Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a haza nem eladó tüntetés?

Mi ez a haza nem eladó tüntetés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 18:20
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
29-es válaszoló. Etess ezzem mást.
2013. aug. 23. 19:02
 32/33 anonim ***** válasza:
Igazatok van szerintem csak sokaknak fáj az igazság.Biztos hogy van aki nagyon rászorult a pénzre és nem gondolt arra mi lesz később majd valahogy megoldódik stb...Elhiszem hogy van ilyen.De vannak bizonyos sehonnani felvuvalkodott emberek is akik arra verték magukat annó hogy van 3 autójuk felépitettek egy nagy házat + amellé amiben laktak túl kicsi volt...(pedig azt is kibővitették)gyereknek legyen meg mindene minden szar ami nem kell az is csak mert kéri...)Persze azóta is mindent megadnak neki kinyalják a seggét aztán meg majd a nagy fehér szakállú fogja szponzorálni.Hát elmehet a fenébe az ilyen ember és ezek néznek le másokat.Álszent egy ország ez.
2013. aug. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Az embernek nem csak étel kell. Kell ruházkodni, mindig hideg a tél, sok ember egyáltalán nem tud fűteni, nem tudom, te milyen vidéken élsz, de itt sok utcában se víz, se áram nincs bevezetve.

Ha valakinek van gyereke, tudja, hogy az iskola is rengeteg kiadás.

Könyvek, havi bérlet, osztálypénz, egyéb tanszerek.

Sőt ha valakinek végzős gyereke van, szinte havonta több 10ezer ft-ot kell kiperkálnia. Ruha, tabló, szalagtűző, ajándék a tanároknak, iskolai programok, amikre esetleg szerencsétlen gyerek talán szívesen elmenne...

Ha meg valaki valamit nem fizet be időben, megy a "te kis g*ci, mé' nem hozod a pénzt"...

Az emberek nagyon gonoszak tudnak lenni.

Ha meg esetleg nincs autó, de a szülők munkahelye is másik városban van, felnőtt bérlet is több 10ezer ft lehet.

Aztán meg megesik, hogy olyan létfontosságú dolgok mennek tönkre, amiket egyszerűen nem lehet nélkülözni. Főleg régi házakban. Muszáj egy kicsit feljújítani, különben napi rendszerességgel jönnek az elromlott tárgyak.

Meg szerintem valamelyik előttem kommentelő nem olyan állattartásra gondolt, hogy nem tudom, 50 csirke, 6 disznó, tehenek meg birkák...

Ha az embernek van mondjuk egy kutyája, esetleg nagy testű, rengeteget eszik. Nekünk azért kellett megválnunk a kutyánktól, mert tudtuk etetni.

Imádom azt a kutyát, rengeteget sírtam miatta, bárcsak visszajöhetne...

Talán nálatok kacsalábon forgó palotákban élnek az emberek, de én mindenhol csak a nyomort látom. Mert szó szerint nyomorog rengeteg ember M.o.-on. Nekünk nincs hitelünk, de belelátok mások helyzetébe, mert ebben élek. És rengeteg ember ebben él.

A Haza nem eladó párt pedig nem csak a devizahitelesek gondját szeretnék megoldani, de persze, hátha Orbán visszaül a kis trónjára aztán lehazudja az égről a csillagokat....

2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!