Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20-on évesek! Mi alapján...

20-on évesek! Mi alapján döntöttetek, hogy melyik pártot választjátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi még nem vágjuk annyira ezt a politika témát. Hogyan választottatok,vagy szavaztok ősszel? Szülőktől hallottak alapján,vagy utána jártatok,hogy kire adjátok a voksotok,esetleg csak "hasraütés" alapján?

Felhívnám a kötöszködők figyelmét,hogy ez csak egy ártatlan kérdés,nem akarok komolyabban politizálni!


2010. szept. 17. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

simán vághatja a politikát valaki 20onévesen, nem véletlen van szavazati joguk. :)

a magam részéről én nem szavaztam, még mindig nincs olyan akire azt mondanám hogy oké.

2010. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
eleinte mszp szimpatizánts voltam, csak tévéből láttam pár dolgot meg szüleim is azok. aztán a 2007től kezdtem utánanézni, olvasgatni neten videókat, híreket, írásokat, és rájöttem hogy milyen szemét társaság. akkortájt erősödptt meg a Jobbik, és láttam hogy akarnak, megragadják a valós, kisemberre tartozó problémákat, és előtérbe helyezik a hagyományokat. kb ennyi. 22/f
2010. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Persze,biztosan van aki vágja a politikát,már hamarabb is,de nagyon sokan nem,én rájuk értem a kérdést. :)
2010. szept. 17. 18:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 15 évesen kezdtem el napi politikát olvasni. 2o,l
2010. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Minden bejutásra esélyes párt választási programját átfutottam, aztán azokra szavaztam, akiknek a munkáját a legszívesebben láttam volna a parlamentben.

20/F

2010. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
21 vagyok, 14 éves korom óta érdekel a politika, azóta napi szinten foglalkozok vele. Régebben az MSZP-vel szimpatizáltam, de csak azért mert a FIDESZ politikáját soha nem éreztem magamhoz közelállónak. Legutóbb már az LMP-re szavaztam, és azt hiszem maradok is ennél a pártnál amíg azt látom, hogy a megkezdett úton járnak.
2010. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
utolsóval értek egyet! Elsőre mszp volt, csak mert a rokonok is, meg mert azt láttam a "kevésbé rossznak", de egy ideje feltűnt a képben az lmp elolvastam a zöld mittoménmi programjukat és teljesen meggyőzött.
2010. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a családomban mindenki MSZP-s. Ettől függetlenül én nem szavaztam az MSZP-re, mert ugyan szociáldemokrata érzelműnek vallom magam, de amit az MSZP csinált, az szégyen. Így egyenlőre várok, még megjelenik egy valóban szociáldemokrata párt.
2010. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta érdekel a politika (értsd már az óvodában is tudtam a főbb emberek nevét a pártoknál :D). Idén tavasszal szavazhattam először, elolvastam az összes programot, és amelyik a legközelebb állt az én értékrendemhez, arra szavaztam. Ugyanígy fogok tenni ősszel is. Szerintem az nem is felelős választó, aki nem hajlandó utána olvasni, hogy mit is tartalmaz a választott párt programja, csak hallomás alapján dönt.
2010. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Én személy szerint sokat tájékozódok (nem a tv-ből) és ez alapján döntök, meg természetesen szüleim tanácsát is kikérem. Erősen nemzeti érzelmű vagyok, tehát egyértelmű, hogy Jobbik lesz a nyertes, habár én úgy látom, hogy a párt-politikával nem lehet semmit se megoldani....


21/F.

2010. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!