Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20-on évesek! Mi alapján...

20-on évesek! Mi alapján döntöttetek, hogy melyik pártot választjátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi még nem vágjuk annyira ezt a politika témát. Hogyan választottatok,vagy szavaztok ősszel? Szülőktől hallottak alapján,vagy utána jártatok,hogy kire adjátok a voksotok,esetleg csak "hasraütés" alapján?

Felhívnám a kötöszködők figyelmét,hogy ez csak egy ártatlan kérdés,nem akarok komolyabban politizálni!


2010. szept. 17. 18:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az én családom fideszes,de én is meggondoltam,és utána néztem,hogy rájuk szavazzak e. Elsőre nem tűnt rossznak,de aztán megismertem a jobbikot,és a MIÉPet is. Szívem szerint a miépre szavaztam volna,ha lehetett volna,de végül nálam is maradt a jobbik.
2010. szept. 21. 08:46
 12/21 anonim ***** válasza:
Az én családom Fideszes volt, vagyis apám még most is az, de sokat tájékozódtam a neten, újságokból meg tv... És tavasz óta csak a Jobbik, és hála az égnek anyámat is rávezettem:) Sztem te is olvasgass, meg fontos a szimpátia is. Én pédául az LMP-seket beképzelt suttyóknak látom, szal ha a programuk jó lenne, még akk se szavaznék rájuk. 18.l
2010. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És miért látod őket beképzelt suttyóknak?
2010. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy az, hogy a témájuk alapján nekik a drogok meg a zöld élet mindennél előbb való, mikor vannak fontosabb témák is. Na meg mikor nézem néha a parlamenti közvetítést, az a Vágó Gábor mindig felidegesít, mikor dobálja magát meg feltűnősködik, de vannak még egy jó páran ott akik ezt csinálják. Nem akarok ezzel senkit megbántani, de én nem bírom őket. Csak azér kerültek be a Parlamentbe is, mert nagy volt a hátszele a médiában. Bezzeg a Jobbiknak egy reklámját vagy egy interjút nem lehetett látni, mégis...Sztem ezért jobbak ők.
2010. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze nem csak ezért XD (előbbi)
2010. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg,hogy akkor ezek szerint a többség utána olvas,jó,ez helyes. Volt olyan az ismeretségi körömben,akit nem is érdekelt az egész,csak úgy ikszelgetett összevissza,és mikor megkérdeztük kire szavazott,meg sem tudta mondani. Inkább akkor ne is ment volna.
2010. szept. 21. 14:50
 17/21 anonim ***** válasza:
Hidd el sok ilyen van. A Fidesz is csak azért nyert, mert szar volt az elmúlt 8 év, és a csapból is ők folytak:S És mi változott?? Szinte semmi! Ja bocs, van kettős állampolgárság meg trianoni emléknap:)
2010. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mi az ,hogy mi változott? Miért,gondolkodjunk már egy kicsit reálisan,Te(és még oly sok más ember) azt vártad,hogy a fidesz 4 hónap alatt helyre tudja hozni azt,amit az mszp 8 éven át cseszett el? Tudod,hogy én sem fidesz párti vagyok,mert írtam,de azért ne kezdjünk már el olyan szavakkal dobálózni ilyen kis idő után,hogy "mi változott"!!!
2010. szept. 22. 09:45
 19/21 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, de a kedves Orbán Viktorka ígérgette, hogy neki elég 100 nap és minden megváltozik!!!! Úgyhogy sztem jogosan lehet kérdőre vonni, ha meg nem tud csinálni semmit, akk ne ígérgessen. Bocsi!
2010. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ugyan,a politika erről szól igéretekről,és nem ritkán be nem tartottról....
2010. szept. 22. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!