Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ilyen uszító, és gyűlöletk...

Egy ilyen uszító, és gyűlöletkeltő oldalnak, mint a rosszabbik.com -nak hogy lehet még működési engedélye? Miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 09:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
6%
A Jobbik, meg úgy általában a magyarok ellen szabad uszítani és gyűlölködni. Egyébként nem lenne baj az oldallal, hiszen sajtószabadság van elviekben, csak akkor ne üldözzék a kuruc.infót se.
2013. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
37%

"Nem olvasom se ezt, se a kurucot. De miért is baj az, hogy leírják a valós dolgokat a jobbikról?



Ez az, hogy nem a valós dolgokat írják le hanem hazudoznak ahogy a csövön kifér!


"Gondolkodj ember! Pontosan emiatt jött létre"

Sehol nincs hivatkozás, forrás megnevezés, nem szólal meg benne az illetékes csak is vélemények ami meg ugye a vélemény szabadság miatt nem büntethető max polgári peres eljárásokkal. Ahoz viszont jelentéktelen az oldal hogy folyamatosan perelje a Jobbik. Ha egyszer még is elindítaná a pereket akkor hamar befuccsolna az oldal.

2013. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Azért azon jót nevettem, hogy a "szabad" szíriai hadsereg szerint már 40 akárhány magyar gárdista halt meg Szíriában... Nevetséges.


Nem kell ezeket betiltani, én szerintem ha másnak nem, humor oldalnak jók. Mind a kuruc, mind ez a rosszabbik, amiről most hallottam először.

2013. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
44%

Ahogy sejtettem ez egy magyaellenes sz.r, nagyvonalakban.


Csak úgy csöpög az értelem belõle, a kurucot is alulmúlva.

2013. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Nocsak, lehet, mindenki, aki itt van az oldalon, egyetért abban, hogy ez egy szenny, és mindennek az alja?

Bár még várnék egy kicsit php de kóser-re, meg tetro-ra :)

2013. szept. 7. 12:58
 16/33 anonim ***** válasza:

Eddig nem is hallottam erről az oldalról. Most megnéztem. Ez valami vicc? Vagy ezt tényleg komolyan gondolják? Mindegy is.


ui: tetrot már én is várom. :D

2013. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A kuruc legalább igazat ír. Mellesleg én nem azon vagyok kiakadva, h ezt az oldalt miért engedik, hanem azon, h akkor a kurucot miért nem.
2013. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Checkpoint Charlie ***** válasza:
33%
A kurucinfó is megy. Jah igazat ír, persze, egy két elvadult hülye gyerek álmaiban ír igazat. Az is csak egy uszitó oldal semmi több.
2013. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
39%
A kuruc is megy, de folyamatosan üldözik. Azért kényszerültek amerikai szerverre, mert ott még nyomokban fellelhető a szólás- és sajtószabadság.
2013. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
49%

"Mert te honnan tudod hogy igazat ír? Miért írna igazat? Mert te azt mondod? Ne röhögtess hülye gyerek. Mert a te neved ez."


Mert te honnan tudod, hogy nem ír igazat? Miért ne írna igazat? Mert te mondod? Ne röhögtess.... Nem írom tovább, mert saját magadat már minősítetted a kommenteddel.


Egyébként pedig cáfolj rá bármelyik cikk valóságtartalmára. Ott a lehetőség. Jaaa, hogy nem tudsz. Bocsi. Az egyetlen dolog, ami miatt utálhatod a kurucinfot, legfeljebb a hangvétele.

2013. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!