Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet panaszt tenni az...

Hol lehet panaszt tenni az ellen az egyetemi tanár ellen, aki személyes okok, illetőleg pusztán passzióból megtagadja az aláírást tőlem (e-mailel alátámasztható)?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. márc. 28. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbálkozhatsz több fronton is: HÖK, tanszékvezető, dékán.
2013. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 perfectlie ***** válasza:
83%

Szerintem is mindenképp tanszékvezető illetve tanulmányi dékánhelyettes a legjobb megoldás,magát a dékánt első körben lehet nem kéne belevonni.A HÖK sem tud sok dolgot kezdeni ezzel,bár valaki segítségét kérheted onnan,hogy gyorsabb és gördülékenyebb legyen az ügy.

Egyébként lehetne látni legalább egy részletet ebből az e-mailezésből?

2013. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak ígérte, hogy ez lesz, megvárom mi lesz a vége, addig nem szívesen mutogatom az üzenetet, biztos, ami biztos alapon.


Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 28. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Az állítást azért bizonyítani is kell. Különben mások jó hírének rontása nevű köztörvényes bűnt követsz el. Nem életszerű, hogy egyetemi tanár passzióból tesz ilyent. Neki más a passziója.
2013. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ott van az email mint bizonyíték. Azért mert egyetemi tanár azért ő sem tehet meg. Pláne úgy, hogy a követelményeket teljesítettem és bejártam a semmitmondó előadásaira.
2013. márc. 28. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Oktatási Jogok Biztosának Hivatala


1055 Budapest, Szalay u. 10-14.

Telefon/fax: (06-1) 473-7097, 332-6727

e-mail: panasz@oktbiztos.hu

2013. ápr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!