Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg fog alakulni egy...

Tényleg fog alakulni egy Rosszabbik nevű baloldali párt a Jobbik mintájára?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha a Bajnai, a Mesterházi és a Gyurcsány összefog, akkor ilyen nevű párttal fognak indulni a választásokon.
2013. ápr. 19. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát , a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy triumvirátust tényleg nevezhetnénk a rosszabbiknak , mert náluk rosszabb tényleg nincs.


Amit Gyurcsány-Bajnai csinált ezzel az országgal ,vastagon kijárna nekik a politikától , közélettől való eltiltás örökre.

Mesterházy még nem mutatta meg , hogyan tudja Magyarországot rombolni ,de szeretné.


Lipótmezőt meg kellene nyitni újra.

Egyik szárny lenne MSZP-s a másik meg Fideszes.

2013. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Senki sem fog össze a gyurcsánnyal. Politikai öngyilkosság lenne. Nem kell mindent elhinni, amit a hírtv-ben mondanak. Illetve helyesebben semmit sem kell elhinni...
2013. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Pedig Bajnai és Gyurcsány összefogott!
2013. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda humor! Kac-kac. Ez mind abbol az okos fejedböl jött ki?
2013. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dick Esmen ***** válasza:
Elég gyenge poén.
2013. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Én azt hallottam, hogy a Jobbik fogja felvenni ezt a nevet, mivel az eredetire való jogosultságukat nem tudják bizonyítani.
2013. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA igaz csinálják nyugodtan, hátha elesnek a nyeréstől! :)
2013. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó poén és igaz is:D
2013. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már létezik az említett oldal, de tele van hazugságokkal. És amint látom sok követője van (Facebookon mostanában pontosan 1222 személy). Ha bele tudnék látni egy ilyen úgynevezett "Rosszabbik" követő fejébe, kíváncsi lennék, mit érez/gondol. Szerintem az ilyeneknek a TV2 a legjobb barátjuk. :)
2013. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!