Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a haza nem eladó tüntetés?

Mi ez a haza nem eladó tüntetés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 18:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
11%
Vagy olyan indokkal, hogy én márpedig nem fogok albérletben lakni, mert az fúj.
2013. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
36%
18-as vagyok. Ti hol éltek!? Magyarországon, főleg vidéken rohadt alacsonyak a fizetések. Adó az bezzeg van bőven. És a pénzt meg nem csak ételre kell költeni, hanem ruhára (ami mellesleg nem nike, adidas vagy puma), rezsi, akinek van egy háziállata annak kaja, és még ami kell. És mindezt plusz minusz néhány dolgot csak a fizetésből? Na ne nevettess. Az pedig szerintem nem kacsalábon forgó ház, amelyikre azért kell a pénz, hogy épp ne omolljon össze. Mondcsak, jártál már vidéki városban? Mert ha jártál volna elégben, látnád, hogy milyen rossz is az emberek háza stb.
2013. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem azzal van a gond, hogy hitelt vettek fel, mert az oké. Vannak dolgok, amiket az átlagember, de sokszor még a jómódú sem tud zsebből kifizetni. Lakás, kocsi, ilyenek. A probléma, hogy egyesek ostobán, átgondolás nélkül belementek a devizahitelekbe, holott nyilvánvaló volt, hogy valami nem stimmel a dologgal. Annó egyik rokonomat én beszéltem le arról, hogy devizahitelre vegye meg az autóját, most nem győz hálálkodni érte. Pedig nem vagyok egy atomfizikus, egyszerű józan paraszti ésszel is beláthatja az ember, hogy amit nagyon ajánlanak, hogy így olcsó meg úgy, az gyanús. És nem mentség, hogy jaj de a csúnya bank erősködött, meg jaj nem adtak más hitelt. Ilyen nincs, a világ már csak ilyen gonosz, hogy aki hülye az megjárja.
2013. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
22-es válaszoló! Képzeld, vidéken élek, és azt látom, hogy a fiatalok hitelre családi házakat építgetnek (óriásiakat, luxus dolgokkal pl medence, napkollektor stb) aztán 90%-uk be sem fejezi az èpítkezést, mert nem tudja fizetni a hitelt. Félkész házat meg senki nem vesz. Méghogy az állatok etetése... Vidéken sem divat ám az állattartás. Azt csak a tipikus gazdák csinálják már.
2013. aug. 23. 08:21
 25/33 anonim ***** válasza:
18%
A bankok nem adnak hitelt állatok etetésére, meg ruhákra, vagy csak nagyon rossz feltételekkel, az ilyen emberek inkább az uzsoráshoz mennek
2013. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
36%
Kérdező! Tudod te, hogy a devizahiteleseknek milyen kis csoportjáról beszélsz? Persze, elismerem, hogy vannak ilyen idióta fiatalok, akik felesleges dolgokra vagy házépítésre költik a kölcsönt. De azok, hidd el, nem voltak ott a tüntetésen. A legtöbb devizás azért vette fel a kölcsönt, mert a fizetése már nem volt elég, hogy eltartsa magát és a családját. Hidd el, hogy a devizások 96%-a ilyen.
2013. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem hiszem el. Én olyat még egy hitelestöl sem hallottam hogy kell a hitel a mindennapos megélhetésre. Helyette: építkezünk, plazma tv-t veszünk, luxus autót veszünk stb.
2013. aug. 23. 13:38
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit lejjebb kellett volna adni az igényeket, de hála a kommunizmusnak megtanulták az emberek, ha nem tudsz megélni, vegyél fel hitelt, hogy utána mi lesz az nem érdekel
2013. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Kérdező! Képzeld el, hogyha valaki kiakarja festeni a házát, lemeszelné a falat és még egyéb dolgok, erre nem elég csak a fizetés. A fézetésből ezeket egy CSALÁD nem tudja megcsinálni. És kevesen vették fel a kölcsönt azért, hogy luxus autót vegyen, vagy csúcsmnőségű tévét. Gondolj már bele!
2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"De azok, hidd el, nem voltak ott a tüntetésen. A legtöbb devizás azért vette fel a kölcsönt, mert a fizetése már nem volt elég, hogy eltartsa magát és a családját. Hidd el, hogy a devizások 96%-a ilyen".


Tehát akinek az életmaradáshoz is hitel kell, annak milyen hitelkonstrukciót tudnál ajánlani, hogy bármit is visszafizessen belátható időn belül bárkinek is? Már pedig ezért megy a harc, meg az levakultabbak a szerződés semmissé tételével próbálkoznak, ami egy végtörlesztés 2.0 lényegében, csak jobb a marketingje.

2013. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!