Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem érzitek soknak mostanáb...

Ti nem érzitek soknak mostanában a zsidóság egyes részeinek nyomulását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok antiszemita, a családomnak is van zsidó ága, akiket nagyon tisztelek, és mindig elég határozottan - néha agresszíven - fellépek a zsidógyűlölet ellen. Ez nem is fog változni.


Mostanában viszont kezd egy kicsit sok lenni, amit a zsidóság egyes körei művelnek, akiket én csak turbózsidónak hívok. Ti nem érzitek így?


(Az agyhalott nácik hozzászólásaira nem vagyok kíváncsi.)


2013. máj. 3. 21:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
*mást
2013. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Akartok kettős mércét látni?

Aki tud németül az érteni fogja:

[link]


Ez a stuttgarti földalatti, bliccelős esete.


Nos ilyenért antiszemitizmust kiáltani....

Én sem kezdek hungarofóbozni egy ellenőrt az osztrák buszon ,csak mert nem volt jegyem és volt mersze megbüntetni.

2013. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Számomra például erőltetett az is, hogy a WJC-nek pont Budapestre kell jönnie demonstrálni a világnak, hogy itt újfasiszták élnek, akik gyűlölik a zsidókat. Ez számomra rendkívül sértő, mivel 1) én nem vagyok az 2) az én családomban is vannak zsidók, és van olyan is, aki túlélte az üldöztetéseket.


Számomra rendkívül sértő az is, hogy a magyar kormánynak folyamatosan bizonyítania kell mindenféle nemzetközi fórumon a lojalitását Izrael felé, hogy Orbán Isten ajándékának tekinti a zsidóságot (WTF?), hogy Balog Zoltán és a hozzá hasonló politikusok már egyre gusztustalanabbul próbálnak "kompenzálni", szinte versenyeznek, hogy ki kér dagályosabb szavakkal bocsánatot.


Ami a második világháború alatt történt, az rettenetes, a magyarság szégyene, hogy 600 ezer honfitársa pusztult el, és képtelenek voltunk őket megvédeni. De nem veszik észre, hogy a folyamatos náciveszéllyel, riogatással azt érik el, hogy a teljesen semleges, ne adj Isten, a hozzám hasonló, a zsidósághoz kötődő és általánosságban Izraelt támogató emberek is felháborodnak?

2013. máj. 3. 22:47
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt filoszemitizmusnak hívják.

A Fidesznek megfelelési kényszere van , benyal mindenkinek.A múltkor valamelyik arab országnál próbálkoztak.


A legjobb az lenne , hogyha semmiféle "szemitizmus" nem létezne , sem antiszemitizmus sem filoszemitizmus.

2013. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Sok zsidó származású és zsidó ember gondolkodik így , mint te kérdező.

Ugyebár a hozzád hasonlók csak békét akarnak , békés együttélést , de azok a zsidók akik szupremáciát hirdetnek ők tönkreteszik az egészet.

Mondhatni , ők idézik elő az antiszemitizmust ezekkel a tetteikkel , hisz minden okkal történik.

2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elegem van már belőle, hogy aki nem akarja őket teljes szívvel és lélekkel szolgálni, az náci és antiszemita, a társadalomnak pedig kötelessége őt kitaszítani.
2013. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt csinálták a Weimari köztársaságban is, amit jelenleg, akkor nem csodálom, hogy egyes németekben felment a pumpa. Az érzékenyebb emberek nem tűrik az ilyesmit. A németek meg különösen robbannak, ha valaki szórakozik velük.
2013. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%

3-asnak igaza van. Inkább az idegen gyűlölet nőtt meg mindenki iránt.


Csak a történelem ismétli magát. Figyeld meg.


Ha egy ország gazdaságilag rendben van akkor béke van de ha az anyagi színvonal a béka segge alá kerül előtérbe kerülnek az olyan csoportosulások, akik nem tudnak mást, mint találni egy csoportot, akire mutogathatnak és a többség megy utánuk. Így tudnak olyan pozícióba kerülni, ahová egyébként jólét idején lehetetlen lenne.


