Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kertész Ákos és Heller Ágnes...

Kertész Ákos és Heller Ágnes mire alapozza magyargyűlöletét?

Figyelt kérdés

Ez a kettő eléggé gyűlölködő, rasszista személyiség.

Ha legalább magyargyűlölők akkor tartsák magukban.


Én sem kezdek szitkozódni meg kufározni a VII kerületben , Dohány utcában.



2013. jún. 8. 00:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
70%

Kettős mérce. Többségi társadalomban élünk ahol a többség jogaival és sérelmeivel a kutya sem foglalkozik, hiszen mi vagyunk többségben. A kisebbség ellenben szent és sérthetetlen. Mert szegények védtelenek a csúnya magyarokkal szemben...

Mit kell ezen meglepődni?

2013. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
44%
A zsidók gyűlölik a magyarokat, legalábbis a befolyásosabb rétegük biztosan.
2013. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az előttek szólókkal, az elején írogatók meg vagy nagyon tudatlanok vagy beszűkülten gondolkodnak. Tök mindegy, hogy ki balos meg ki jobbos, vagy hogy ki zsidó vagy ki nem zsidó, igenis mindkét közéleti személyiség mondott bicskanyitogató, felháborító dolgokat, amiket nem lehet semmivel kimagyarázni, ezt egy normális gondolkodású és erkölcsi érzékű ember kell, hogy érezze...


Kertész Ákos írása egyértelműen rasszista volt, a botrányt követő viselkedése pedig végtelenül szánlmas volt(elhúzta a csíkot Kanadába , ha jól emlékszem és szélsőbalos szennylapokon keresztül védte be magát).



Heller Ágnesnek életművének, munkásságának megadom a tiszteletet , de emberileg felháborítónak tartottam a külföldön tett kijelentéseit - nem csak azt, hogy letagadta , mi történt 2006-ban, és hogy később egy teelfonos interjúban azzal magyarázta a bizonyítványát, hogy "csak kicsit hazudtam" (szó szerint ezt mondta, youtube-on elérhető), többször nyilatkozott azóta féligazságokat külföldi lapoknak, végignéztem pár éve egy interjút vele a filozófusbotrányok kapcsán is, amikor szintén felment bennem a pumpa, és hát ne feledkezzünk meg

arról a híres levélről, amit Hankiss Ágnes fedezett fel a leváltárban, amelyben csontig benyalt a korabeli pártvezetésnek és képes volt '56 eszméit megtagadni.. ezt még Radnóti Sándor, a barátja is elsimerte, hogy egy szégyenfolt a Heller Ágnes életében.

És ez után is hazudott, volt képe a volt férjére kenni az egészet, hogy biztos ő írta a levelet.


Persze , elismerem , mint filozófust és tudóst, aki letett valamit az asztalra, és azt is , hogy mély nyomokat hagyhatott az életében a zsidóság meghurcolása és hogy őt is majdnem a Dunába lőtték anno, de idős korára egy emberileg szánalmas, kicsinyes,olykor véresszájú és hazug nő lett, aki képtelen elviselni ,ha a vitapartnere más beállítottságú vagy gondolkodásmódú, mint ő.



Nem tudom, hogy az első kommentelők milyen alternatív valóságban élnek, hogy ezek a tettek őket nem háborítják fel, függetlenül attól, hogy balosok vagy jobbosok.

2013. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
14%

ha befikázom a saját népem, attól még nem gyűlölöm

azért a saját népemmel, hagy lehessek már kritikus!

oka volt arra, hogy azt írta, a magyarok alattvalók, ugyanis elég sok nálunk a nyalonc, a hajbókló, máshol sokkal kevesebb miatt tizezrek mentek utcára, nálunk meg le lehet tólni akármit a birka nép torkán

2013. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
46%

"ha befikázom a saját népem, attól még nem gyűlölöm"


De bizony.


"azért a saját népemmel, hagy lehessek már kritikus!"


kritika nem egyenlő a rasszista mocskolással


"oka volt arra, hogy azt írta, a magyarok alattvalók, ugyanis elég sok nálunk a nyalonc, a hajbókló, máshol sokkal kevesebb miatt tizezrek mentek utcára, nálunk meg le lehet tólni akármit a birka nép torkán"



Milyen érdekes, hogy 2006 kapcsán meg ti mondjátok Gyurcsány védelmében, hogy a sok nácifasiszta megy tüntetgetni, meg hogy dógoznának, ahelyütt, hogy tüntetni járnának, mert a Ferike csak jót akar.


