Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem vagyok zsidó, de úgy...

Én nem vagyok zsidó, de úgy nézek ki és már többször lezsidóztak az utcán és ez mind rosszindulatú, gyűlölködő megjegyzés volt. Mi következik ebből?

Figyelt kérdés
Hát nem látják, hogy magyar vagyok? Állítólag a magyar egyből felismeri a zsidót, de ezek szerint hiba van a rendszerbe. És nem is irigylem a zsidókat, hogy így kell élniük, holott az ősmagyar politikus is átverne bárkit és lopna, csalna...
2009. okt. 22. 13:59
1 2 3 4
 11/32 cynic ***** válasza:
82%

15:11 ez kb akkora baromság, mintha azt mondanád, hogy a néger sem egy külön rassz, csak Afrikából jöttek, meg hát sokat voltak a napon.

A zsidókat pedig nem ok nélkül éri ennyi kritika manapság. Manapság? Bocsánat, egészen az ókori Egyiptom óta utálják őket. Miért? Régen a rasszista, kirekesztő, talmudista vallástörvényeik miatt, az utóbbi párszáz évben pedig a (tagadhatatlanul) remek gazdasági érzékük és gátlástalan "előrenyomulásuk" általi pénz- és hatalomszerzés adott okot arra, hogy utálják őket. Mielőtt a rasszizmus miatt nyivákoltok, nézzetek utána a Talmudban leírt dolgonak. Melyik nép is volt az, ami először nézte le, gyűlölte, használta ki a nem közéjük tartozó embereket? A zsidó. Kerek-perec le van írva a szent könyvükben, hogy aki nem zsidó, az nem tartozik a kiválasztott néphez, ergo alsóbbrendűnek nyilvánítható, kb az állatokkal egyenértékű (goj).

És melyik nép volt az, ami lerakta a kommunizmus alapjait, hatalomra segítette ezt a romlott eszmét, majd több millió ember halálát és még többek szenvedését okozta, számtalan országot tönkretéve ezzel? Na vajon? Igen, a zsidó. Olvassátok el David Duke könyvét, az majd helyretesz mindenkit. :)

2009. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

18:09!


A goj-ozós rész Eszter könyvében található, ami nem kanonikus, és végképp nincs benn a Talmudban (gondolom ez az infó is David Duke-tól van). Nem kanonikus, vagyis nem elfogadott, nem része a zsidó vallásnak. Ahogy a Bibliának is vannak olyan, csak kevesek által elfogadott, nem kanonikus könyvei, amik arról számolnak be, hogy Jézus fiatalon szórakozásból agyagból galambokat varázsolt, majd elpusztította őket, néha pedig a játszótársait is. Ugyanígy nem ítélhető el a kereszténység ezért a nem kanonikus szövegért, ahogy a zsidó vallás sem annak nem kanonikus szövegeiért.


Szóval David Duke, mint oly sok mindenben, ebben is ferdít, csúsztat.


A kommunizmus támogatásával kapcsolatban meg csak annyit, hogy ha a szélsőjobb kiirtja az ember népét, akkor hajlamos azoknak az oldalára állni, akik a legjobban gyűlölik a szélsőjobbot. Valamennyire szerintem ez így érthető, és nem tartom reálisnak, hogy a zsidók azért hozták volna létre a kommunizmust, mert "gonoszak", és mert ki akarnak babrálni a világgal.

2009. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 cynic ***** válasza:
81%

A Talmudról itt egy cikk: [link] . Nem Duke könyvében olvastam a dologról először, szóval ő ez esetben nem hibáztatható.


A kommunizmusról pedig csak annyit, hogy a legfőbb cél a vezető réteg eltörlése volt. Hatalmas tömegeket taszítottak nyomorba, és a marxista ideológiát használva manipulálták őket: lényegében azt csinálták, amit a drága vezéreik parancsoltak. A bolsevik forradalom által és az azt követő években az orosz értelmiség gyakorlatilag megszűnt létezni, a vezető rétegeket az addig viszonylagos elnyomásban (?) élő zsidók töltötték ki. Fő ideológusaik, Marx és Engels - mindkettő zsidó. Lenin - félzsidó. Sztálin maga nem rendelkezett zsidó vérrel, de az ő idejében a párt 98%-a ugyancsak a kiválasztott nép szülötte volt. Hazánkban sem volt más a helyzet. Kun Béla, meg a többiek... vágod. Szerinted ez mind véletlen? Ja, hogy az emberek féltek a náciktól, ezért támogatták inkább a komcsikat... na de ekkor még hol volt Hitler, meg az ideológiája?

