Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem vagyok zsidó, de úgy...

Én nem vagyok zsidó, de úgy nézek ki és már többször lezsidóztak az utcán és ez mind rosszindulatú, gyűlölködő megjegyzés volt. Mi következik ebből?

Figyelt kérdés
Hát nem látják, hogy magyar vagyok? Állítólag a magyar egyből felismeri a zsidót, de ezek szerint hiba van a rendszerbe. És nem is irigylem a zsidókat, hogy így kell élniük, holott az ősmagyar politikus is átverne bárkit és lopna, csalna...
2009. okt. 22. 13:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
A Fidesz szavazót kérdezném: van még a kézzel varrott Orbán Viktoros konyhai falvédőből? Kéne a vak öreganyámnak pár darab... xD
2010. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ebböl az következik hogy vannak akik a külsöd alapján helytelenül itélnek meg és egy világszerte nem szeretett fajhoz sorolnak.Ha nem tetszik ez vagy zavar akkor a lehetöségek szerint változtass ezen.Lehet orrmütétre menni ahogy sokan megteszik az emlegetett emberfaj képviselöi közül.Esetleg festesd be a hajad.Érdekes módon sok degenerált nemesi családban is fellelhetöek a tipikus zsidós vonások ,pedig ök sokadiziglen vissza tudják vezetni a családfájukat.Aki esetleg nem tudná mik ezek nézzen tv-t ott csöstül lehet zsidókat látni,müsorvezetöként, szinészként,politikusként stb. neveket nem emlitek.És végül egy üzenet azoknak akik a jobbikot és táborát lenácizzák,rasszistázzák antiszemitázzák.Olvassák el a jobbik programját és nézzenek kevesebb agymosó antimagyar tv csatornát.
2010. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!