Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem vagyok zsidó, de úgy...

Én nem vagyok zsidó, de úgy nézek ki és már többször lezsidóztak az utcán és ez mind rosszindulatú, gyűlölködő megjegyzés volt. Mi következik ebből?

Figyelt kérdés
Hát nem látják, hogy magyar vagyok? Állítólag a magyar egyből felismeri a zsidót, de ezek szerint hiba van a rendszerbe. És nem is irigylem a zsidókat, hogy így kell élniük, holott az ősmagyar politikus is átverne bárkit és lopna, csalna...
2009. okt. 22. 13:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én Jobbikos vagyok de még sose gondolkodtam azon, hogy ki zsidó vagy ki nem, inkább azon, hogy ki kűzd a magyarságért és Magyarországért, illetve ki tesz tönkre minket, ki mocskolja be történelmünket, jelképeinket stb. Aki jót akar a magyarságnak és szereti magyarországot, az tőlem lehet zsidó, attól még jó ember a szememben ! Tudtátok, hogy a Magyar Gárdában is van egy idős zsidó bácsi? Láttam is egy interjút vele, szívén viseli Magyarországot és a magyarok sorsát, nagyon sok magyar példát vehetne róla...
2010. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előző válaszadóval, attól még hogy valaki zsidó, lehet hazaszerető és tiszteletreméltó magyar ember. A kettő nem zárja ki egymást. (Egy Jobbikos véleménye)

Szebb Jövőt!

2010. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A zsidó lassan elfogadott szitokszó lesz, legalábbis én így veszem észre.


Ha valaki azt mondja, hogy a k*rva anyádat, akkor sem az anyádra gondol, hisz semmit nem tud róla.

2010. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A Gusztos meg skinhead. Van ez igy.
2010. márc. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"en sajnalom szegeny zsidokat...

am nemelyik zsidot fel lehet ismerni,h az.

sokan gyulolik oket,de meg ertelmes valaszt nem kaptam ra miert.gondolom agymosas,propaganda,stb."


Nem kaptál értelmes választ? Te melyik országban élsz hogy ezt másoknak kell hogy elmagyarázzák?

2010. márc. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok zsidó, de úgy nézek ki és már többször lezsidóztak az utcán és ez mind rosszindulatú, gyűlölködő megjegyzés volt. Mi következik ebből?"


Az következik, hogy egy provokátor vagy. Ne magyarázd meg, hogy csak mész az utcán, és az emberek csak úgy utánad kiabálnak, hogy zsidó vagy. Aztán mitől nézel ki úgy? Kipát hordasz, és s.ggig érő pajeszod van? Mert akkor tényleg zsidó vagy, csak anyukádék nem mondták még meg. Vagy körülmetéltek, és csupasz f.sszal szaladgálsz az utcán? Akkor viszont ne csodálkozz ha megszólnak. Szerintem neked ezt adták témának a pártközpontban erre a napra.

2010. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

én jobbikos vagyok.


annó suliban folyamatosan lezsidózott egy srác. mert nagyobb az orrom.

2010. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
EMBER!!! Tudod te hogy néz ki egy zsidó??? k.rva nagy szakáll és némi pajesz (esetleg cilinder kalap), ha te gy öltözködsz akkor gratulálok ha meg nem akkor állj a talpadra védd meg magad, mond meg hogy magyar vagy és ne itt sirjál ismeretlen embereknek. azt hiszem az ilyet nem egy fórumon kellene elbőgnöd...
2010. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló egy bunkó.

Amúgy meg semmi sem következik abból amit kérdezel, sőt, még ha zsidó is lennél akkor is büszke magyar embernek kellene lenned.

Hogy mit mondanak mások? Kit érdekel? A Jobbik behülyített pár tinédzsert meg pár ostoba felnőtted az antiszemita nézetével, de 2014-re elmúlik ez is.


Egy Fidesz szavazó

2010. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Jujdejó, Zsideszes vagy, na mi újság a Likudban?

Titkosítottatok megint egyet közösen a Maszoppal, aztán tartózkodtatok a véleményszabadságot súlyosan sértő, alkotmányellenes törvénymódosításoknál, ugye?

2010. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!