Az meg végképp baromság, hogy a nemzeti szocializmus célja a zsidóság kiírtása lett volna. Kitelepítést mondanék, inkább.

2009. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%

"Az a gáz, hogy azt nem ismerik fel, úgy élünk, mint a rabszolgák a saját országunkban már 20 éve. Éhbérért, kiszolgáltatottan, nyomorogva."


Mit jelent nyomorogni? Aki internetes fórumokba tud írni, az pl. nyomorog?

2009. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Haha. Azért az internet még nem vág földhöz tudod, de egyébként igen, összeadódik a sok kis sz@r, mint pl. a mobil, a víz-gáz-fűtésről nem beszélve, ami szintén egyre csak magasabbra kúszik. Ha meg nincs, akkor már egy senki vagy, ha kell valami, még meg se tudod hol nézni (pl. munka, vagy hol nézik már el azt neked, ha nincs telód?). Régen legalább az alapvető élelmiszerek olcsóak voltak (ma csak egy fél kiló kenyér 200-300), és igen, a legcsóróbb melós is félre tudott rakni akár házra is, és mindig volt munka, ehhez ha más nem, munkásszállás. Most meg ha egyszer elveszik az éhbérmelód, akkor ott dögölhet meg mindenki ahol van. És én még szerencsés vagyok, van házam jobb időkből, de manapság már gondolni se tudnék arra, hogy szerezzek, hacsak nem úgy ahogy azok a szerencsétlenek, akik most vesztik el mindenüket a devizahitelük miatt.

De minek magyarázom neked, nyilván van minden kornak egy haszonélvező elitje, ám ezen az nem változtat, hogy a túlnyomó többség máról holnapra él, havonta passziánszozik a számlákkal és egy könnyet nem ejtene, ha jönne már akármilyen diktatúra, csak rend meg életbiztonság legyen.

2009. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Állítólag a magyar egyből felismeri a zsidót, de ezek szerint hiba van a rendszerbe."


Ez egy hülyeség, én sem ismerem fel őket.

2009. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ezt Réz András mondta a hangoskönyvében, ez egy (ős)magyar tulajdonság.
2009. okt. 24. 09:19
 18/32 anonim ***** válasza:

en sajnalom szegeny zsidokat...

am nemelyik zsidot fel lehet ismerni,h az.

sokan gyulolik oket,de meg ertelmes valaszt nem kaptam ra miert.gondolom agymosas,propaganda,stb.

2009. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg fel lehet ismerni: pl a nevéről: grünvald, kóka, stb..., kinézetről: - nagy görbe orr

- nagy ajkak

- sötét, vagy vörös haj

- Blankolt nemiszerv.

Egy szóval meg lehet ismerni őket, el kellene tüntetni őket M.o.- ról.

2010. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%

görbe orrod akkor is lehet, ha görögös vagy, délszláv rokonaid vannak;

nagy ajkaid lehetnek akkor is, ha szintúgy, délies jellegű vagy arab vagy bárki más van az őseid közt;

vörös hajad akkor, ha ír vagy norvég származású vagy... [és jé, közöttük is vannak szőkék, barnák, feketék.];

a körülmetélés meg lehet fitymaszűkület miatti orvosi megoldás is, illetve egyes családok nem zsidó szokás miatt csináltatják - az ő dolguk, miért...


szóval, adott például egy srác,

görbe az orra, nem pengevékony ajkai vannak, sötét, fekete dús haja van és körülmetélték, és pl. ilyen-olyan neve van...

ettől még nem zsidó!


18:06-os, vajon a te fejed, üleped miről árulkodik? :D megnézném. egyébként szőke vagy? ha igen a válasz, már eleve halva született az ötleted, hogy ízig-vérig ősmagyar vagy

2010. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!