Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP vagy a Fidesz kormányz...

Az MSZP vagy a Fidesz kormányzása alatt növekedtek jobban az adóterhek?


2013. máj. 13. 07:06
1 2 3 4 5
 21/43 Shai-Hulud ***** válasza:
57%

"Az egykulcsos szja nem adó emelés hanem adó átrendezés."

Hát valóban. Átrendezték az adót a mi zsebünkből az övékbe. :-D

2013. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
44%
Minden tekintetben a Fidesz alatt.
2013. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
32%

Fidesz alatt.


Orbánnak mennie KELL !

2013. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
42%

Ez a tipikus baloldali oldal. Itt Gyurcsány az Isten, Orbán a sátán. Én speciel mind a kettőt utálom, jobbikos vagyok. De itt felteszed a kérdést, természetesen a Fidesz a sz@r, az MSZP-Bajnai volt a legjobb az országnak. A helyzet az, hogy itt sokan vannak, máshol meg alig találsz baloldalit. :D


Annak, aki meg az "egy kis humor :)" kommentet írta, üzenném, hogy ez eredetileg Gyurcsánnyal volt, talán nem véletlenül. :)

2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%

"Orbánnak mennie KELL !"


Ez idáig oké, de kit szeretnél a helyén látni? :D


Libatolvajt, Fletó urat, vagy Mester(sz*r)házyt? Esetleg Vona urat?


Vagy az egész bandát elűzni a sunyiba és valami értelmes embert beültetni.

2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Shai-Hulud ***** válasza:

"...és valami értelmes embert beültetni."

Ez lenne a legjobb. Na de én nem indulok a választáson. :-D

2013. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
72%
Az MSZP alatt! (kórházi napidíj, ágydíj, 20%-os gázáremelés, 15-ről 20%-ra emelték a középső áfakulcsot, eltörölték a GYED-et, gázártámogatás megszüntetése, jövedelemadóemelés, 14%-al dráguld a villany ára, járulékemelés, Az éves infláció 3,9%-ról 8%-ra nőtt, kamatadó, 10%-kal csökkent a táppénz ... ... ... ...)
2013. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező! Tényleg nem jött egyetlen konkrétum sem, csak néhány liter nyál. Érdekes színvonal. A 16%-os adóból különösen tetszett a "mi zsebünkből a gazdok zsebébe" Sokan tényleg úgy érzik, nekik nem kell adót fizetniük az a gazdagok kiváltsága. Közben a közalkalmazottakon kívül (Ahol az állam számára indiferens az adó mértéke) a dolgozók

70%-a minimálbéren tengődik. Közben egy részük a kocsijára többet költ havonta. Mivel nekem nincs szerencsém minimálbérhez és zsebbe fizetéshez, érdekelne hol állhatok sorba a szegények adójáért? Ami a hírek szerint a zsebembe csurog. Engem még az is irritál, hogy miért kell nekem ugya azon egészségügyi ellátásért 10x annyit fizetnem mint annak a válalkozó ismerősömnek aki minimum 5x gazdagabb nálam, de természetesen minimálbéres.

2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
56%

"Ez a tipikus baloldali oldal. Itt Gyurcsány az Isten, Orbán a sátán. Én speciel mind a kettőt utálom, jobbikos vagyok."


tehát aki nem jobbikos, az csak baloldali lehet?

ettől hiába utálja valaki jogosan vagy jogtalanul az mszpt, tény marad, hogy ma rosszabbul élnek az emberek, mint 3 éve.


"

Ez idáig oké, de kit szeretnél a helyén látni? :D


Libatolvajt, Fletó urat, vagy Mester(sz*r)házyt? Esetleg Vona urat?


Vagy az egész bandát elűzni a sunyiba és valami értelmes embert beültetni."


vannak itt új jelöltek is, pl bokros, fodor, schiffer. az utóbbira pl nem lehet ráfogni, hogy szétlopta az országot, vagy neonáci. róla milyen kompromittáló infód van?


"Kedves kérdező! Tényleg nem jött egyetlen konkrétum sem, csak néhány liter nyál. "


itt vannak konkrétumok, minek megint leírni?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__289..

2013. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
58%

"tehát aki nem jobbikos, az csak baloldali lehet?

ettől hiába utálja valaki jogosan vagy jogtalanul az mszpt, tény marad, hogy ma rosszabbul élnek az emberek, mint 3 éve. "


Nem, de amikor orrba-szájba védve van Gyurcsány meg Bajnai, ja meg a Fodor (xDDDD) meg Schiffer, meg összes liberális, akkor igen, ez az oldal baloldali. Arra meg külön nem térnék ki, hogy szerinted a Jobbik neonáci. Valószínűleg fogalmad sincs a nácikról, azért mondasz ilyet. És Gyurcsány és Orbán alatt is rosszabb volt.


Nem emlékszel? 2010? Miért kapott 2/3-ot a Fidesz? Orbán 2 szép szeméért? Nem. A gyönyörű narancsszínű logójukért? Nem. A 8 évig ellenzékben eltöltött kemény munka miatt? Nem. Az MSZP-Bajnai ámokfutása, országrablása, korrupciója miatt? Igeeeeeeeen, ez az, emiatt. Hagyjuk Fodort meg Schiffert is. eltűnnek a süllyesztőben. Csak a Jobbik!

2013. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!