Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre fogtok majd szavazni,...

Jövőre fogtok majd szavazni, melyik pártra és miért?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs egy normális párt a parlamentbe. Sokáig jobbikos voltam, 2010-ben rájuk szavaztam, de nagyot csalódtam bennük, a mentalitásukkal tönkre tennék az országot. Fideszre nem szavaznék, mert semmit se tudtak tenni, mszp-re felesleges lenne, együtt 2014 meg kb ugyanaz.
2013. szept. 2. 08:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
#30 Ennyit az ún. "rendszerváltásról" :)
2013. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

a kommunista szó, titeket nemzetietlen mszp-huszárokat testesíti meg, akik úgy gyűlölitek Orbán Viktort és a népet, meg minden nemzeti dolgot, mint semmi mást nem.

és azok ma a kommunsiták, akik az mszp, szdsz, együtt 2014, dk-ra szavaznak és meg akarják akadályozni a nemzeti gyúőzelmet!

2013. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"a kommunista szó, titeket nemzetietlen mszp-huszárokat testesíti meg, akik úgy gyűlölitek Orbán Viktort és a népet, meg minden nemzeti dolgot, mint semmi mást nem. "


Nem kell metaforákban beszélned, elég ha annyit írsz, hogy neked csak a másik pártok kommunistái a büdösek!

2013. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
a fideszben nincsenek kommunisták!
2013. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#32 Orbán Viktort és a "nemzeti dolgokat" egy mondatban emlegetni elég meredek. Semmivel se különb, mint a komcsik.
2013. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
undorító ennek a káeurópai posványnak még a politikai palettája is
2013. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor igaz hazafi és nemzeti! Aki mást mond az hazudik!

Senki más olyan nincs aki az Eu-ban úgy harcol a kón banditák ellen, mint Orbán Viktor! Orbán Viktor hős!

2013. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Fogok. Egy kispártra. Hogy melyikre, az majd elválik, ha a kétfarkúak bent lesznek, övék a voksom.
2013. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás! Hajrá Kétfarkú! Legyen végre Erzsébetváros az Erzsébeteké...
2013. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!