Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hirtelen felindulásból vagy...

Hirtelen felindulásból vagy hosszas mérlegelés után döntöttétek el, hogy Bajnaira fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Sem felindulásból, sem hosszas mérlegelés után, hanem a józan eszemre hallgatva. Egyedül neki van elég szakértelme, hogy megkísérelje rendbe hozni a gazdaságot.
2013. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Troll kérdés :-D
2013. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
hírtelen felindulásból hosszasat mérlegelve NEM szavazok Bajnaira semmi pénzért...
2013. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Bajnaira szavazok mert Ő a legkisebb rossz. Szavazni meg akarok.
2013. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Bajnai pártjának és a hozzá hasonló eszméket követő pártoknak nincs hosszútávú jövője Magyarországon.


Lehet Bajnai ért egy kicsit a számokhoz de itt más probléma van.


Olyan mértékű etnikai és társadalmi problémák vannak amelyek miatt ilyen baloldali pártok szép lassan elsorvadnak.

2013. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Haggard, Haggard, te szopni jársz ide...


Komolyan, arra még nem gondoltál, hogy legalább a nickedet elrejtsd? Így már mielőtt elolvasom a kérdést tudom, hogy trollkodsz.


Tudom, hogy fáj, hogy újra kezd kialakulni egy komoly baloldal és nem nácult el mindenki, ahogy azt ti jól elterveztétek 2010-ben (hogy állunk azzal a 2014-es nyeréssel? Kétharmad meglesz, ahogy néhányan anno mondogattátok?), de ettől még ennyire ne durcizz :)

2013. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor kire szavazzunk Haggard???


Egy független.

2013. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Baloldal/Bajnai = romló közbiztonság , szarka tenyésztés állami felügyelettel.
2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem trollkodok ...


Mit értesz náculás alatt ?

2013. jún. 11. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is: nem biztos még, hogy rá szavazok, de jelenleg ő tűnik a legjobb választásnak (időközben még változhat, egy komoly tömörülés pl Bokrossal lehet, hogy inkább elnyerné a szavazatomat).


Hosszas mérlegelés után.

Megnéztem, hogy Bajnai mit csinált miniszterelnöksége alatt (a szóbeszédet már hallottam), és azt láttam, hogy rendszerváltás óta az egyetlen épeszű miniszterelnökünk volt. Az egyetlen, aki jó irányba vitte az országot.


Ésszerű megszorításokat alkalmazott (13. havi nyugdíj illetve közalkalmazotti illetmény elvétele, képviselői juttatások csökkentése), normális külpolitika jellemezte. Közben pedig nem ajnározta magát /nem ajnározták őt mindenhol - ez a garancia arra, hogy nem populista, nem próbálta magát többnek feltüntetni, mint ami, a feladatát viszont jól végezte.


Úgy gondolom, hogy messze előrébb tartanánk gazdaságilag és demokráciailag ha most ő lenne kormányon, épp ezért adom a voksom jó eséllyel rá legközelebb.

2013. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!