Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is nevezik az Indexet...

Miért is nevezik az Indexet – Zsindexnek?

Figyelt kérdés

Ezt a kiforgatott baromságot öcsémmmmm!

[link]


2009. okt. 29. 14:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

Ezek a ZS és J betűs poénok árulkodnak a kuruc.info szellemi színvonaláról. Én még ezeket várom:


- Zsónika Show

- Zsarátok Közt

- Zsarlamant vagy Jarlament

- Zsíróság (Bíróság)

- Zsorbán Viktor


Az egyetlen poénjuk a 4-5 év alatt a Sündörség volt, amit nem is ők találtak ki!

2009. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert az nagy arányban zsidók szerkesztik.

(mekkora poén hogy www.zsindex.hu címen is bejön az oldal...)

2009. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

16:13


Jewszky Gábor :D

2009. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

én nem tudom, hogy ki zsidó, ki keresztény, ki muzulmán, ki buddhista stb., ha csak nem ad erre jelet.


azt végleg nem tudom, hogy ki milyen cégnél milyen vallású és nem is érdekel. az a fontos, hogy jól és tisztességesen végezze a feladatát.

2009. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
17:48: Ez így is van, csak annyi megfigyelhető, hogy akik/amik megkapták ezt a gúnynevet, az egyáltalán nem végzett jó munkát, sőt...
2009. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
ZSIDESZ
2009. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
igen,a legérdekesebb az, hogy a www.zsindex.hu-ra mi jön be... innentől kár bármit is magyarázni...
2009. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

"ha hungarista, jobbik-fan vagy"


Na már megint keveri valaki a hungarizmust (magyar nemzetiszocializmust) a nacionalista radikalizmussal, pedig nem kéne, Horthy és Szálasi nem voltak annyira jó pajtások, a hungarizmushoz meg a kurucéknak meg az összes "radikálisnak" annyi köze van mint nekem az indonézekhez.


Amúgy a kuruc hangvétele tényleg alpári, egy hungarista szájából ilyen stílust nem hallasz.

2009. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
7%
már hallottam. :) mint írtam, manapság ez divat. a fiatalok egy része hungaristának mondja magát, azt sem tudják miről beszélnek, kopaszok, bakancs, Turulmadár, árpádsávos zászló, Jobbik.
2009. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%

Na igen, az egy dolog hogy hungaristának mondja magát, de a többségnek amúgy gőze nincs arról hogy mi is a hungarizmus, ez tény, megfigyeltem már én is.

Aki Horthyt élteti az nem hungarista!

Aki soviniszta kijelentéseket tesz akár a szlovákokra, akár a románokra, stb., az nem hungarista!

Aki balhézik, tör zúz, az nem hungarista!

A Jobbbik, a HVIM, és ezek tábora nem hungarista!


Igen, sok fiatal nincs tisztában az alapfogalmakkal, meg hogy milyen világnézeti különbségek vannak a hungarizmus, meg a nacionalizmus, sovinizmus között, ezért hungaristának mondja magát. Sajnos a társadalom is ilyen, hogy egy átlagos nemzeti érzelmű fiatalra rögtön azt mondják hogy hungarista. Jó lenne ha ez végre eltűnne a köztudatból, mert a hungarista az Szálasi eszméinek követője! Attól nem lesz senki hungarista hogy levágatja a haját, bombert húz, turulmadaras pólóban jár, meg "mocskos szlovákok", stb.. Mondjuk érdekes egy ilyen magát hungaristának nevező (valójában nem hungarista!) egyén mihez kezdene olyan fogalmakkal mint konnacionalizmus, testvérnépek, nagyterek, stb..

2009. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!