Részben persze igazuk is van csak a szimpla utálattal, uszítással, ellenségeskedéssel nem lehet a dolgokat rendbe tenni. Nincs értelme a válogatás nélküli, mindenkit egy kalap alá vevő gyűlölködésnek.


Mostanában én is azt érzékelem, hogy valami eszelős gyűlölet koncentrálódik egyre több emberben.


Elég végig nézni a közösségi oldalakat, a hírportálok kommentjeit.

Mindenhol csak a zsidózás, cigányozás, komcsizás, libsizés-bibsizés az emberek képtelenek szépen, kulturáltan válaszolgatni.


Félre értés ne essék nyitott szemmel járok nem vagyok hülye és nem húzok egyik oldalra sem mielőtt a fejemhez vágnátok. Tudom, mi folyik a világban de azért igyekszem tárgyilagosan nézni.


A zsidóknál van egy réteg, akik taposnak a hatalomért a pénzért és vannak, akik szarnak bele de őket is manipulálja a saját fajtája.


Dolgoztam átlag anyagi körülményekkel rendelkező melós zsidókkal, akiket egy pillanatig nem érdekelt Izrael meg, ami mögötte van soha nem is akartak oda menni.


Volt zsidó főnököm mindkét fajtából. Volt, aki nagy játékos volt és volt olyan, aki megbecsült, megfizetett nem csesztetett.


Az tudomásul kell venni, hogy a zsidók - még ha egymást is képesek átvágni - egy baromira összetartó csoport, sokat adnak a tanulásra, a sikerre, a pénzre, a hatalomra, segítik egymást, ha az egyik a húsosfazékhoz jut húzza oda a saját fajtáját. És ha támadják őket hát válaszolnak. Ennyi meg egy bambi nincs itt semmi trükk!

Lehet, hogy ez téged sért, hogy itt találkoznak mert te nem vagy "olyan" de sajnos sokan és egyre többen olyanok.


Van valami, amit ők tudnak és mi nem? Semmi!!


Csak ők megteszik, amit mi nem. Csak acsarkodunk egymásra, meg a szart dobáljuk pedig csak össze kéne fogni és segíteni egymást. De ez valahogy nem megy és itt tartunk és fröcsögünk azokra, akik ezt megvalósították. Pedig nekünk is mehetne...mi is tarthatnánk ugyanott...mi sem vagyunk hülyébbek.

Nem lenne zsidó uralom és zsidó kérdés ha egy fikarcnyit is összetartanánk és törődnénk egymással.


A világon rengeteg népirtás volt /igaz a többsége helyi aljasság volt a holokauszt meg sok országra kiterjedt/ de miért csak a holokausztnak van ekkora visszhangja? Mert ők gondoskodnak róla.


Amit a vörös khmerek műveltek az sem volt semmi. De valahol nem hallunk róluk.


Miért nem teszik ezt más áldozatok is? Megtehetnék!! Nem tiltja senki.


5-öst meg nem kellene lepontozni mert jobbikos létére egész normális véleménye van ha a többi is valami hasonló véleményen lenne talán más lenne a megítélésük de,ahogy elnézem valaki megint végigment a piros kezeken.

2013. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Nem én voltam :)


Megjegyzem, az én családom zsidó tagjai szorgalmas, egyszerű emberek. Egyikük például óvónő, a keresete szerintem még a nettó 80-at sem éri el (ami szégyen), de szorgalmas, művelt nő.


Sosem szabad egy egész népcsoportot megítélni egy szűk rétege miatt.


(Ettől függetlenül a szűk réteg ténykedése baromira irritál sajnos.)

2013. máj. 3. 23:13
 20/39 anonim ***** válasza:
68%
A 18-asnak igaza van. A magyarokban nincs semmi összetartás, a zsidókban pedig ez megvan. Mellesleg a zsidók értelmesek, általában racionálisan gondolkodnak és a jövőbe tekintenek, a magyaroknál pedig rengeteg az értelmetlen döntés és cselekvés.
2013. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!