Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége a Pridenak, véget ért a...

Vége a Pridenak, véget ért a világ?

Figyelt kérdés

10000 ember békésen bulizott egyet az Andrássyn, lényegében a Hajógyári sziget egy unalmas hétköznapi buliját egy napra áthelyezték ide.


Nem volt tollboa, nem volt lakkruhás papjelmez pink Bibliával, nem volt szájpecken négykézláb vezettt mazochista szolga.


Voltak viszont boldog emberek, akik a barátaikkal éltek a jogukkal, hogy kifejezzék a véleményüket. Rekord számban.


Mi ebben a rossz? Ezerszer ilyen békés tüntetést, mint autók meg kukák gyújtogatását népnemzeti hevületből.



2013. júl. 6. 18:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Rengeteg gyereket visznek magukkal a "szülők" erre a rendezvényre. Ezekből a gyerekekből vajon mi lesz 5, vagy 10, esetleg 15-20 év múlva? Na?"


Mi lenne? Remélhetőleg egy tanult, felvilágosult, a világra nyitott fiatal felnőtt. Tudom, hogy azt akarod hinni, hogy a meleg szülők a gyerekeiket 100%-s bizonyossággal bebuzítják, de tudományos tanulmányok százai mondanak ennek ellent, a személyes szexualitás születéskor eldöntött, nem befolyásolja a környezet.


Hetero felvonulás egész évben, a világ minden pontján van. Az AXE-reklámban izzadt testű szupermodellek vonaglanak a kigyúrt pasik után. Az utcán sétálva jót mosolyogsz, ha meglátsz egy padon csókolózó fiatal párt. A Valagtörvény a 150 éve aktuális értékeit olyan vasba önti, amit csak Viktor tud alakítani, de azt higanymódra.


Évente egyszer 2 órára kibírod, hogy a melegek is úgy az arcodba nyomják az ő dolgukat, ahogy te természetesnek veszed, hogy "mellékhatásként" a nem-heteroknak is tolerálni kell, ahogy a heterocentrikus társadalom az ő torkukon is lenyomja az értékeit.


Ha pedig nem az Andrássyn vagy a közvetlen környezetében élsz, akkor maga a felvonulás annyira idegesíthet téged, mintha a zalaegerszegi színházban leadnak egy rossz darabot. Az már más kérdés, hogy te direkt idegesítve, provokálva akarsz lenni és odavonulsz, ahol ezt megkapod.

2013. júl. 6. 21:55
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

A Pride-ról hazafelé jövet pont belefutottam két lánybúcsúba, az egyik menyasszony a vígszínháznál a lépcső tetején ordítva olvasott fel egy beszédet, a másikat enyhén alulöltözve épp vécépapírba tekerték a metrónál.

És akkor eszembe jutott ez az érvelés, ami itt is elhangzik. Hogy senki nem reklámozza a heteróságát, senki nem parádézik azért, mert büszke arra, hogy hetero.


Hát én nem tudom. Ha egy évben csak egyszer lenne lehetőségem kézenfogni a párom és biztonságban végigsétálni az Andrási úton, akkor nagyon szomorú lennék.

Heteroként fel sem tűnik, hogy hány és hány helyen büszkélkedünk a heteroságunkkal, de ha egy meleg teszi az máris provokáció.

2013. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Vannak dolgok, amik csak négy fal közé tartoznak, a szexualitás és tartozékai ilyenek. Teljesen mindegy, hogy hetero vagy homo párok csinálják, nem tartozik másra, menjenek be a négy fal közé.
2013. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A szexualitás és tartozékai? Tehát a szerelem és kötődés is? Mindenkit, aki az utcán kézen fog valakit, neadjisten csókolózik hazazavarnád, hogy négy fal között csinálja?


Ha megnézed a Prideról készült képeket a sokéves tényleges provokációknak (latex papi csuha pink Bibliával) nyoma sincs, persze ezt sosem teszik hozzá az ellenzők. Tízezer ember békében végigvonult az Andrássyn táncolva, a szerelmük kezét fogva, boldogan. Ennyi történt. Ha ez szerinted provokáció, akkor ne nézz tévét, ne hallgass rádiót, köttesd ki az internetet és soha ne lépj ki az utcára, mert nagyon alacsony ingerküszöböd van.

2013. júl. 6. 22:30
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap az önkormányzat elött láttam hetero bulit.Mit kelett volna tenem? Orditani tüntetni,hogy te mocskos hetero?
2013. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
hetero buli = esküvő
2013. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

csak tudnám, hogy a meleg bulikon miért divat oylan dolgokat csinálni, ami a heteró bulikon már gáz ... vagy ciki ...

illetve ha bírálja valaki ezt az mitől lesz homofób ... engem pl zavar, ha valaki leveszi a poló fényes nappal és a hormonoktól túlfűtött testét simogatja legyen az meleg vagy heteró ... undorító, meg van annak a helye és ideje, amikor kiárusíthatja testét.

2013. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem udorito amikor a néni meg a bácsi nyalja falja egymást az utcán főleg gyerekek előtt.Undoritó meg van annak a helye és ideje hol kell ezt tenni
2013. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Fantasztikus. Heterófelvonulás miért nincs? Mert ez itt nem egyenlőség. Egyenlőség akkor lenne,hogyha én is mehetnék felvonulni. A motorosoknak tilos a búzáknak meg szabad? Undorító magamutogatás
2013. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
leánybúcsún nem lehetnek melegek? ez nekem új ....
2013. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!