni.



2013. szept. 12. 19:04
1 2
 11/16 Komplikato ***** válasza:

Kérdező nézd meg mekkora az éves költségvetés, utána nézz utána az összes szociális kiadás mennyi, aminek töredéke az általad sérelmezett segély ...

Ez így legalább akkora demagóg hülyeség, mint amikor egyszeri Gipsz Jakab azt hiszi, hogy pl. egy képviselő vagy miniszteri fizetés mérvadó tétel az ország szempontjából, holott nem az.


A kérdezett népcsoport meg az eltérő kulturális megítélés és azon apróság okán, hogy mindig a legcsóróbb rétegeknél szokott több gyerek lenni, semmit nem változtatna ha az EU-n kívül lennénk.

2013. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyugatabbra is vannak bajok, ott a bevándorlók okozzák a problémákat.


Vannak, lesznek bajok, nem kétséges!

2013. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy etnikailag nem lesz európai ország? Elég butaságokat beszél a tanárod. Szerinte a romák tegnap jöttek ide Indiából?
2013. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó tanárod van és szeretitek, ez jó dolog, de ezúttal sajnos nincs igaza.
2013. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az EU-nak ehhez semmi köze. Egyébként hamarabb lesz Anglia bevándorlóország, vagy mondjuk Hollandia Új-Marokkó, mint mi cigányország. Nem sokkal, de hamarabb.

Én sem pártolom annyira őket, borsodi vagyok, és nem éltem külföldön, de amiket olvasok, abból azt következtetem,hogy a muszlim-és afrikai bevándorlók sokkal zűrösebbek a cigányoktól. A cigánnyal rengeteg szocializációs probléma van, de ők nem követelnek Shariat, nem mondják,hogy hordj hidzsábot (vagy cigányos átírásban nem mondják mondjuk,hogy vajdarendszer legyen, és hordj virágos szoknyát). Kérdésre válaszolva, ez a demográfiától függ , és attól,hogy a cigányok hajlandóak lesznek-e életmódot váltani, attól is függ, mekkora lesz a keveredés, és hogy a keverék utódok melyik "kultúra" szerint fognak inkább élni...

2013. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem EU nélkül is. Ez csak a mi vezetőinken múlik.


[link]

2013. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!