Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon megvalósítható?

Bumbi02 kérdése:

Vajon megvalósítható?

Figyelt kérdés
Megvalósítható hogy karácsony ideje alatt egy provokativ kérdés se, és egy provokatív vagy gyülölködő válasz se keletkezik itt a GYIK-on?:))
2010. dec. 24. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de ha téged zavar, pár napra ne gyere ide!
2010. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
engem csak a gyülölködés és mocskolódás zavar.. vitatkozni meg szeretek...
2010. dec. 24. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vitatkozni akarsz, akkor csak provokatív csörtékben lesz részed. Ha vitázni, az más :)
2010. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a vitatkozás és a vitázás szerintem ugyanaz:) a provokativ személyek inkább veszekedni szoktak :)
2010. dec. 24. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy addig nem lehet majd ide írni, és akkor elképzelhető.

Amúgy nem igazán.

2010. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9.30: Ha szereted, akkor csináld és ne foglalkozz azzal, hogy mocskolódást is kapsz. Ilyen az emberi természet, meg az emberek is különbözők, nincs mindig mindenki jó hangulatban és nem egyformán tudja magát mindenki kontrollálni. Mindennek van árnyoldala, még a legszebb, legkellemesebb dolgoknak is, de nem a miatt csináljuk. Én azért vagyok itt, mert érdekel, hogy mások hogy gondolkoznak, meg mit reagálnak arra, amit én írok. Észre se na nagyon veszem, ha kapok valami hülye személyeskedő leszólást is, de ebből azért nincs sok.
2010. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhiheted hogy nekem sincs olyan érzékeny lelkem hogy itt egy beszólástól széttépjek akárkit is, elengedem fülem mellett.. Csak nagyon sokan itt az oldalon, papolnak a keresztényi dolgokról, meg hasonlókról, és kíváncsi lennék hogy vajon lehetségese hogy ezen a 3 napon, ne legyen egymásnak anyázása, zsidózása, nácizása....
2010. dec. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!