Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja itt bárki,...

Miért gondolja itt bárki, hogy nem a fidesz lesz jövőre hatalmon?

Figyelt kérdés
2010ben 52% támogatottság elég volt a 2/3 képviselethez (egyéni listán fidesz győzelem miatt)... most ez a 46% (május) (április pedig 49% volt) .... Egy kis szerencsével újra 2/3-dot tudnak szerezni, de a kormány többség jelenlegi állapotban is biztosnak látszik ...

#FIDESZ #MSZP #Együtt2014 #Bajnai Bokros
2013. júl. 6. 20:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha újra a fidesz kerül hatalomra, pláne, ha kétharmaddal, a 2018-as választást már biztosan a határ túloldaláról követem nyomon.
2013. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%
Biztos hogy ők lesznek ha nem megy önerőből össze állnak a jobbikkal. Szerencsére ez már nem az én problémám.
2013. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
21%
Biztos megnyerik mert toronymagas a vezetésük!
2013. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a százalékok nem gyengén manipuláltak. Anno az egyetemen a statisztika tanárom mondta mindig, hogy van a kis hazugság, van a nagy hazugság és van a statisztika.


Egy több ezer főt foglalkoztató multinál dolgozok mérnökként. Érdekes, hogy a dolgozók közül senkitől se hallom, hogy elégedett lenne a jelenlegi kormány munkájával, mindenki szidja őket függetlenül attól, hogy milyen pozícióban van. Szerintem ez sokkal jobb statisztika, mint amit a piackutatók készítenek megrendelésre.

2013. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
35%

4

Én meg nem hiszek ebben mert érdekes módon mindenkinek sír a kib*szott pofája de akkor ki választotta meg őket 2/3-al?

Úgyhogy ennyit erről igenis nagyon nagy előnnyel vezetnek!

2013. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egyesek mért hiszenk még ezeknek a számoknak?! Mutass már nekem egy ilyen felmérést, amit aztán a választási eredmény igazolt, de nem csak kb-ra, hanem pár százalék pontosággal... Ez úgy működik, hogyha tőlem megredelnek egy melót, akkor nem azt fogom mondani a megrendelőnek, hogy sz.r vagy, hanem dícsérni fogom, különben nem fog tovább melót adni.
2013. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

5! Az eszedbe se jut, hogy számos ember, aki 2010-ben rájuk szavazott, az nem biztos, hogy 2014-ben már nem rájuk szavaz? Nagyon sok ember csalódott bennük, hiszen a kis keresetű embereknek semmivel sem lett jobb a helyzete, sőt...


De nem baj, gondolj azt amit akarsz...

2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
2002-ben is biztos volt mindenki a FIDESZ győzelemben!
2013. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

7

Én nagyon örülnék ha így lenne és leszavaznák csak az a gond hogy a mi népünk birka és a legtöbb el sem megy szavazni a többi meg Fidesz fan és megy mint egy tank!

2013. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, hogy % pontosan mit takar az arányokat jól tükrözik .... mszp-nek fele annyi támogatója sincs, mint a fidesznek ... és a nem szavazók között azért jóval többen vannak, azok akik nem hisznek az előző rendszer bábjainak Bajnaitól kezdve akár Orbánig ...
2013. júl. 6. 21:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!