Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek unalmas? 15/L

Figyelt kérdés
Nem tudok soha vicces dolgokat mondani,ha valaki odajön hozzám és megkérdezi hogy mizu,mondom hogy semmi.Megkérdezem hogy veled? Azt mondja semmi.És itt mindenkivel elakad a beszélgetés.Nem tudom milyen témáról beszélhetnék azokkal akiket még nem ismerek,amikről szoktak ahhoz általában nem tudok hozzá szólni semmit és emiatt mindenki szerint unalmas vagyok(jogosan).

2012. nov. 19. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a véleménye a közel-keleti válságról.
2012. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

Ha van hobbid, ha figyelemmel kíséred a világ dolgait, akkor lesz témád, és lesz miről beszélni. Amúgy sem rossz, ha az ember számon tart magában pár kérdést, amin olykor-olykor el lehet gondolkodni. De tényleges beszélgetésben tényleg a hétköznapi történéseket érdemes elmesélni. Ha legközelebb megkérdezik, hogy mi újság, akkor ne válaszold azt, hogy semmi, hanem mond el azt, ami éppen foglalkoztat, vagy ami érdekes volt.


Sőt akár ez a kérdésfeltevésed is lehet induló téma:

- Mizu?

- Semmi… Fura, pont tegnap tettem fel ezt a kérdést a GYK-n, hogy mit lehet erre válaszolni. Ismered a GYK-t?

- Igen / nem.

- Hú, a múltkor láttam ott egy kérdést. Na azon szakadtam a röhögéstől… bla… bla… bla…

2012. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a "mizu" dolog is olyan semmilyen! Szerintem aki ezt kérdezi tőled az is azért teszi, mert neki sincs semmi témája, és tőled várja hogy vidd a beszélgetés fonalát.

Ne rágódj ezen, te nem vagy bőbeszédű mint ahogyan én sem, de ettől nem leszel egy cseppet sem értéktelenebb ember mint a társaid akik nagy dumásak. Nem lehet mindenki egyforma. Szerintem ezt nem is lehet erőltetni. Ha valakivel jó barátságban leszel, azzal úgyis lesz témád, és meg tudsz nyílni felé. Hidd el nincs semmi gáz.

2012. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2xSü ***** válasza:
Amúgy a „Mi újság” és a „Hogy vagy” kérdésekre én is sokszor válaszolom a „Semmi különös” és „Kösz, jól” válaszokat, de ez nem engem nem zavar. Ha olyan az illető, akkor úgyis rá fogunk térni a lényegre. Ha nem olyan, akkor nem baj, ha nem beszélgetünk hosszan.
2012. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!