Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem érzitek soknak mostanáb...

Ti nem érzitek soknak mostanában a zsidóság egyes részeinek nyomulását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok antiszemita, a családomnak is van zsidó ága, akiket nagyon tisztelek, és mindig elég határozottan - néha agresszíven - fellépek a zsidógyűlölet ellen. Ez nem is fog változni.


Mostanában viszont kezd egy kicsit sok lenni, amit a zsidóság egyes körei művelnek, akiket én csak turbózsidónak hívok. Ti nem érzitek így?


(Az agyhalott nácik hozzászólásaira nem vagyok kíváncsi.)


2013. máj. 3. 21:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%
De igen. Alapjában véve nem szoktam ezzel foglalkozni.
2013. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem, egyáltalán nem érzem. Te miben tapasztalod ezt? Nem lehet, hogy csak jobban odafigyelsz mostanában rájuk?
2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem, sőt. Mostanában csak a zsidóság elleni nyomulásokat látok, azt, hogy a zsidók mit csinálnak, egyáltalán nem. (Mint pl ez a kérdés.)
2013. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
37%
Én is érzem és nem értem minek csinálják. Mintha mi járnánk Izraelbe az 1848-as forradalmat ünnepelni.
2013. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is furcsa ez.


Sajnos a zsidóknak van egy olyan rétege akikről te is írsz.Ezeket szerencsére a normális zsidók is utálják és megvetik.


Páran Magyarországon minden zsidók utálnak , pedig nem érdemlik meg.Az a réteg akikről te beszélsz , őket valóban nem lehet tolerálni.


üdv:Egy Jobbikos

2013. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Igen. Ezért is próbáltam hangsúlyozni, hogy ezt csak egy réteg csinálja.


Ugyanakkor tény, hogy az országban is egyre jobban erősödik az antiszemitizmus. Nehéz lenne megállapítani az okot és az okozatot, de az tény, hogy egyre rosszabbodik a helyzet, és ez senkinek sem jó.

2013. máj. 3. 22:27
 7/39 anonim ***** válasza:
74%
oké, de akkor irjon már vki vmit, hogy miket csinálnak a zsidók!!!
2013. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%
Valaki írna néhány konkrét dolgot? Azon kívül, hogy egyesek szerint túl komolyan veszik a Holokausztot. Engem speciel nem nagyon foglalkoztatnak a zsidók, így nekem nem tűnt fel, hogy olyan nagyon nyomulnának.
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
Pl adósrabszolgaságba taszítottak minket,felvásárolják az országunkat,beleszólnak az időjárásunkba.
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
50%
Csak a szokásos hogy úton útfélen az arcunkba próbálják tömni a holokausztjukat. Ezen kívül már nem nagyon.
2013. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!