Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már ez az árviz téma?

Nem unalmas már ez az árviz téma?

Figyelt kérdés
Csak engem irritál már ez az árvizes téma vagy mást is? mit kel ezt mutogatni feszt abba a kib*szott tv-be? kijön a duna? oszt akkor mivan kijön és kész. 2000ben is volt kint a tisza mégse mutogatték a tv-be. ennyire be vannak tojva a városiak? nem lenne elég ezt egynap 1x beletenni a tv-be és kész?
2013. jún. 8. 23:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%

A kormány van besz*rva mert a jó látszatot akarják hozni, és kétes hogy ér-e majd szavazáskor valamit a helytállásuk

Amúgy híradót tegnap se ma se néztem, mert úgyis ezeket mutogatják, tiszta bunkók :D Kell nekik a folyó mellett lakni, A parlamentet is kiönthetné mint az ürgéket :D

2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Persze, ez alapján ne legyen benne a hírekben a külföldi események, sőt, az se, hogy mi történt Bivalybasznádon, mikkor én Mucsarögöcsén lakom...


Képzeld, van akit érdekel, mert a Duna mellett lakik, esetleg délebbre és oda még nem ért az áradás, de tudni akarja, hogy északon milyen a helyzet, megküzdöttek-e az árral vagy mindent vitt a víz...

2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

nem unalmas a téma

te vagy az unalmas

2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
A balkáni háború 10 évig volt vezető téma.Ott lennél a Duna mentén,hónapokig nem lenne unalmas.
2013. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
3%
Győri vagyok, de halál unalmas a téma. Belváros pedig tele van katasztrófa turistákkal.
2013. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
Én is a Duna mellett lakok de már tele a t*k*m ezzel a hülye árvizes témával!
2013. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az egészre egyszerű a magyarázat. Orbán ugye most ott majomkodik, meg hátráltatja a munkát a gátaknál. Nyilván a talpnyaló média (köztévék, mtv 1-2, Duna, MR) is ott sertepertél a hátsójánál, és ezt el is várja tőlük. Az egészben nem az árvíz, hanem Orbán majomkodása a lényeg, hogy róla zengjenek ódákat a csicskái. Politikai haszonszerzésre használni ilyen szerencsétlen esetet gusztustalan, bár megszokott és általános a fidesztől. De ez sem hat meg minket, jövőre választás.
2013. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
a tv nem azért mutogatja ezt a dolgot mert féltik az embereket hanem hogy a fidesz majd ezzel is verje a mellkasát
2013. jún. 9. 09:35
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem unalmas, te vagy unalmas.

Budapesten lakom de kilóméterekre a Dunától, szóval én csak ücsörgök a lakásban és biztos nem lesz semmi bajom az áradó Dunától de akkor is érdekesnek tartom, és érdekel, hogy mi a szitu máshol.

2013. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nekem speciel felüdülés a 'portiklaborcügy' meg a 'fidesztrafikmutyi' után.
2013. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!