Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem vagyok zsidó, de úgy...

Én nem vagyok zsidó, de úgy nézek ki és már többször lezsidóztak az utcán és ez mind rosszindulatú, gyűlölködő megjegyzés volt. Mi következik ebből?

Figyelt kérdés
Hát nem látják, hogy magyar vagyok? Állítólag a magyar egyből felismeri a zsidót, de ezek szerint hiba van a rendszerbe. És nem is irigylem a zsidókat, hogy így kell élniük, holott az ősmagyar politikus is átverne bárkit és lopna, csalna...
2009. okt. 22. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Miért, hogy néz ki egy zsidó??? :-S
2009. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%

„Én zsidó vagyok? Hogyhogy zsidó vagyok? Mi az? Sárga vagyok én, vagy zöld vagy kék vagy milyen? Éppen olyan testszín vagyok, mint a magyarok. Kinek az ideája volt, hogy én itt zsidó legyek? Nekem bizony isten eszem ágába se volt, hogy zsidó leszek majd, ha megszületek.


Itt várt a világon ez a buta meglepetés, mikor itt kiszálltam. Nekem itt zsidónak kell lenni. Miért? Én magamban, mikor nem gondolok erre, abszolúte nem vagyok zsidó, egy fiú vagyok, a szerelem a hazám, és az istenem a halál! És valaki rám néz, és az tudja, hogy én zsidó vagyok. Mintha ránéznék valakire, akiről tudják, hogy az lopott egyszer! És nekem a szememmel ki kell tartanom ezt a vádat vagy ráfogást vagy elnézést vagy mi az, hogy az embert zsidónak veszik. És nekem úgy kell néznem, hogy igenis, rendben van, jól van, zsidó vagyok. Pedig énbennem ez egyáltalában nincs elintézve.


Én az egész dologgal nem vagyok tisztában. Nem vagyok ebbe beleegyezve, se belenyugodva, csak ráhagyom, hogy zsidó vagyok, mit csináljak? Engem kérdeznek, mikor rám néznek. Mit feleljek? Én egyszerűen elnevetném magam: de kérlek, hisz ez egy őrült ostobaság, csak nem fogunk ebben az érdekes életben ilyesmivel is foglalkozni? Sokszor úgy voltam vele, mintha az egész csak egy rossz vicc lenne, amit énellenem találtak ki, hogy ilyen butaság miatt is szenvedjek. Egész életemben zsidó legyek!


Tessék talán felosztani ezt, mint a katonaságot vagy mint egy közmunkát, mindenki szolgáljon, mondjuk, egy évet, mint zsidó, ha már okvetlenül kell valaki zsidó is legyen, azonkívül, hogy ember.”


56 éve halt meg Szép Ernő

2009. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Borotváld le a pajeszod, csináltass orrplasztikát, és a kezeidet is ritkábban dörzsöld össze vigyorogva :)
2009. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele. Én egy arab nével játszom az egyik fórumon. A minap valaki kiirta a chat-falra, hogy "utálom a fajtádat!" Visszairtam neki, hogy én szintiszta magyar vagyok ellenben ő?... Ugíyanis az illetőt történetesen Szásznak hivták. Akkor az ő ösei magyarok? Kár bele menni az ilyen ostoba vitákba.
2009. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
A zsido az nem külön faj, hanem vallàs vagy ideologia, éppugy mint a keresztény vagy a kommunista, öket sem lehet külsöre felismerni, ez egy baromsàg.
2009. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Engem is lezsidóztak, nagy megdöbbenésemre két kábé 11 éves kölyök, fiú-lány testvérpár. Hát nem aranyos?

[De amúgy hogy-hogy "úgy" nézel ki?! Nem értem. Nekem hullámosan kócos, rövid fekete hajam van és lány létemre kifejezetten görbe orrom, természetesen rabbiszakállam és fejfedőm sincs... :D]


Szerintem ebből csak és kizárólag az következik, hogy hiába, sajnos az agyátültetés nem megoldható.

2009. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én is láttam már 7-8 éves gyerekeket akik zsidóztak, mert ezt látják otthon, beléjük nevelik, mint a romákok a magyargyűlöletet.
2009. okt. 22. 15:25
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem ilyen egyszerű. A kunoknak, a jászoknak is vannak jellemző megjelenési formái és vannak a zsidóknak is. A zsidókat néha összetévesztik a cigánnyal, mert a zsidó kreol bőrű, általában nagyobb orruk és még nagyobb fülük van, husus vastag szájuk és nagy, vastag szemhéju szemük. A tipus legjellemzőbb képviselői: Verebes, Orbán, Deutsch , Amerigo Tot és sokan mások.
2009. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
38%
Ide vezet a jobbikizmus terjedése. Remélem, egyre többen felismerik, hogy miért gáz ez az egész "mozgalom".
2009. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Már miért lenne gáz?

Az a gáz, hogy azt nem ismerik fel, úgy élünk, mint a rabszolgák a saját országunkban már 20 éve. Éhbérért, kiszolgáltatottan, nyomorogva. Ennél még a kommunizmus is jobb volt, nem sokan fognak sírni utána, ha megbukik a rendszer.

2009. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!