Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kertész Ákos és Heller Ágnes...

Kertész Ákos és Heller Ágnes mire alapozza magyargyűlöletét?

Figyelt kérdés

Ez a kettő eléggé gyűlölködő, rasszista személyiség.

Ha legalább magyargyűlölők akkor tartsák magukban.


Én sem kezdek szitkozódni meg kufározni a VII kerületben , Dohány utcában.



2013. jún. 8. 00:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
36%

mitől lennének magyargyűlölök?

itt aki gyűlölködik az te vagy

2013. jún. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 hollófernyiges ***** válasza:
63%

Kertész Ákos magyarnak tartotta magát, legalábbis amíg a gyűlöletkampány meg nem indult ellene.

"De én magyarként mondtam azt, amit mondtam, egy másodpercig nem gondoltam, hogy ezt bárki így foghatja fel”. Kertész Ákos szerint a magyar zsidóság olyan mértékben asszimilálódott, hogy benne fel sem merült, hogy valaki azt gondolja, ő nem magyarként beszél."

2013. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
35%
Egyikük SEM magyargyűlölő! Éppen te vagy rasszista, nem ők.
2013. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Kertész Ákos:

„A magyar genetikusan alattvaló. József Attila talált mentséget: „ezer éve magával kötve, mint a kéve sunyít, vagy parancsot követ.” De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire.


Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt.”


Ez mi akkor?


Egyértelműen magyargyűlölő ez az ember.

2013. jún. 8. 10:18
 5/38 Andizsuzsi ***** válasza:
41%
Mint hollofrgyes bemásolta, magyarként mondta, magára is értve. És mi a helyzet Hellerrel? Tőle mit tudsz idézni?
2013. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
28%

Heller Ágnes nem magyargyűlölő. Lássuk be ha engem valaki felemel egy posztra ( pl. egyetemi tanár, MTA tag vagy külföldi kiküldetések) akkor nyilván sok-sok évvel később is olyan kijelentéseket teszek (mondjuk Brüsszelben) amik annak az érdek szférának megfelel ami engem kiemelt a középszerűség mocsarából.

Ha pedig valaki vitába szállna azzal, hogy Heller Ágnes tök jogosan ült olyan pozíciókban ahol akkor ajánlom az illetőnek a lentebb linkelt videót. Rengeteg egyetemi professzort ismerek, tanárt még többet. Akik ráadásul nem is bölcsészeti területen dolgoznak és nincs ilyen kiejtésük... Egy bölcsész aki X évig angolszász területen dolgozik szerintem nem csak ennyit szedett volna össze...


http://www.youtube.com/watch?v=l2UVo-BX1xw

2013. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%

Lássuk csak


"A zsidó genetikusan alattvaló.

De ez nem mentség arra, hogy a zsidó a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire.


Ma már a világ borzalmaiért egyedül a zsidó a felelős, mert a zsidó nép az, amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt."


Ezt gondolom nem lehet, mert akkor rögtön antiszemita valaki.


Megjegyzem Kertész Ákos TÖBBES SZÁM HARMADIK SZEMÉLYBEN (ők, a magyarok) írt a magyarságról és NEM többes szám első személyben (mi magyarok).


A magyar ilyen, a magyar olyan, a magyar amolyan, bezzeg én ezzel szemben ilyen olyan amolyan vagyok.


Akkor nem "a magyar", hanem mi magyarok lennének.



Ha valaki azt írja, hogy a cigányoknak a vérükben, a génjeikben van a lopás, akkor az rasszista, ha valaki azt írja, hogy a magyar "genetikusan alattvaló", az rögtön nemzeti hőssé válik.


Nincs mentség Kertész Ákos szavaira, ő kívül helyezte



Felteszem a kérdést, ha BÁRKI ugyanezt a szöveget leírta volna a magyar helyett zsidó szót behelyettesítve, akkor az mit kapott volna? Azt is így védenék a Kertész Ákos-fanok?


Bayer Zsolt cikkére a Mazsihisz riadóztatta a fél világot, de Kertész Ákos még végig is turnézhatta a médiát...

2013. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Heller Ágnes szerint senkire nem lőttek rá 2006-ban.

Ő helyeselte az 56-os forradalmat.


Közéleti tevékenységével rengeteget árt a magyarságnak, Magyarországnak.

Külföldre is gyakran jár pocskondiázni ez az antimagyar boszorkány.

2013. jún. 8. 11:01
 9/38 A kérdező kommentje:
Ha Heller nem lenne zsidó , akkor senkit nem érdekelne és nem lenne híres.
2013. jún. 8. 11:02
 10/38 anonim ***** válasza:
70%

Heller Ágnes volt az, aki 2006-tal kapcsolatban 2011-ben, azaz 5 évvel az események után azt a hazug kijelentést tette, hogy: "no one was shot, no one was tortured" ... stb, holott köztudott, hogy milyen "rendőri" jogsértések történtek, mennyi embert lőttek le gumilövedékkel, hány embert kínoztak meg a börtönben, rádió udvarán,



Namármost ez az asszony van a plafonon, ha valaki a holokausztot tagadja, de ő szemrebbenés nélkül letagadja a 2006-os rendőrterrort, holott tele van a videókkal az internet, vizsgálóbizottságok álltak fel, nem igaz, hogy nem tudja az igazságot.

A 2006-tagadás nálam felér a holokauszt-tagadással.



Másik üggyel kapcsolatban ezt nyilatkozta: "csak kicsit hazudtam". Most valaki vagy hazudik, vagy nem.

2013. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!