Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzon aki meleg de...

Kire szavazzon aki meleg de nemzeti érzelmű?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira otthon a politikában.


Ezeket a kommunista utódpárt és annak vadhajtásait nem támogatom ,ők olyasféle szélsőséges elveket támogatnak ami számomra nem elfogadható.


Elég nemzeti érzelmű vagyok , szeretem a hazámat és fontos az emberek boldogulása.

A cigányokat viszont nagyon nem csípem , már olyan szórakozóhelyeken is jelen vannak ahova én járok ,és hát problémások.Szörnyű emberek ők.Belekötnek mindenkibe , kunyerálnak és még sorolhatnám....



2013. ápr. 15. 19:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%

szavazz a Jobbikra akkor

meg kellene érteni hogy a jobbolali szavazóknak nem a melegekkel van baja, hanem a bohócokkal akik felvonulásokon ugrálgatnak

2013. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy kell vkire szavazni. Döntsd el, hogy melyik párt áll hozzád közelebb és arra.
2013. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%

Én melegként a Fidesz-KDNP-re szavazok, bár tudom, hogy ez a keresztény elveken alapuló pártszövetség soha nem fogja a szexuális beállítottságomat, párkapcsolatomat a heteroszexualitással egyenértékűnek elismerni. Mégis közgazdászként azt kell hogy lássam, hogy az ország gazdaságát tekintve a jelenlegi kormánypárt jó irányban halad. A bankadó, multiadó, rezsicsökkentés jó részét valóban a lakosság fizeti meg, de valamilyen irányban el kell indulni, hogy ne a bérjövedelmeket adóztassák méginkább. Nem mellesleg ezen intézkedéseket számos nyugat-európai országban átvették. Különösen szimpatikus, hogy Matolcsy György jegybankelnökké való kinevezésével megkezdődött a költségvetési- és monetáris politika összehangolása. Társadalmi szempontból is előnyösnek gondolom a jelenlegi kormánypárt intézkedéseinek többségét, ami mindinkább munkára, mint segélyből élésre ösztönzi az embereket. Természetesen nem értek minden intézkedéssel maradéktalanul egyet, például az olimpikonok, a sport kiemelt támogatását, illetve a stadionépítéseket ellenzem. De még mindig jobban kormányoznak, mintha a globális nagytőkét szolgálnák ki korlátlanul, ahogy a baloladali párttömörülések tennék.


A kérdező cigányokról alkotott véleményével maradéktalanul egyetértek, azonban a Jobbikra nem szavaznék. A Jobbik egy olyan törvénytervezetet nyújtott be, amely alapján egy meleget hozzávetlőleg 9 évnyi letöltendő szabadságvesztésre lehetne büntetni pusztán azért, hogy felvállalja szexuális orientációját. Bár valószínűleg a törvényjavaslat inkább a szélsőjobboldali szavazótábor erősítésére, mintsem konkrét bevezetendő jogszabályra irányult, mégis ezzel a mentalitással semmiképpen sem tudnék azonosulni.


26/F (meleg)

2013. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%

Igen, igen. A FIDESZRE szavaz, hiszen egyre több a munkanélküli ember, az éhező gyerek, ez a fellendülés jele! Békés tüntetrőket jelentgetnek fel, amíg ők 10ezer fasisztával verették szét Budapestet, ez biztos egy népjóléti tett! A Matolcsy féle gazdasági csoda is remekül működött... ja, hogy nem.


Kérdező, alapból nem baj, ha nemzeti érzelmű vagy, ez csak arra utal, hogy buta ember vagy, a rasszizmusod is erre utal. Ha melegként jobbra szavazol; jobb életben, toleráns társadalomban, létbiztonságban NE bízz.

2013. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4.

Rasszizmus ide vagy oda ,van amit nem lehet tolerálni.

Magamat toleránsnak tartom , de őket, a viselkedésüket nem tudom tolerálni.

Hogy buta lennék-e azt nem tudom , jelenleg felsőfokú tanulmányaimat csinálom.


A Fideszt nem tartom annyira jónak ,elég sok dologban hasonlít a kommunista utódpártra.

2013. ápr. 15. 21:04
 6/30 A kérdező kommentje:

A toleráns társadalom pedig nem a pártokról meg az oldalaktól függ.

Ez inkább az életszínvonallal áll kapcsolatba.

2013. ápr. 15. 21:07
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
A kommunista utódpárt neve MSZP, ők szociáldemokraták papíron, valóságban vadliberálisok. Ne csak kommunistázni tudsz, logikusan gondolkodj. Amúgy meg nem túl sok mindent mond el az intelligenciádról az, hogy a felsőoktatásban vagy; gondolom ezt nem kell magyarázni.
2013. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

"Kérdező, alapból nem baj, ha nemzeti

érzelmű vagy, ez csak arra utal, hogy

buta ember vagy"

Ja, a kérdező a buta, persze... Egyébként én jobbikos szavazóként nem támogatom a melegeket, de amíg engem nem zavar nem is ellenzem. Annál több nő jut nekem :D A heterók sem mutogatják magukat felvonuláson, a melegek se tegyék. Amíg ez így van semmi baj nincs, és a jobbiknak se lesz szerintem.

2013. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Az MSZP , igen.

Őket ezek miatt a "vadliberális" eszméik miatt nem szeretem.És amikor ők kormányoztak akkor sem éltem magasabb életszínvonalon.


Sem a társadalmi politikájuk sem a gazdasági tevékenységük, sem a felfogásuk ,nem tetszett , számomra nem volt elfogadható.

2013. ápr. 15. 21:20
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Meleg párt van,nemzeti érzelmű nincs,sorry
2013. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!