Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézitek a Jobbikosokat...

Miért nézitek a Jobbikosokat hülyének? Mi az, ami lehetetlen, nem megvalósítható a programból?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki indokolni tud, vagy linket tud felrakni egy vagy több konkrét esetről!
2009. okt. 19. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Röviden?


Két fő ok miatt. A "tisztelet a kivételnek" mindkettőhöz hozzáértendő. Csak sajna mivel ugye kivétel, ők vannak kevesebben. Tehát:


1.) Maguktól nem veszik észre a Jobbik programjának kiáltó visszásságait.


2.) Ha erre bárki fel meri a hívni a figyelmüket, és netán még _indokolni_ is merészel, vagy _linkekkel_, _észérvekkel_ próbálkozik, azt kapásból lehülyézik, lehazaárulózzák, lezsidóbérencezik, lefelsőbbrendűzik, és így tovább.


(Hidd el, nem hallomásból beszélek. Én is megkaptam már mindegyik címkét, meg még sokkal többet is.)


Szóval ez a legfőbb baj: képtelenek az értelmes beszédre, mert ha elfogynak az érveik (sajnálatosan hamar), akkor máris jön a túlfűtött személyeskedés. Ilyenekkel pedig egyszerűen nem lehet beszélni, mert nem adnak rá esélyt.


Ezek után csoda, hogy hülyének nézik őket? Szerintem egyáltalán nem.

2009. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

„Két fő ok miatt. A "tisztelet a kivételnek" mindkettőhöz hozzáértendő. Csak sajna mivel ugye kivétel, ők vannak kevesebben. Tehát:”


De mik is ezek a visszásságok?

Kérlek, írj már le néhányat, vagy linkelj be.

Ígérem nem leszek személyeskedő!

2009. okt. 19. 13:58
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Szlovákia is egy kalap szar lett, miutána az ottani turbószlovákkodók átvették a hatalmat. szerinted Magyarországból mi lesz, ha itt elkezdenek nagymagyarkodni? a Jobbik nem akkora tahó a mi szemszögünkből nézve, mint Slotáék, de objektíven kell látni.
2009. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

„Szlovákia is egy kalap szar lett, miutána az ottani turbószlovákkodók átvették a hatalmat.”


Nem is értem az összehasonlítás okát vagy mércéjét!

Itt nem volt Malina Hedvig (bocs ha rosszul írtam)

De senkit nem is tartottunk fel a határon!

A Jobbiktól, sok olyan megoldást, sőt szinte csak olyan megoldást hallasz, ami a magyar gazdasággal kapcsolatos, és bizonyos eddig tabunak számító dolgokra szeretne megoldást kínálni. Egy agyrém amikor Vona bemegy a TV-be és a műsoridő 90% át azzal kell eltöltenie hogy olyan dolgokról kell beszélnie, amit ráakarnak sütni a Jobbikra.

És nem olyan dolgokról ami a Jobbik szerint előre vihetné az országot.

Hogy csak azoknak van elképzelése a valódi Jobbikról akik A-Z ig mindent elolvasnak az olyan portálokról ahol infót lehet nyerni! (nem a kurucz)

2009. okt. 19. 14:18
 5/19 A kérdező kommentje:

A Jobbik annyit nem mondott a szlovákoknak hogy „fapapucs”

Csak a véleményét mondta el a kialakult helyzetről, amiben OV még élesebben fogalmazott mint a Jobbik oldaláról bár ki!

2009. okt. 19. 14:20
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Egyet értek az első hozzászólóval, én is már számtalanszor érveltem, hivatkoztam közgazdasági cikkekre, de a végén mindig zsidó-liberális bérenc lettem, úgyhogy nem fogom újra leírni, ha érdekel nézz utána a korábbi idekapcsolódó témákban, én belefáradtam, hogy a sok kőagyú nagy magyarnak magyarázzak!
2009. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

„Egyet értek az első hozzászólóval, én is már számtalanszor érveltem, hivatkoztam közgazdasági cikkekre, de a végén mindig zsidó-liberális bérenc lettem, úgyhogy nem fogom újra leírni, ha érdekel nézz utána a korábbi idekapcsolódó témákban, én belefáradtam, hogy a sok kőagyú nagy magyarnak magyarázzak!”


Kikérem magamnak a jelzőid!

Az a meggyőződésem hogy nincs érvetek, csak a TV ami ontja a dezinformációt.

Persze lehet, hogy ti nem értitek hogy a Jobbik mit akar, de mindegy.

2009. okt. 19. 14:26
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki hatalomra kerül az bármit megtehet.Ez csupán akarat kérdése hogy mit akar tenni.VÉleményem szerint a jobbik az összes igéretét valóra tudja váltani ha akarja.Gondoljunk bele: ha pénzt nem lopjuk el és b*sszuk el minden marhaságra amelyre nincs szüksége a népnek akkor másra is lehetne költeni.Fontosabb dolgokra.Olyan dolgokra amelyre a népnek szüksége van.Igaza van pl Szegedinek hogy nem kéne 2x annyi pénzt költeni autópályájkra meg a margit-hidra amikor olcsóbban is meglehetne építeni és nem kéne milliókat költeni roma programokra amikor vidéken a cigányok ölik a magyarokat,helyette inkább állítsák fel szépen a csendőrséget és a börtönöket növeljék meg.Lesz itt pénz, csak nem kell elcseszni minden hülyeségre és visszakell venni azoktól akik jogtalanul elvették.
2009. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen!

És azt a 600milliárdot amit az IMF a hazai vállalkozók likviditás megtartására osztott , talán nem a vastagon kamatozó az állam által garantált a monetáris gyengeségünket kihasználva.

Ki ezért a felelős? Hiszen a 6.8% os munkanélküliség, 2,8% os is lehetne.(TV-s adat)

Ez mekkora veszteség? Hány év jár érte? Ez csak 1 a

sok ezerből! Valakit nagyon nyomnak a bankok, és ideje hogy a bilincs is nyomja a csuklóját! Vagy nem ?

2009. okt. 19. 14:39
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
szlovákiában sem volt malinahedvig, se köpködés a magyarokra, amíg Dzurinda volt hatalmon. sőt, oda jártunk át kocsmázni. mostmár tudodki tenné be oda a lábát, mióta f.szkalapok kormányoznak. szóval nem kéne lesüllyedni a szintjükre. :)
2009. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!