Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha homoszexuálisként atrocitás...

Ha homoszexuálisként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma, de a lényeg az, hogy csak azért mert homoszexuális valaki, nem tudom miért kerül azonnal a társadalom teljes megalázottjává /bár ez a kifejezés nem takarja azt, amit valóban át kell élni egy ilyennek született embernek/? (még a saját családja is azt akarja, hogy ne legyen tovább az élők sorában, vagy valami nagyon nagy baj érje)

#homoszexiális
2013. júl. 20. 22:30
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Kedves Fighter 88!

Első olvasatra még hihetőnek is hangzik, egy pillanatig még el is hiszi az ember amit írtál. De bocsánat, de süket duma. Nincsen ilyesmikről szó! Az eddigi hozzákapcsolásaidból csupán csak azokat a hétköznapi szövegeket hallottam vissza, amiket különböző közösségekben "durrogtatnak", amikor még nem merülnek bele a teljesen alpári és közönséges szitkozódásba. Miért jó mindég ugyanazokat eldurrogtatni (mint amiket te), aztán amikor a téma a porondon van várni a hangadóra, hogy továbbfejlessze a már megkezdett negatívoskodást, és mindég, de mindég bűnbakot keresni minden problémára?

2013. júl. 25. 22:04
 32/36 anonim ***** válasza:
Hát szerintem én semmi sértőt nem írtam, egyszerűen leírtam amit gondolok, és most még vissza is fogtam magam. Nem tudom mi bajod van a kommentemmel. Vagy csupán az a bajod, hogy nem vagyok meleg és máshogy gondolkodom mint te meg a társaid? Én kérek elnézést....
2013. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Fighter 88! Ügyesen csinálod! Gratulálok! :-D
2013. júl. 26. 15:11
 34/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm, akkor ezt megbeszéltük :D
2013. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Háttér társaság a melegekért, egyenlő bánásmód hatóság, rendőrség. Attól függ mi, az elsőnél biztos segítenek megmondani hova fordulj.
2013. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ha nőként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

- rendőrséghez


Ha férfiként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

- rendőrséghez


Ha magyarként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

- rendőrséghez



Ha homoszexuálisként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?


- "Háttér társaság a melegekért, egyenlő bánásmód hatóság, rendőrség."



Hát nem érdekes?

2013. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!