Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha homoszexuálisként atrocitás...

Ha homoszexuálisként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma, de a lényeg az, hogy csak azért mert homoszexuális valaki, nem tudom miért kerül azonnal a társadalom teljes megalázottjává /bár ez a kifejezés nem takarja azt, amit valóban át kell élni egy ilyennek született embernek/? (még a saját családja is azt akarja, hogy ne legyen tovább az élők sorában, vagy valami nagyon nagy baj érje)

#homoszexiális
2013. júl. 20. 22:30
1 2 3 4
 1/36 Pro Patria ***** válasza:
30%
Engem is nagyon sok atrocitás, közösségekből való kinézés ért. Mire fogjam? Ha zsidó lennék, biztosan annak tudnám be. Ha meleg, annak. Ha szemüveges, ha kövér, annak.
2013. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nagyon általánosítod. Le akarod zárni valahogyan a témát, úgy, hogy nevetségessé váljak, mint kérdező. Okos!
2013. júl. 20. 22:38
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút hetero vagyok. 20 éve bunkóostoba b@@rom paraszt szomszéd elterjesztette rólam. Nem kívánom senkinek ezt, de szerintem nem tehetsz ellene semmit.
2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A fő kérdésre szeretnék igazából választ kapni.
2013. júl. 20. 22:42
 5/36 A kérdező kommentje:
Miért terjesztette el? Ennek semmi értelme. Talán tetszettél neki?
2013. júl. 20. 22:43
 6/36 anonim ***** válasza:
28%
TASZ, RTL, TV2 ezek ugranak az ilyen dolgokra.
2013. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem a médiára gondoltam.
2013. júl. 20. 22:48
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Én se értem miért kell utálni a melegeket. Azt megértem ha utáljuk a cigányokat, a politikusokat, a szúnyogokat, de a melegek nem ártanak senkinek.
2013. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Aki alig várja, hogy ismeretlenül a másikat megalázza, annak nem is értem a lelkivilágát.
2013. júl. 20. 22:54
 10/36 anonim ***** válasza:
65%

Pro Patria, az utóbbi időben egyre többször utalsz arra, hogy utálod a zsidókat... :D


Ők pl. foglalkoznak ilyennel: [link]

És hogy miért kell megalázni a melegeket? Mert egyesek képtelenek elfogadni, hogy valaki KÜLÖNBÖZZÖN tőle. Ezek az emberek betegek.

2013. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!