Aztán amikor eldurvult a helyzet, akkor meg rögtön csőcselékezni.


Milyen érdekes, hogy most az első fára felkötnétek Orbánt, de pár éve még a "békés többség" nevében lecsőcselékeztétek azt, aki tüntetni merészelt Gyurcsány ellen.


Ismételten mondom, Kertész Ákos szövegében cseréljük ki a magyar szót zsidóra, a szerző (Kertész Ákos) nevét mondjuk Bayer Zsoltra és kíváncsi vagyok ki mit szólna hozzá.

2013. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
27%

ezzel a résszel egyetértek:


"De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire."


nem baj, ha egyeseket sért, legalább észreveszik magukat


a Holocaustot idekeverni ugyanakkor f*szság


és, bizony, engem beszéddel nem lehet megsérteni

tudjátok van önbizalmam

és k*rvára nem érdekel ki mit irogat, ezen nem is tudok felháborodni, max nem értek vele egyet, de nem kapok agyérgörcsöt mert vki olyat ír ami nekem nem tetszik


itt a gyk-n is sokan írnak olyat ami nekem nem tetszik, mégsem gondolom, hogy most itt a világvége, meg ők milyen emberek, nem én tojtam a napot, hogy azt gondoljam, tévedhetetlen vagyok


persze most is sokan azt mondják majd, hű ez nem béget velünk, és mivel mi vagyok a Magyarok, ellenségünk, gyűlöli a magyarokat, holott nem, max megvan a népünkről a nem túl rózsás véleményem, csakhogy ilyen az igaz Magyarok szerint tilos, kritika, fikázás tilos, hiszen akkor a Szent Magyarokat meg a vackaikat bántják, itt a világvége, nohát ezeknek az embereknek a véleményére meg tojok magas ívből


úgyhogy utolsó, nem, egyáltalán nem zavar, hogy ki mit ír, én elviselem a kritikát, mert igazából lesz*rom, ki mit forkál

2013. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 hollófernyiges ***** válasza:
0%

"A zsidó genetikusan alattvaló."

Hadd folytassam akkor az idézetet:

"Úgy látja, hogy az asszimiláció olyan erős, hogy a magyar zsidóság politikai mentalitása is hasonló a magyarokéhoz. „Ennek megfelelően a magyar zsidók is alattvalók – teszi hozzá. – A zsidótörvények után is azt mondták, hogy nem kell tenni semmit, meg lehet úszni, túl lehet élni, ha betartjuk a törvényeket."


Szóval ha provokálni akartál,akkor Kertész Ákos ebben is megelőzött :)

2013. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
25%

Ha Kertész Ákos zsidó, úgy szidja a zsidókat ahogy akarja

Ha szerinted én magyar gyűlölő vagyok, akkor egy f*sz vagy, de hidd ezt.

Pont az ilyen kirekesztő, minden más véleményt elfogadni nem tudó, mindenhol ellenséget szimatoló, faszok teszik tönkre az országot, mint a te meg az elvtársaid. Pedig szerintem én már akkor magyar voltam, amikor te még csak egy pajzán gondolat voltál, de látpod jöttök, és ki akartok túrni mindekit aki nem együtt béget veletek.

De még téged sem gyűlöllek

Tudod az egy érzelem

Nekem te nem érsz annyit.


Senki nem akarja Orbánt felkötni, erről te meg elvtársaid szoktak álmodozni.


Senki nem mondta, hogy úgy kell tüntetni, ahogy ti. Tudod lehet gyújtogatás és kirakatbetörés nélkül is. Amit ti csináltatok, az nem is tüntetés volt, hanem barbarizmus. Ez a különbség a tüntetők és a csőcselék között. Ti a balhé miatt mentetek, a rombolás kedvéért.

2013. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Tehát biz. köröknek válogatásnál nélkül mindenkit lehet mocskolni.

Ugyanakkor ha az ember tagadja a kommunizmus/nemzetiszocializmus bűneit, az mehet a sittre.


Most akkor hogy is van ez?


A magyar genetikailag alattvaló - ezt lehet.

A kommunisták nem bántottak senkit - ezt nem lehet.

A holokauszt nem történt meg - ezt sem lehet.

Van cigánybűzözés - nem lehet, mert nem minden cigány bűnöző

Van zsidóbűnözés - nem lehet, mert nem minden zsidó bűnöző



Miért van a magyarság abban a kivételes helyzetben, hogy bárki bármit mondhat rá mindenféle következmény nélkül, sőt versenyt gyűlölködnek, aki nyer, az még állami kitüntetést is kap.

2013. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!