Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha homoszexuálisként atrocitás...

Ha homoszexuálisként atrocitások érnek, akkor hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma, de a lényeg az, hogy csak azért mert homoszexuális valaki, nem tudom miért kerül azonnal a társadalom teljes megalázottjává /bár ez a kifejezés nem takarja azt, amit valóban át kell élni egy ilyennek született embernek/? (még a saját családja is azt akarja, hogy ne legyen tovább az élők sorában, vagy valami nagyon nagy baj érje)

#homoszexiális
2013. júl. 20. 22:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem vettem feleségül a hülye pna lányát. Pedig annyira szerelmes volt belém...


mondjuk rá se nagyon néztem ez volt a fő gond.

2013. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

5-ös Egyszer lenyomtad volna oszt nincs gond :)


Az eredeti kérdésre:

Az egyenlő bánásmód hatósághoz akkor fordulhatsz, ha mondjuk a homoszexualitásod miatt nem vesznek fel egy munkahelyre, nem engednek be szórakozóhelyre.

Ha a civil környezeted miatt van problémád, akkor rossz körökben forogsz. Sajnos a butább emberekre jellemző hogy valakit bántaniuk "kell", így valakinek érzik magukat.

2013. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Bocs a 3- nak kellett volna lenyomni.
2013. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha iskolákban , munkahelyen ,kórházban...stb diszkriminálnak emiatt akkor fordulhatsz jogvédőszervezetekhez , ombudsmanhoz.


Hogyha nem így van, hanem családon belül , barátok között érnek atrocitások akkor magadra maradtál.


A családod elfogja fogadni ,aki meg eddig barátod volt, az ezután is az marad.

Mikor coming outoltál?

Lehet még friss a dolog és idő kell nekik.


Én nem vagyok meleg, de a legjobb haverom az.

Ironikus ,mert én erősen jobboldali, egyesek szerint szélsőjobboldali vagyok, még sincs vele bajom, kivéve amikor a hétvégi programját részletezni.

2013. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Sokszor olyan érzésem van, hogy a hátulról való támadás, és az aljasság kifejezése egyszerűen jelentéktelen szavak ahhoz képest, amit művelni képesek sokan. Melyik irányúak akik ennyire képesek az ég világon bármire?
2013. júl. 20. 23:13
 16/36 anonim ***** válasza:

13.


tinédzserként még nem is gondoltam volna


megasztán ennyire hülye pnákkal nem nagyon álltam szóba sosem

2013. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#15


Ez úgy működik hogy a primitívje mindenképpen bele akarja törölni valakibe a lelki mocskát és a homoszexuálisok tradicionálisan kapóra jönnek ehhez.

2013. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Be kellett volna szólnod valami olyat (amikor mások is hallják):

"Nem vagyok én b*zi, de nekem a maga ostoba pna lánya nem kell!"

2013. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon izgat, hogy ki kivel csinálja, amíg nem előttem teszik. Mert az szerintem undorító, mikor két férfi majd elveszik egymás szájában, és akkor még ők vannak felháborodva, hogy megbámulják vagy beszólnak nekik. Miért, mire számítottak? Ez van, bele kéne már törődnötök, hogy a világ soha nem fogja ezt elfogadni. És ha nem tetszik, akkor ne nyilvánosan csináljátok. Otthon a hálószobába nem hiszem, hogy ez bárkit is zavarna és akkor nem jönnétek ide sírni, hogy jaj, így meg úgy. Ilyen vagy és fölvállalod? Akkor vállald a következményeit is.

Szerinted nekem nem szólogattak be, főleg a cigányok, csak mert fehér fűzővel mentem végig az utcán? És jöttem én ide siránkozni, hogy jaj, miért nem lehet megérteni, hogy utálom a koszos pofájukat?

Ez olyan, mint mikor betöröd valakinek a képét, aztán csodálkozol, hogy visszaüt...

2013. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem kell megmagyarázni ezt a történetet, elég, hogy ha elmeséled, hogy még is miket tettek meg ellened i azok akik a jóakaródra hallgattak?
2013. júl. 20. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!