Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem érzitek soknak mostanáb...

Ti nem érzitek soknak mostanában a zsidóság egyes részeinek nyomulását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok antiszemita, a családomnak is van zsidó ága, akiket nagyon tisztelek, és mindig elég határozottan - néha agresszíven - fellépek a zsidógyűlölet ellen. Ez nem is fog változni.


Mostanában viszont kezd egy kicsit sok lenni, amit a zsidóság egyes körei művelnek, akiket én csak turbózsidónak hívok. Ti nem érzitek így?


(Az agyhalott nácik hozzászólásaira nem vagyok kíváncsi.)


2013. máj. 3. 21:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
21%
Hát úgy látom ez a topic is besült, ahogy érvekre és tényekre került sor. Sose tudjuk meg mit művelnek "a zsidóság egyes körei", de hőzöngeni lehet. Az agyatlanság netovábbja, amit itt műveltek. Simán pártoltok egy agresszív, szabadságtól megfosztó rendszert, majd rinyáltok, hogy nem valami nem jó. Gondolkozz el hogy mit csinálsz! Mert amit Magyarországon csinálsz mással, azt közvetve magaddal is csinálod. Te teszed az országot olyanná, amilyen.
2013. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
64%

"Sose tudjuk meg mit művelnek "a zsidóság egyes körei""


Én tudom és mindenki más is aki nyitott szemmel jár. Majd egyszer megtudod te is, csak nehogy akkor már késő legyen.

2013. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
31-es, itt bőven olvastál arról, hogy mi irritálja az embereket. Nem konkrét bűncselekményekről van szó, mi olyan nehéz megérteni? Egyszerűen csak sok, sok a médiajelenlét, sok az, hogy lassan minden második hír róluk szól, sok az, hogy folyamatosan Magyarországot és a magyarokat vádolják mindenféle baromsággal, sok az, hogy a magyar kormány és az ellenzék lassan már többet foglalkozik ezzel az pár tízezres kisebbséggel, mint a népesség döntő hányadát kitevő nem zsidókkal és így tovább. Ha ezeket nem tudod felfogni, akkor sajnállak. A szándékos értetlenségtől hányingerem támad.
2013. máj. 4. 12:59
 34/39 anonim ***** válasza:

Ha évente lenne 1 holokauszt megemlékezés, még komolyan ki is mennék emlékezni, de így, hogy hetente van egy-egy holokauszt megemlékezés, így pontosan a fordítottják érik el vele, nem érdekel senkit, csak legyint az ember: még egy holokauszt baromság már megint...


(Ez olyan, mint ha minden órában meg kellene hallgatni a himnuszt, akkor senki nem érezne semmit sem közben.)

2013. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Minden hétre jut egy zsidó baráti party,megemlékezés,kiállítás.


Fordítottan, vajon ugyanígy van Izraelben is egy Magyarok melletti program dömping? Hát nem!

2013. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A világtörténelem során még sohasem volt mégegy olyan nép amelyik üzletet csinált volna a saját gyászából.Milliárdokat szedtek ki így Németországból és hazánkból is.A legkevesebbet azok kapták akik tényleg szenvedői voltak az üldöztetéseknek.Köves és Feldmájer feje majdhogynem naponta tünik fel a médiában ahogy méltatlankodnak valamin vagy követelnek valamit.Sok ember pedig se lát se hall,csak szajkózza az agymosást amit a média belesulykol.
2013. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
35%

"31-es, itt bőven olvastál arról, hogy mi irritálja az embereket. Nem konkrét bűncselekményekről van szó, mi olyan nehéz megérteni? Egyszerűen csak sok, sok a médiajelenlét, sok az, hogy lassan minden második hír róluk szól, sok az, hogy folyamatosan Magyarországot és a magyarokat vádolják mindenféle baromsággal, sok az, hogy a magyar kormány és az ellenzék lassan már többet foglalkozik ezzel az pár tízezres kisebbséggel, mint a népesség döntő hányadát kitevő nem zsidókkal és így tovább. Ha ezeket nem tudod felfogni, akkor sajnállak. A szándékos értetlenségtől hányingerem támad."


Hát ki a tököm írta ki a zsidós kérdést, én? Miattad foglalkozunk a zsidókkal, te elmegyenge! Még mindig csak lőzungokat látok, meg HAZUGSÁGOKAT. Valaki azt írja hogy minden héten holokausztmegemlékezés van. Hát érdekes, ezen a héten nem volt, jövő héten se lesz, és a múlt héten se volt. Te azt írod, vádolják a magyarokat és Magyarországot mindenféle baromsággal. Oké, akkor sorold ezeket a baromságokat, had álljon már össze a kép nekem is, "amíg még nem késő".

2013. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
De és rá fognak faragni, jó lenne ezúttal valóban azokat megbüntetni akik zsidooságukból élnek, azzal élnek vissza. Ci0nisták.
2013. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

6.5 milliárd forintból hány lélegeztetőgépet lehetne venni?


Ennyit dobunk ki az ablakon jövőre a holló disneylandre!

2013. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!