Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigánygyűlölet miért rassziz...

A cigánygyűlölet miért rasszizmus?

Figyelt kérdés

A cigány europid, árja nép, tehát fajilag közel áll az európai népekhez. Akkor a cigányellenesség hogy nevezhető részünkről fajgyűlöletnek? Nincs véletlenül csúsztatás valahol?

Hiszen az a fajgyűlölet, ha például az egész negroid FAJT gyűlölöm, nem mondjuk csak az X afrikai NÉPET.


2009. okt. 25. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
jaj istenem, ezek az idióta elvakult embervédők....
2009. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

09:03!


A rasszizmus az mikor a saját fajtámat felsőbbrendűnek gondolom mint a többit és ez alapján ítélem meg az embereket.Ez avval járna hogy le kellene néznem az arabokat,négereket,kínaikat...egyebeket.De ez nincs így, én faji alapon senkit nem nézek le.


Én emberiességi alapon ítélem meg az embereket.És emberiesség szempontjából a cigányok 90%-a nem felel meg.

Tehát többségébe nem sorolhatók az emberek közé,antiszociális,beilleszkedésre képtelen lények akik lelkiismeret furdalás nélkül képesek megölni bárkit (Jó persze,most mondhatod hogy te láttál már olyan cigányt aki beilleszkedett de a 90%-a nem ilyen)


Utálom őket,hányok tőlük és nem sorolom őket az "ember"kategóriába és ennek hangot is adok mert gondolat és szólásszabadság van.


De azért te csak szeresd őket.

És még jobban szeresd ha majd az idős anyukádhoz este betör egy ilyen lény,megerőszakolja,fejszével szétcsapja a fejét és kifossza.Ha majd a férjedet(feleségedet)aki autóval tart haza,feltartóztatják és gyerekeid szeme láttára megölik.Ha majd a gyerekedet az iskolában folyamatosan terrorizálják a putriivadékok,elveszik pénzét,mobilját,megkéselik.Vagy ha majd egy szép este baktatsz haza az utcán és egy cigány banda körbevesz és kér tőled egy szál cigit és mire átadnád azt veszed észre hogy hopp szamurájkarddal levágták a kezed....


Én megelőzöm a bajt,Norvégiába költözöm ahol 1db cigány sincs és majd röhögök rajtatok mikor azt hallom hogy míg gyilkolnak,rabolnak titeket a cigányok addig ti nyomjátok a defektes liberálhumanista szövegeiteket.

2009. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
Előzőnek: miért gyűlölködsz ? Nem szereted őket, rendben, akkor kerüld ki és kész.
2009. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

"A rasszizmus az mikor a saját fajtámat felsőbbrendűnek gondolom mint a többit és ez alapján ítélem meg az embereket."


Nem. Rasszizmus az, amikor "fajtákban" gondolkodsz emberek helyett. Nem okos és buta egyénekről, rossz és jó egyénekről beszélsz, hanem ilyen és olyan fajtákról.


"Ez avval járna hogy le kellene néznem az arabokat,négereket,kínaikat...egyebeket.De ez nincs így, én faji alapon senkit nem nézek le."


Ha a cigányokat an bloc lenézed, az bőven elég a rasszizmushoz.


"Én emberiességi alapon ítélem meg az embereket.És emberiesség szempontjából a cigányok 90%-a nem felel meg."


1. Megmérted?

2. Ha a 90%-uk nem felel meg, akkor a 90%-ukat kell elítélned. Ha az összeset ítéled el, akkor az egyének szintjéről áttértél a "fajta" szintjére, ami rasszizmus.


"Utálom őket,hányok tőlük és nem sorolom őket az "ember"kategóriába"


Ezt hívják rasszizmusnak. Nem sorolsz az emberek közé egy etnikumot, mert utálod.


"De azért te csak szeresd őket."


Nem szeretem őket. Nem is utálom. Mivel nem vagyok rasszista, ezért egyénekhez viszonyulok, "fajtákat" nem utálok és nem is szeretek. Nem fajtákban, hanem egyénekben gondolkodom.


"Én megelőzöm a bajt,Norvégiába költözöm ahol 1db cigány sincs"


Kétféle cigány etnikum él Norvégiában: a romák és a Norvég Utazók. Ezt bebuktad, elmebeteg hülyegyerek :)

2009. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem. Rasszizmus az, amikor "fajtákban" gondolkodsz emberek helyett. Nem okos és buta egyénekről, rossz és jó egyénekről beszélsz, hanem ilyen és olyan fajtákról."


Én is erről beszéltem.Különben is a cigány meg nem is faj hanem nép.


"Ha a cigányokat an bloc lenézed, az bőven elég a rasszizmushoz."


Nem an bloc nézem le csak a 90%-át.tehát 10 cigányból 9-et ami elmebeteg.


"1. Megmérted?"


Tapasztalat,amit még sok más ember tapasztalata is alátámaszt.


"Ezt hívják rasszizmusnak. Nem sorolsz az emberek közé egy etnikumot, mert utálod."


A rasszizmus faji megkülönböztetés.De a cigány nem faj hanem nép vagy inkább antiszociális egyedek kollektívája.

És a normális cigányok le is tagadják hogy ők cigányok lennének,tehát nem csak én utálom őket hanem azok a cigányok is akik normálisak és magyarnak vallják magukat.


"Kétféle cigány etnikum él Norvégiában: a romák és a Norvég Utazók. Ezt bebuktad, elmebeteg hülyegyerek :)"


Hát nekem ott él egy jó haverom aki még 1db-ot nem látott ott,pedig már régóta ott él.

Ha még vannak is cigányok ott akkor is nagyon kis létszámba az emberektől elkülönülve élnek,esetleg külvárosi részekben.

Tehát nem én buktam be kedves liberálhumanista barátocskám:)

2009. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 attiss66 válasza:
Nem tudom mire való ez a rasszizmus, miért kell annyira gyűlölni ezeket a rohadt cigányokat.
ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!