Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a haza nem eladó tüntetés?

Mi ez a haza nem eladó tüntetés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 18:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
6%
Dögöljön meg amelyik hitelt vesz fel úgy hogy, hogy azután meg nem tudja fizetni! Én komolyan mondom az ilyeneket a főtéren kötném fel, nem adósok börtöne meg fittyfene.
2013. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyenek akik hitelt vesznek fel elég IQ szegények.

Ki kellene b#szni az országból õket a cigányokkal együtt.

2013. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%

A hitel remek dolog, de kockázatos, ez kb olyan mintha azért mennénk tüntetni mert nem nyertünk a lottón.

Azoknak még segítenék is akik a hitelből hasznos dolgot vettek, pl továbbfejlesztették magukat, így előnyösebb pozícióba kerültek, csak pont ők azok akiknek nem kell segítség mert a fejlesztés miatt ki tudják fizetni a hitelt.

Ha még egyszer azzal jön, hogy "Utólag könnyű okosnak lenni" azt fejbelövöm, nem utólag voltam okos, felvettünk egy párszázezer forintos hitelt, elherdáltuk laptopra, tv-re, hűtőre, meg pár egyéb dologra, de 2 éven belül vissza is lett fizetve, mert forint hitel volt. És mi nem mentünk tüntetni hogy a devizahitelesek segítsenek, mert nem akarjuk fizetni a hitelt, és inkább ők vegyenek nekünk laptopot, meg tv-t

2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 PHP de kóder! ***** válasza:
87%

Az ilyenek akik hitelt vesznek fel elég IQ szegények.

Ki kellene b#szni az országból õket a cigányokkal együtt.


jobb lett volna, ha anyaddal is ezt tesszuk mielott megszulettel volna

2013. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%
Nekem diákhitelem van csak, de az is épp elég gondot okoz nekem. Viszont nem bántam meg, hogy felvettem, mert sokat segített benne, hogy elvégezhessem az egyetemet. Viszont aki azért vesz fel hitelt, hogy rajolhasson a szomszédok előtt, hogy neki plazmatévéje van meg új kocsija, na azt nem tudom sajnálni egy percig sem.
2013. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
11%
Prolifelvonulás.
2013. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
11%

"Nekem diákhitelem van csak, de az is épp elég gondot okoz nekem. Viszont nem bántam meg, hogy felvettem, mert sokat segített benne, hogy elvégezhessem az egyetemet. "


A diákhitel legalább értelmes befektetés. Persze azt is van, aki rosszul használja fel. De akinek a legjobb indoka az volt a devizahiteles lakásvásárlásra, hogy azért kell, "mert én nem fogok anyáddal lakni", azt úgy nem annyira tudom sajnálni.

2013. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
23%
Komolyan mondom, hogy itt majdnem az összes válaszoló egy tudatlan idióta. Tudjátok, hogy a devizásoknak hány %-a vette fel kirándulásra a pénzt? kb. 1,5 %. Majdnem az összes ember azért vette fel, hogy tudjon miből enni, csak át lettek verve. És nem kárpótlást kérnek és fene sem mondta, hogy nektek ki kéne fizetni. Legalább olvassatok utána. És nem csak a devizahitelesek tüntettek, hanem a haza nem eladó mozgalom is, mert áder nem foglalkozot a követeléseikkel ami amúgy sokkal, de sokkal több mindent megváltoztatna, nem csak a devizát.
2013. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát tudod kit etess! Nehogy elhidd hogy èlelmiszerre vettek fel hitelt. Hol èlsz te? Hitelt csak annak adnak akinek van bevètele (fizetèse) Namármost ha van fizetèse, akkor azt pl èlelmiszerre fogja költeni. Csakhogy: milliòkat vettek fel kacsalábon forgó családi ház építésère. Sznobság felsõfokon.
2013. aug. 22. 18:04
 20/33 anonim ***** válasza:
11%

", hogy a devizásoknak hány %-a vette fel kirándulásra a pénzt? kb. 1,5 %. "


És hányan vették fel olyan indokkal, hogy "én nem fogok együtt lakni anyáddal!"?

2013. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!