Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja itt bárki,...

Miért gondolja itt bárki, hogy nem a fidesz lesz jövőre hatalmon?

Figyelt kérdés
2010ben 52% támogatottság elég volt a 2/3 képviselethez (egyéni listán fidesz győzelem miatt)... most ez a 46% (május) (április pedig 49% volt) .... Egy kis szerencsével újra 2/3-dot tudnak szerezni, de a kormány többség jelenlegi állapotban is biztosnak látszik ...

#FIDESZ #MSZP #Együtt2014 #Bajnai Bokros
2013. júl. 6. 20:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%

Maradjunk annyiban, hogy egy pártot kétféleképpen lehet megítélni: Amit mond és amit tesz.

Ti a jobbikot "amit mond" alapján ítélitek el. Míg a fideszt meg az mszp-t már ismerjük mindkét oldalról, addig a jobbikot nem. Én ezért fogok rájuk szavazni, mert nem lehet tudni, hogy a pofájuk ugyanakkora marad-e ha ott ülnek a pole pozícióban.


Erről ennyit.

2013. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjuk már a jobbikot egész Európa rajtunk röhögne ha megválasztanánk egy szélsőjobboldlai pártot!
2013. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

jah osztrákoknál vagy a finneknél is röhögtek, mikor majdnem kormányzó párt lett a szélsőjobból....

ez már le se merem írni ...

[link]

2013. júl. 6. 23:10
 24/41 A kérdező kommentje:

különben is kitérdekel európa? nem te élsz ebben az országban? ha zavar akkor tegyél ellene, ha nem akkor meg kit érdekel, hogy mások mit szólnak hozzá ....

Nem kell senkinek se megfelelni, mindenki magasról tesz a másikra, mi is ők is foglalkozzanak a saját dolgukkal ...

Ha vannak közös érdekek, akkor keressük egymást, ha nem akkor ne akarjuk egymást irányítani ... és pláne feleljtsük már el ezt a kényszeres megfelelést! ettől jobb indokot kell találni!

2013. júl. 6. 23:15
 25/41 anonim ***** válasza:
87%
De igenis érdekel mit gondolnak más országok mert pont azért vagyunk a béka segge alatt mert játsszuk a nagylegényt ebben a szar országban pedig semmit nem értünk még el és hidd el ha a Jobbik lesz a győztes én húzok a lehető legmesszebbre ebből az országból!
2013. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
84%
Én a saját környezetemben 500 körüli emberrel vagyok kapcsolatban, munka kapcsolat, talán összesen 2 fideszesek, elég sok ismerősöm van, onnan senki se az. Viszont ha ők győznek megint, kb. 20 cég mondta nekem, hogy ők mennek, és kb. Ismerőseim fele is így van ezzel. Köztük én is. Itthon 300 nettót keresek, kicsit nyugatabbra közel 4x-se lenne a fizum. Csak a vicc, hogy kb. 4 éve se volt kevesebb, csak az értéke változott, így most annyit ér, mint 4 éve 100 ezer Ft. Azóta annyi új adó szakadt a nyakunkba, hogy minden 2x annyi, csak a fizetés változatlan.
2013. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 rémuralom ***** válasza:
100%

"Ti a jobbikot "amit mond" alapján ítélitek el."


Ez a duma három éve még oké volt, bár igazából már akkor sem, mert a jobbikosok nagy része tök alaptalanul utálja az LMP-t, és hogy ez legitim legyen, a kuruc.info vagy Isten tudja, kicsoda kreált hozzá egy olyan légből kapott sztorit, hogy az LMP az SZDSZ utóda. Na de, az elmúlt három évben a Jobbik ott ült a parlamentben. Persze, ellenzékben, de ellenzékben is lehet olyat csinálni, amitől az átlagos választópolgárnak nem fogod elnyerni a tetszését, sőt.

2013. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
7%

Olyan sokan rettegnek itt is a Jobbiktól de ők legalább kimondják a cigánykérdést is.

Orsós még azt is tagadja hogy van cigánybűnözés.

Inkább a seggüket nyalják a dakotáknak meg lakásokat utalnak ki nekik.

Ha meg azt a lakást is lepusztítják,mert hát nekik származás alapján "jár",ha meg egy átlag magyar elveszti az állását és nem tudja fizetni a rezsit akkor az utcára kerül.

Ez a nagy demokrácia?

2013. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"OV-ét sem kívánom, de ha a Jobbik győz, akkor én másnap távozom innen."


Jó utat, de vissza se gyere!!

2013. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Rémuralom


Az LMP valóban az SZDSZ utódpártja. :D

2013. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!