Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja itt bárki,...

Miért gondolja itt bárki, hogy nem a fidesz lesz jövőre hatalmon?

Figyelt kérdés
2010ben 52% támogatottság elég volt a 2/3 képviselethez (egyéni listán fidesz győzelem miatt)... most ez a 46% (május) (április pedig 49% volt) .... Egy kis szerencsével újra 2/3-dot tudnak szerezni, de a kormány többség jelenlegi állapotban is biztosnak látszik ...

#FIDESZ #MSZP #Együtt2014 #Bajnai Bokros
2013. júl. 6. 20:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Az LMP-ben többnyire civil szervezetek (Humanista mozgalom, Védegylet, Greenpeace stb.) (egykori) tagjai vannak, akik soha nem érintkeztek azelőtt a politikával. Nagyon jó kis párt, segítettem nekik még a választásokkor, sok embert ismerek onnan, csak azóta rájöttem, hogy egyetlen bajuk van: nem tudnak politizálni. Ez az SZDSZ utódpárt szöveg hülyeség, persze aki így gondolja, az úgysem hiszi el, amit mondok, node ez van.
2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Akkor Tamás Gáspár Miklós SZDSZ-alapító mit keres az LMP-nél? Vagy az összes volt SZDSZ-es miért ment át az LMP-hez?
2013. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
A válasz ott van a kommentemben, csak figyelmesen kell olvasni.
2013. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

"Az LMP-ben többnyire civil szervezetek (Humanista mozgalom, Védegylet, Greenpeace stb.) (egykori) tagjai vannak, akik soha nem érintkeztek azelőtt a politikával."


Tamás Gáspár Miklós, egykori SZDSZ-alapítóból lett LMP-támogatónak kicsit van köze a politikához, nem?

2013. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges bármit írnom, ha azt sem tudod értelmezni, amit írtam, már ne haragudj.
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Ügyesen kitérsz a válasz alól, de hát bemásoltam neked azt, amit írtál, és amit én írtam, ellentmond neki. Tehát lehet itt ügyeskedni, meg kitérni a válasz alól, de attól még tény marad. Te azt írtad: Senki olyan ember nincs az LMP mögött, aki érintkezett volna a politikával. Én írtam, Tamás Gáspár Miklós SZDSZ-es alapítóból LMP-támogató. Tehát nem írtál igazat. Ne kitérj vagy kibújj a válasz alól, hanem akkor válaszolj. Legyél egyenes.


Vagy ennyire azért már nem más ez a politika?

2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nem térek ki a válasz elől, csak nem tudod értelmezni, amit írtam, és innentől teljesen felesleges bármit mondani. Azt írtam, hogy többnyire. Ez azt jelenti, hogy egy meghatározott hányada, és nem az egész. Te ellenben ezt úgy értelmezted, hogy azt mondtam, hogy senki.
2013. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"Ez az SZDSZ utódpárt szöveg hülyeség, persze aki így gondolja, az úgysem hiszi el, amit mondok, node ez van."


De közben ezt is írtad. Hogy ez az SZDSZ utódpárt hülyeség. Akkor ez egy felelőtlen kijelentés volt.

2013. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
33%

Járai Zsigmond – MSZMP-tag


Matolcsy György – MSZMP-tag


Martonyi János – MSZMP-tag


Pintér Sándor – MSZMP-titkár


Schmitt Pál - az Országos Testnevelési és Sporthivatalnak (OTSH) alelnökeként miniszterhelyettes a Lázár-, majd a Grósz kormányban


Hoffmann Rózsa – MSZMP-tag


Mikola István – MSZMP-tag, a Hazafias Népfront alelnöke


Stumpf István – MSZMP tag, a Hazafias Népfront alelnöke


Fónagy János – MSZMP-tag


Vonza András – MSZMP-tag


Ligetvári Ferenc – MSZMP-tag


Chikán Attila – MSZMP-tag


Boros Imre – MSZMP-titkár


Turi-Kovács Béla – MSZMP-tag


Harrach Péter – MSZMP-tag


Kerényi Imre – MSZMP alapszervezeti titkár


Pozsgay Imre – MSZMP PB-tag


Szűrös Mátyás – MSZMP KB-titkár


Boross Péter – MSZMP-tag


Balogh Gyula – MSZMP-tag


A Kommunista Ifjúsági Szövetség (KISZ) tisztségviselői voltak:


Orbán Viktor – gimnáziumi, majd egyetemi KISZ-titkár


Varga Mihály – KISZ-titkár


Rogán Antal – KISZ-titkár


Deutsch Tamás – KISZ-titkár


A Fidesz az MSZMP utódpártja?


Mile Lajos az MDF színeiben lett képviselő 1990-ben


Az LMP az MDF utódpártja is?


Nyikos László és Korondi Miklós egykori MSZMP-tagok


A Jobbik az MSZMP utódpártja?


Egyáltalán mit nevezünk utódpártnak? Ha azt a pártot nevezzük utódpártnak, ahol az egykori párt tagjai és képviselői túlnyomórészt jelen vannak, akkor az LMP nem utódpárt. Ha azt, ahol a szavazók megegyeznek, akkor igen, utódpárt. Gyanítom, hogy te az első mellett teszed le a voksodat. Akkor mutass egy listát, hogy hány egykori SZDSZ-es politizál az LMP-ben a jelenlegi tagok közül, másrészről akkor minden párt minden pártnak az utódpártja, hiszen sok ismerős arc feltűnik itt-ott, például a komcsigyűlölő Jobbikban is, mint ahogyan azt le is írtam, de azért utódpártnak nevezni pár egykori párttag miatt erős túlzás lenne. Tisztázzuk a fogalmakat először.

2013. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Nem csak arcok miatt. A programja is ugyanaz, ugyanazt a liberális politikát viszi tovább, mint az SZDSZ. A szavazásokon szinte az LMP ugyanott kapott ugyanannyi szavazott, mint az SZDSZ. Amellett az összes antifasiszta és korábbi SZDSZ-támogató beállt az LMP mögé. Na most azt ne mond, hogy ez véletlen.


Nyilván nem lesznek hülyék, nem fogják az SZDSZ arcait kirakni a kirakatba, mert akkor az LMP most kb 1-2% körül mozogna. Új arcok, de a támogatók ugyanazok, a szimpatizánsok ugyanazok, a program szinte ugyanaz stb.

2013. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!