Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézitek a Jobbikosokat...

Miért nézitek a Jobbikosokat hülyének? Mi az, ami lehetetlen, nem megvalósítható a programból?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki indokolni tud, vagy linket tud felrakni egy vagy több konkrét esetről!
2009. okt. 19. 13:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Számolj már utána!

Csak a kamat, amiért felvettük 60millárd.

Amit a bankoknak fizetünk a másik 60milliárd

Az a 4% munkanélküliség okozta Tb és egyéb befizetés az legalább a duplája?

Ez összesen 240 milliárd, és akkor a reorganizáció, az munkanélküli járulékok stb.

Csak gondolkodni kellene! Miközben 10-20-40 milliárdokat akarnak hatalmas áldozatok árán összeszedni!

Tudod csak egy nagyon hülye Jobbikos talál ki ilyet!

2009. okt. 19. 14:49
 12/19 A kérdező kommentje:

„szlovákiában sem volt malinahedvig, se köpködés a magyarokra, amíg Dzurinda volt hatalmon.”


Nem értelek!

Hol látsz te törekvést, ilyen irányba a Jobbikkal kapcsolatban?

Akinek kell annak neki megy a Jobbik, és nem számít hogy ki az, de ilyet még nem is hallottam! Azt kell hogy mondjam hogy teljesen alaptalan.

2009. okt. 19. 14:52
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
A jobbikosokkal a legnagyobb problémám, hogy hisztis társaság. Aki valamiben merészel nem egyetérteni velük, vagy legalábbis megkérdőjelezni azt, hogy Vona és Morvai tökéletes isteni bölcsességgel rendelkeznek, akkor rögtön jön a lezsidózás, leliberálisozás, "nem vagy magyar"-ozás stb. Szóval külső szemlélő számára kissé megbillent, egyensúlyát vesztett, dilinyós társaságnak tűnik, dühöngő közveszélyes őrülteknek. A legjobb az, hogy mihelyt valaki tényekre vagy számokra merészel hivatkozni, az zsidóbérenc és nem magyar. Úgy tűnik, mintha a gondolkodás tilalma lenne a magyarság kritériuma jobbikék szerint. Már nagyon várom, hogy kimenjen a divatból ez a társaság, mert hallatlanul idegesítőek és nagyon sokat ártanak az országnak elsősorban azzal, hogy kellemetlen, élehetetlen hellyé teszik a gyűlölködésükkel.
2009. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor voltam már zsidó ilyen vitákban, mert nem értettem egyet. Ja és nagyon utálom, hogy ha valaki mond valamit, amivel egy szittya magyar nem ért egyet, akkor az hülye és biztos kimosták az agyát, nincsenek saját gondolatai és nem gondolkodik, ez egyébként a kissé grafomán kérdező hozzászólásain is látszik.

Én pedig azt kérem mki magamnak, hogy hülyének és birkának nézzenek!

2009. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán miért vita tárgya a Jobbik programja? A mostani kormány programja miatt tönkrementünk...kedves kritikusok...az mennyire volt vállalható, és ez miért nem vita tárgya a Jobbik mellett?
2009. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

"Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán miért vita tárgya a Jobbik programja?"


Azért kisfiam, mert az, hogy valami "nem vita tárgya", az diktatórikus hozzáállás, ami lehet, hogy neked és bőrfejű haverjaidnak imponál, azonban a többség irtózik tőle.

2009. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Azért kisfiam, mert az, hogy valami "nem vita tárgya", az diktatórikus hozzáállás, ami lehet, hogy neked és bőrfejű haverjaidnak imponál, azonban a többség irtózik tőle."


Idefigyelj menőkém! Annyit kérdeztem, hogy a megvalósíthatatlan Jobbik program mellett, miért nem vita tárgya a jelenlegi kormány 2002-es és jelenlegi programja? Jaj, bocsánat...elfelejtettem, hogy az kivitelezhető volt és csak előrébb tart vele az ország. Szövegértésből egy nulla vagy.

2009. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"2.) Ha erre bárki fel meri a hívni a figyelmüket, és netán még _indokolni_ is merészel, vagy _linkekkel_, _észérvekkel_ próbálkozik, azt kapásból lehülyézik, lehazaárulózzák, lezsidóbérencezik, lefelsőbbrendűzik, és így tovább. "

Én akárhányszor beszéltem jobbikos TAGGAL,szépen válaszolt a kérdéseimre. Ha valamire felhívtam a figyelmet,azt tudomásul vette.


"ha itt elkezdenek nagymagyarkodni? a Jobbik nem akkora tahó a mi szemszögünkből nézve, mint Slotáék, de objektíven kell látni."

Most nem tudom miért kell azt leszólni,aki pl Trianon pólóban jár (mert szerinted az is nagymagyar nemde?)

Slota az soviniszta,jobbik nacionalista,radikális.

Szólva már itt 2hibát ejtettél:

1. Pártot hasonlítottál össze pártelnökkel. ( olyan mintha kocsit egy kerékkel)

2. SNS párt soviniszta,Jobbik nacionalista radikális.

-Szlovákiában már euróval a "nagyszlovákok" miatt,de gazdaságuk is jobb mint nekünk.



"hogy Vona és Morvai tökéletes isteni bölcsességgel rendelkeznek, akkor rögtön jön a lezsidózás, leliberálisozás, "nem vagy magyar"-ozás stb"

Túldramatizálod a dolgokat!

2010. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Komolyan azt hiszitek, hogy a Jobbik egy független, önerőből létrejött párt? Ha csak a fele igaz annak, amivel kampányolnak, akkor egy percig nem maradhatott volna életben... A Jobbik egy bábpárt, egy kirakat, nesztek, tudtok magyarkodva szidni...

A Jobbik pont az, ami ellen a hülyéket hergeli...

2010. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!