Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP vagy a Fidesz kormányz...

Az MSZP vagy a Fidesz kormányzása alatt növekedtek jobban az adóterhek?


2013. máj. 13. 07:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen a Fidesz alatt. Kivéve azokat, akiknek kedvezett az egykulcsos adó. A többiek és a kisvállalkozók fizethetnek.
2013. máj. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem :)
2013. máj. 13. 07:11
 3/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire nem hiszed(nem akarod elhinni), akkor miért kérdezed?
2013. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezz meg néhány alacsony keresetű embert és kisvállalkozót. Akkor majd elhiszed.
2013. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
28%
MSZP hát ez nem kérdés.
2013. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

"(nem akarod elhinni)" xD

Azért tettem fel, mert szemlátomást tele az oldal MSZP szimpatizánsokkal, és kíváncsi vagyok írnak e valami konkrétumot :) Mert azt látom, h minden kérdésben elmondjátok, h Orbán maga a megtestesült sátán, bezzeg a Gyurcsány, ő az isten. Konkrétumokat persze sose írtok, felraktam egy hasonló kérdést, hogy "az mszp milyen adóterheket csökkentett és mennyivel?" konkrétumokat kértem rá, 0 válasz jött, ill 1db, de az is csak egy ilyen "de, de az óbánse, az óbánsejó" kategória, ami elég tipikus mszp-s reakció, ha sarokba vannak szorítva, akkor mindig ezzel jönnek, h tudatlanságból elmondják, h de biztos az orbán se, tehát ilyenkor az érvelésük kb annyi, hogy "azért azért szavazok erre a hazug, tolvaj pártra mert sztem a másik is hazug tolvaj párt, és ez biztos tökéletes indok arra, hogy miért kell az én hazug tolvaj pártomnak nyerni!".

na mind1, a lényeg, h akkor konkrétan írjátok már le, h miért fidesz miért mszp, tehát mennyi milyen adót mennyivel növelt a fidesz és az mszp, és milyen adókat csökkentett ill mennyivel a fidesz ill mszp kormányok.

thx

2013. máj. 13. 07:28
 7/43 A kérdező kommentje:

De előtte ezt semmiképp ne hagyjátok ki :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ

2013. máj. 13. 07:30
 8/43 anonim ***** válasza:
38%
Kérdezz meg néhány alacsony keresetű embert és kisvállalkozót. - megkérdeztem többet is, nem tudtak segíteni, mert az mszp kormány alatt már elvesztették a munkájukat..
2013. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
47%
A fideszkormány alatt. Három év alatt 20-25 féle új adót nyomtak le a kisemberek torkán, miközben a gazdagoknak számtalan kedvezményt adnak.
2013. máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Okok, értem, de melyek voltak ezek? Ill mennyivel nőtt/ csökkentek a meglévők? Ill az MSZP mennyit nyomott le és mennyivel csökkentette a meglévőket/növelte?
2013. máj. 13. 07:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!