Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűjt a fidesz aláírást...

Miért gyűjt a fidesz aláírást a rezsicsökkentésért?

Figyelt kérdés
merthát már meg van szavazva meg elvileg alkalmazzák is.

2013. jún. 29. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

1. Parasztvakítás;

2. Szavazóbázis összeírás /nekem is megköszönte levélben vitya, hogy aláírtam, csak az a gáz, hogy nem írtam alá/

2013. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Most nagyon le leszek pontozva (bár nem érdekel), de leírom, hogy én mit gondolok. Szerintem két okból gyűjt aláírást a Fidesz ebben az ügyben:

1) Nagyon jó adatbázis a párttal szimpatizálókról, ez a 2014-es választás esetén nagyon jól fog majd jönni a választási körzetek határainak kijelölésénél

2) Felelősségáthárítás: minden normálisan gondolkodó ember átgondolta, hogy nem lehet csak úgy 10%-at kicsikarni az energiaszolgáltatóktól. Ők a saját hasznukat nem fogják feladni, ezért olyan dolgokon kezdenek el spórolni, mint a munkaerő, karbantartás és fejlesztések. Ennek előbb-utóbb meglesz a következménye. Nem sokra fogunk menni a valójában nem is 10% csökkentéssel, ha majd ülünk a sötét és fűtetlen lakásunkban, mert üzemzavar lesz a karbantartások és fejlesztések elmaradása miatt. Ekkor majd könnyen odadobják a joggal dühös tömegnek, hogy hiszen Ti akartátok.


Mielőtt valaki elkezdene kommunistázni, elárulom, hogy egy párt szimpatizánsa közé sem tartozok. Egyik kutya, másik eb. Sajnos nincs kire szavaznom, ezért már egy ideje úgy voksolok, hogy kit nem akarok biztosan.

2013. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de magyarázza már el nekem valaki, hogy honnan veszi a Fidesz, hogy mindenki aki aláírta rájuk fog szavazni?
2013. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert én - mint ellenzéki szavazó -, meglátom a Fidesz feliratot a kis pultjukon, és szóba sem állok velük. De amúgy jogos a felvetés. Sok ember nem így gondolkodik, csak aláírja mert még 23 év után is átverhető.


Amúgy igen, ettől eltekintve, szerintem is a szavazótábort szeretnék saccolni.

2013. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
A Fidesznek ezzel az a célja hogy minél nagyobb port verjen ezzel a rezsi csökkentéssel hagy ivódjon be a köztudatba hogy milyen nagy eredményt tudtak produkálni. Ezzel csak az a gond hogy az értelmesebb emberek át tudják látni ennek a rezsi csökkentésnek a hátterét, valójában ez csak tényleg egy parasztvakítás. De sajnos sok ember még mindig azt hiszi hogy ezzel jóljár, és ezt akarta a Fidesz elérni, közelednek a választások és ezeknek az egyszerü embereknek a szavazatait akarja ezzel megszerezni.
2013. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Kampány + etetés. ( És meg kell hagyni elég jól csinálja. Az már más hogy tetszik e vagy sem, de elég jól csinálja )
2013. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Az a lényeg, hogy mindig pozitív kép szóljon a kormányról, mert akkor az emberek elhiszik, hogy mindent jól csinálnak, és a többiek hülyék.


Ez olyan mint Orbán Unióval való látszólagos harca.

2013. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem lehet hogy az unió áll a szolgáltatók védelmére és az aláírások a fidesznek az érveléshez kell?


az eddigi kommentek pont a demagóg dumák voltak mintsem használható válaszok

2013. jún. 29. 22:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy demagóg, mint látod ez az emberek véleménye.


Ezt érvelni kell az EU felé, hogy de látják kevesebb pénzt akarnak fizetni? Egy olyan országot mondj, aki többet szeretne fizetni a rezsiért.

2013. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Én azért írtam csak alá, mert apám családja vérfideszes és azt mondták, hogy nem állnak velem többé szóba, ha nem írom alá. -.-'
2013. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!