Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha homoszexuálisként atrocitás...

Ha homoszexuálisként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma, de a lényeg az, hogy csak azért mert homoszexuális valaki, nem tudom miért kerül azonnal a társadalom teljes megalázottjává /bár ez a kifejezés nem takarja azt, amit valóban át kell élni egy ilyennek született embernek/? (még a saját családja is azt akarja, hogy ne legyen tovább az élők sorában, vagy valami nagyon nagy baj érje)

#homoszexiális
2013. júl. 20. 22:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Fighter 88! Egyáltalán nincs olyanról szó, amiket írtál. Diszkréten kezelem a magánéletem, amiket meg írtál az távol áll tőlem. (bár azt nem értem, hogy ha hétvégén hajnalban a város főterén sikítozva lovagolhat a nyilvános padon a HÖLGY sivalkodva a barátján, akkor még is miért nem adhatna két nő, vagy férfi egymásnak egy puszit az utcán?)
2013. júl. 20. 23:26
 22/36 Pro Patria ***** válasza:
22%

Kedves 22:55-ös!


Nem tudom, miért tűnik így. Most kifejezetten csak arra akartam utalni, hogy _mindenkit_ érnek atrocitások. Ha pedig valamilyen etnikai, vallási, szexuális kisebbséghez tartozik, vagy egyszerűen csak van valamilyen megkülönböztető külső tulajdonsága (kövérség, szemüveg, szeplők, vörös haj, akármi), akkor hajlamos annak betudni ezt alapvetően. Pedig engem is értek ilyenek, noha egyik sem volt elmondható rólam.

2013. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, ha azt a lovagló hölgyet látom, arról ugyan úgy meg lett volna a véleményem.

És én nem is azt mondtam, hogy nektek nem szabad csókolóznotok az utcán, hanem hogy ha úgy viselkedtek, hogy egyértelművé válik, hogy a saját nemetekhez vonzódtok, akkor ne lepődjetek meg, ha az emberek újjal mutogatnak rátok, és viseljétek a következményeket. Ennyi...

A melegfelvonulással is mit akartatok elérni? Azt hittétek, hogy ettől majd a világ rögtön el fog fogadni titeket? Kiprovokáltátok magatoknak az egész cirkuszt, aztán meg a tv-ben sírtok, hogy a többi ember milyen szívtelen. Lassan már oda fogunk jutni, hogy büntetik azt aki nem meleg....

2013. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, miért tűnik így. Most kifejezetten csak arra akartam utalni, hogy _mindenkit_ érnek atrocitások. Ha pedig valamilyen etnikai, vallási, szexuális kisebbséghez tartozik, vagy egyszerűen csak van valamilyen megkülönböztető külső tulajdonsága (kövérség, szemüveg, szeplők, vörös haj, akármi), akkor hajlamos annak betudni ezt alapvetően. Pedig engem is értek ilyenek, noha egyik sem volt elmondható rólam.


Így van, és ezzel saját magukat csapják be.

Rendszeresen előfordul, hogy pl. cigánygyerekek azzal magyarázzák az iskolában szerzett gyenge osztályzataikat, hogy a tanár rasszista.

Egyszerűbb, mint matekot tanulni...


Mikor elfogynak az érvek, mindig jön az elmaradhatatlan "azéé mer én cigááány vágyok?" kérdés...


Saját magában miért is keresné a hibát?

2013. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Dick Esmen ***** válasza:
68%
Jogvédőkhöz,bár legtöbbször ők se tudnak segíteni.
2013. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
És azokkal mi újság, akik emberileg teljesen tökéletesnek hiszik magukat (felette állnak mindennek, mert annyira jók és tökéletesek) és az ember háta mögött szórják az emberről azt amihez, úgy érzik, hogy joguk van. Igen joguk van, az igaz, de a másik ember magánéletében kutaszkodni, meg kotorászni, meg terjeszteni a gyűlölködést és megalázást előidéző viselkedést szerintem nagyobb aljasság, mint az, hogy valaki éppen meleg. (mondjuk, hogy ha az éppen aljasság.) Vajon mit érezhet egy ilyen beállítottságú ember? Kielégül, felvillan benne a belső gyönyörű szép lelki mosoly, amikor ezeket csinálja? A vicces az, hogy nap mint-nap képes(ek) az emberre nézni és folytatni úgy a hihetetlen pofátlan burkolt kíváncsiskodást, hogy a szemük sem rebben. A gondolkodásuk ez lehet: úgy csinálok, mint, hogy ha barát, cimbi lennék, de az ég világon mindent amit kiejtesz a szádon ellened fogom felhasználni, de úgy, hogy megdögölj. Mert akkor abban a pillanatban olyan élvezést fogok tapasztalni, amit addig még sohasem.(ki lehet mosni az alsógatyát vagy a bugyikát, ugyebár-ha esetleg rossz a színhely)
2013. júl. 24. 20:13
 27/36 anonim ***** válasza:
Most nézem a sok b*zi hogy lepontozott...
2013. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Pro Patria ***** válasza:
0%

Le bizony, mindenki le lett pontozva, ellenvélemény mégsincs itt, egyetlen egy sem. Hogyan lehet ez...?


Ez a "mindenki az én halálomat kívánja, csorgó nyállal, módszeresen ki akarnak csinálni" világfájdalom pedig, amit a Kérdező legutóbbi hozzászólásában kifejtett, inkább megmosolyogni való.

2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Lehet rajta mosolyogni. :) Miért is ne!:D
2013. júl. 25. 17:33
 30/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te leginkább magadat nem tudod elfogadni és ezért látod azt, hogy mindenki csak téged támad. Úgy beszélsz, mintha a Világ összeesküdött volna ellened, és minden hetero azt várná, hogy te kézen fogva lépj ki az ajtón, hogy le tudjanak köpni. Miközben kb. mindenki lesz*rja, hogy te fiúval vagy lánnyal csinálod-e, kivéve egy-két embert. De most velük mit csináljunk, akasszuk fel?

Elöszőr próbáld meg elfogadni magad, és megbékülni azzal ami vagy, és akkor nem fogsz minden egyes pillantást kés szúrásnak venni...

2013. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!