Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzon aki meleg de...

Kire szavazzon aki meleg de nemzeti érzelmű?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira otthon a politikában.


Ezeket a kommunista utódpárt és annak vadhajtásait nem támogatom ,ők olyasféle szélsőséges elveket támogatnak ami számomra nem elfogadható.


Elég nemzeti érzelmű vagyok , szeretem a hazámat és fontos az emberek boldogulása.

A cigányokat viszont nagyon nem csípem , már olyan szórakozóhelyeken is jelen vannak ahova én járok ,és hát problémások.Szörnyű emberek ők.Belekötnek mindenkibe , kunyerálnak és még sorolhatnám....



2013. ápr. 15. 19:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

közgazdászként azt állítod jó irányba megy az ország?

csak nem az államapparátusban dolgozol?


és te vagy közgazdász? max olyan elcseszett mint Eltolcsy

2013. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

vadliberális kommunisták 7es, na azok milyenek?

és utána még te szólítasz fel gondolkodásra!

a fidesz miért nem komcsi utódpárt? tele van exkomcsikkal, csak szólok

2013. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szavazz arra a pártra, amelyre gondolod. A Jobbikról nem tudom hogy vannak vele, de én őket nem is tartom nemzetinek, ők nemzeti színbe bújtatott követei az orosz vezetéssel 2015-ben megalakítandó Eurázsiai Uniónak. Ezért minden szólamuk felhang, propaganda.

A pártpaletta többi pártjánál pedig mérlegeld, hogy melyik képviseli legjobban hazánk érdekeit. Úgy gondolom egyik sem diszkriminál. Azt pedig nem gondolom hogy tanga nadrágban szeretnél vonulni egy teherautó tetején a fővároson keresztül.

2013. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
A Jobbik szavazótábora kőkeményen homofób, gondolom tudod kikre célzok. Amúgy nem az a kérdés, hogy 2014-ben ki fogja nyerni a szavazást, mert egyértelműen a Fidesz. A lényeg, hogy legyen egy kisebb tábor aki elosztva szavaz (LMP, Jobbik, MSZP stb.), azért, hogy ne jusson be többé egy párt sem 2/3-dal és ne tudjanak ilyen könnyen az alkotmányon többé.
2013. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nemzeti érzelmű vagy, akkor a Fideszre!


A meleg kérdésen senki sem fog most javítani, egész egyszerűen mert a magyar társ még konzerv, és ezzel a párt szavazókat vesztene - pl az MSZP 8 évig volt hatalmon, az asztalra tették a kérdést? Frászt, pedig simán engedélyeztethették volna ennyi ideig pl a melegházasságokat.


Ennek a kérdésnek a megoldása odább van, tehát marad a Fidesz.

Mert Bokros pártot soha (MoMa), E2014- Bajnai Gyurcsány embere és jóbarátja, a Jobbik radikális és forrófejű, az LMP a volt SZDSZ -hez kötődik, marad a Fidesz.


Ja, és 13-as válaszoló,

-az egykulcsos adó szükségességét Bajnai is nagyon szajkózta ám! az elmúlt percekben próbáltam olyan videót keresni, amiben Bajnai ezt mondja, de feladtam, és sajna csak ezt találtam alátámasztásul (bár nagyon gyenge, de belinkelem):

[link]

"A frakcióvezető elmondta: a szabad demokraták megfogalmazták azt az igényt, hogy a kormány "tartson ki" a 17 százalékos, egykulcsos adó bevezetése mellett."


-a segélyek kapcsán: az EU a világ GDP-jének a 25%-át adja, 53%-át fizeti ki szoc támogatásokra! Szerinted ez hová fog vezetni pár évtizeden belül? Nézd meg, az EU mennyire el van adósodva!

2013. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

20:39


Majd a Jobbikos szavazatokkal meg lesz a 2/3-ad.

Összenő ami összetartozik.

2013. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

26-os, a Fidesz meg a Jobbik teljesen más.

Annyiban hasonlítanak egymásra, mint egy zsiráf meg egy varjú.


Mindkettő gerinces (a poli tengely jobboldalán helyezkednek el), de igen távol állnak egymástól.

2013. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ha már egy meleg is a Fideszre szavaz,ott nagy gondok vannak.


Gondolom van a rokonságban fideszes és kimosták az agyát.

2014. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28: Nem lehet mindenki liberális és kommunista (szerencsére).
2016. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgyvan a FIDESZ-re, épp most rúgott belétek...
2020. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!